Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 16 - temat ogólny

53 postów w tym temacie

Kupił ktoś pudełkowy pre-order fify? Ja kupiłem na PS4 w Media Markcie i wg tego co jest na opakowaniu, powinien gwarantować mi kod na 40 złotych paczek w grze. Tylko w środku nic nie było. I teraz nie wiem czy ten kod dostane dopiero po zakupie gry, czy miał być w pudełku i powinienem reklamować w MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 19:18, wojtek23pl napisał:

Kupił ktoś pudełkowy pre-order fify? Ja kupiłem na PS4 w Media Markcie i wg tego co jest
na opakowaniu, powinien gwarantować mi kod na 40 złotych paczek w grze. Tylko w środku
nic nie było. I teraz nie wiem czy ten kod dostane dopiero po zakupie gry, czy miał być
w pudełku i powinienem reklamować w MM?


Nie rozumiem. Napisałeś najpierw, że kupiłeś a potem pytasz czy dostaniesz po zakupie.
Jezeli dobrze sam sobie to dopowiedziałem i zinterpretowałem to kupiłeś pudełko z kodem na grę (????) i więcej nic nie było. Jeśli tak to raczej przypisane jest to do gry i jak pobierzesz grę to z automatu będziesz dostawał paki. Jeśli jednak coś źle zrozumiałem to popraw mnie.

PS. Chyba, że nie załapałem, że chodzi o jakiś "dodatek" przedpremierowy??? O co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w radiu słyszałem reklamę zestawu xbox one + FIFA 16 i reklamowali, że zestaw jest dostępny do kupienia od dzisiaj co umożliwia granie w FIFĘ 16 tydzień przed premierą.
Niestety nie zapamiętałem o jaki sklep chodzi.

Słyszał ktoś o takiej możliwości?
zastanawiam się czy może rzucą wcześniej same gry na PS4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Saturna jest zestaw Xone + Fifa + Forza6 + EA Access na miesiąc + Gold na 3 miesiące.
I tak jak pisze Saref to chyba przez EA Access można zagrać aż....... cały trydzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 20:10, Luk04229 napisał:

> Kupił ktoś pudełkowy pre-order fify? Ja kupiłem na PS4 w Media Markcie i wg tego
co jest
> na opakowaniu, powinien gwarantować mi kod na 40 złotych paczek w grze. Tylko w
środku
> nic nie było. I teraz nie wiem czy ten kod dostane dopiero po zakupie gry, czy miał
być
> w pudełku i powinienem reklamować w MM?

Nie rozumiem. Napisałeś najpierw, że kupiłeś a potem pytasz czy dostaniesz po zakupie.

Jezeli dobrze sam sobie to dopowiedziałem i zinterpretowałem to kupiłeś pudełko z kodem
na grę (????) i więcej nic nie było. Jeśli tak to raczej przypisane jest to do gry i
jak pobierzesz grę to z automatu będziesz dostawał paki. Jeśli jednak coś źle zrozumiałem
to popraw mnie.

PS. Chyba, że nie załapałem, że chodzi o jakiś "dodatek" przedpremierowy??? O co z tym
chodzi?

Preorder o którego mi chodzi to nie do końca taki "klasyczny". W MM są pudełka za ok 20-30 zł, które nie rezerwują gry (chyba), ale zakup tego daje bonusy przed premierowe i przyjście z paragonem zmniejsza cenę o koszt tego "preordera". Po za tym na półce w sklepie wygląda prawie jak normalna gra.
I właśnie się spodziewałem że kod na paczki będę miał w tym pudełku.
Dorzucam jeszcze skan coveru tego preord.

20150917154212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To aż nasuwa mi się pytanie co było w środku??
Te paczki to dostaniesz chyba dopiero w wersji deluxe jeśli ją kupisz, ale w takim razie to co kupiłeś teraz jest....zbędne.

BTW. Aż śmieszne jest to co EA napisało na okładce z tyłu. Jak nie odbierzesz paczki w ciągu 7 dni przepada itp. No super po prostu. A co oni z tego mają??? Ile zarobią na takiej stracie gracza?? Myślę, że więcej oni mogą stracić, mówię tu o klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zastanawia jak rozwiążą transfery Barcelony z tego okienka. Dadzą piłkarzy jako graczy Barcelony na półrocznym wypożyczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 10:09, Ecko09 napisał:

Tak mnie zastanawia jak rozwiążą transfery Barcelony z tego okienka. Dadzą piłkarzy jako
graczy Barcelony na półrocznym wypożyczeniu?

A dlaczego tak mają dać??? Suarez w 15 był niedostępny przez 3 miechy czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2015 o 11:03, Luk04229 napisał:

> Tak mnie zastanawia jak rozwiążą transfery Barcelony z tego okienka. Dadzą piłkarzy
jako
> graczy Barcelony na półrocznym wypożyczeniu?
A dlaczego tak mają dać??? Suarez w 15 był niedostępny przez 3 miechy czy jakoś tak.


Jeśli od razu będą w Barcelonie to trochę bez sensu, to jest wyjątkowa sytuacja, która nie miała wcześniej miejsca. Oni zawodnikami Barcelony będą dopiero od stycznia, teraz nimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2015 o 08:44, Paoro napisał:

Jest już dostęp do FIFA16 na website, jak trafię Messiego lub CR7 to może kupię FIFę
16 ;)

A da się bez posiadania 16 coś tam zrobić w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 21:18, Citkowsky napisał:

W stacjonarnych sklepach też już jest?


Tak, w Empiku, Media Markt i Saturnie. Od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 21:32, Luk04229 napisał:

> Jest już dostęp do FIFA16 na website, jak trafię Messiego lub CR7 to może kupię
FIFę
> 16 ;)
A da się bez posiadania 16 coś tam zrobić w ogóle???

jeśli miałeś fifa 15 to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo dawno nie grałem w FIFE 15 albo 16 wygląda lepiej .
Dobra wychodzę z innym pytaniem . Da radę rozegrać najzwyklejszy mecz towarzyski . Jak klikam to tylko wyskakuje mi dodaj swoich znajomych i dupa . Musze grać tylko sezony a nie chce się spinać.
Mijają mnie jak tyczki nie umie grać w obronie . Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować