Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 16 - temat ogólny

53 postów w tym temacie

Witam, zakupiłem zawodników na wypożyczenie w FIFIE 16 Ultimate Team w Katalogu Fifa Football Club (ten katalog włącza się przyciskiem "start" na padzie) nie mam ich w klubie ani nie pojawiła się żadna informacja gdzie oni się znajdują. Po prostu kupiłem(wypożyczyłem) i ich nigdzie nie ma. Tak samo jest z bonusem monet za mecz. Proszę o pomoc, dziękuję z góry Emotikon smile

20150926145350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Panowie nową Fifę? Ja póki co skupiłem się na UT, ale widzę baaardzo dużo różnic w gameplayu w porównaniu do 15. Graficznie wygląda to podobnie, ale sposób prowadzenia gry jest zupełnie inny. Wg mnie główne zmiany to:

- Zmniejszone znaczenie pace''u
- Poprawiona aż do przesady gra bramkarzy (Nie dają się już objeżdżać i wyławiają super strzały, oczywiście, dalej klopsują, ale już nie tak jak w 15)
- Podawanie jest teraz bardziej niechlujne, więc trzeba się przyłożyć
- Łatwiej się broni
- Ciężko strzelić bramkę

Pograłem także w FUT Draft off i online. Opłaca się inwestować w to coinsy, jeśli czujemy, że możemy to wygrać. Mnie udała się ta sztuka 3 razy, a nagrody są warte dużo więcej niż wpisowe. Np. wczoraj wygrałem online draft, dostałem zwykłą złotą paczkę i paczkę z 12 rzadkimi zawodnikami. Trafił mi się Sturridge (czyli jakieś 80k), którego wysłałem do klubu, a po sprzedaży pozostałych zawodników zarobiłem 30k. Czyli prawie 100k do przodu ;P


Odnośnie komentarza - jest beznadziejny. Laskowski prawie nic nie mówi, Szpakowski powtarza to samo co w poprzednich latach... Gdzie te 40 dni pracy? :O Zresztą, Polska wersja dalej usuwa nielegalnych sponsorów z koszulek (Nawet Legii) także polecam grać po angielsku z polskim komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 12:42, Diverso napisał:

Zresztą, Polska wersja dalej usuwa nielegalnych sponsorów z koszulek (Nawet Legii) także polecam grać po angielsku z polskim komentarzem.

Właśnie, jak to jest z tymi sponsorami na koszulkach niektórych zespołów? Zdaję się, że przez przypadek kupiłem na allegro jakąś polską wersję i o tyle, o ile angielski komentarz udało mi się ustawić przez ściągnięcie osobno plików audio, to sponsorów m.in. Everton czy Stoke nie mają. Nie wiem, czy grasz na PC czy na konsoli, ale w ustawieniach Origin zminiłem sobie lokalizację na UK przez co gra wyświetla mi się z okładką brytyjską (z Hendersonem), ale to nic nie pomogło i jak niektóre zespoły nie miały sponsorów, tak nadal nie mają. Wiesz może, czy da się to jakoś obejść?

edit: znalazłem. Wystarczy dokleić parę linijek do install.ini w folderze Fify.

[KIT_LOCALE_LOC1]
KIT_OFFSET=20
COUNTRY=
[KIT_LOCALE_LOC2]
KIT_OFFSET=40
COUNTRY=
[KIT_LOCALE_LOC3]
KIT_OFFSET=60
COUNTRY=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym rokiem ta gra jest coraz większą porażką. W futa nie da się grać wcale. Niewiele zależy od naszych umiejętności. W jednym meczu do przerwy 0:3, a po przerwie strzelam 4 bramki, w tym ostatnia z metrowego spalonego. W dupie mam takie wygrane. 15 strzałów w innym meczu, mnóstwo słupków i poprzeczek i przegrywam 0:1 przy jednym strzale rywala :) Po co to jest tak zrobione? Ja kuźwa nie wiem. Wiem za to, że ostatni raz wydałem kasę na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesada, coś takiego nie zdarza się nagminnie i rzadko wpływa na wynik całego sezonu. Wiadomo, trafi się taki mecz jak opisałeś, ale mnie to spotyka raz na kilkanaście spotkań. Ostatnio wygrałem I ligę w Fucie, więc da się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem tak dobry, raczej gram średnio. Wytłumacz mi jednak coś takiego. Awansowałem ze średnią drużyną do czwartej ligi bez problemów, w większości z mistrzostwami. Wtedy w paczce trafił mi się Bale. Sprzedałem go i kasę przeznaczyłem na cały wypasiony skład Juve z Pogbą na czele. Od tej pory same niepowodzenia i spadek do UWAGA 8 ligi :) Zgranie w Juve mam 100%, same zielone linie, a podania w auty. W starej drużynie przy zgraniu 90 % gra się klei dużo lepiej. Demotywujące to jest. Odpuszczam sobie, bo wychodzi na to, że wyniki są u mnie odwrotnie proporcjonalne do siły składu i wzrostu moich umiejętności z racji ogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 00:23, berbelek napisał:

Ja nie jestem tak dobry, raczej gram średnio. Wytłumacz mi jednak coś takiego. Awansowałem
ze średnią drużyną do czwartej ligi bez problemów, w większości z mistrzostwami. Wtedy
w paczce trafił mi się Bale. Sprzedałem go i kasę przeznaczyłem na cały wypasiony skład
Juve z Pogbą na czele. Od tej pory same niepowodzenia i spadek do UWAGA 8 ligi :) Zgranie
w Juve mam 100%, same zielone linie, a podania w auty. W starej drużynie przy zgraniu
90 % gra się klei dużo lepiej. Demotywujące to jest. Odpuszczam sobie, bo wychodzi na
to, że wyniki są u mnie odwrotnie proporcjonalne do siły składu i wzrostu moich umiejętności
z racji ogrania.

Nie mam FIFA 16, głównie z tego powodu, że FIFA 15 mniej nie zachwyciła właśnie tym o czym piszesz, a poza tym rok do roku zmian jest mało. Niemniej co jakiś czas sobie włączam i gram jeszcze w FUTa 15. Mam całkiem niezłą drużynę - poziom 83 - dwa składy BPL (do odpoczynku). Mam też skład polski z Glikiem, Kubą, Piszczkiem i kilkoma srebrnymi graczami bez Lewego, ostatnio zagrałem sobie mecz i co? Mega dobrze mi się grało, płynnie, dużo przyjemniej niż tym wypasionym składem na 83. Po prostu gra faworyzuje słabsze teamy, by te najlepsze ciągle nie wygrywały. Ja swoim składem 83 potrafię wygrać z kolesiem który ma Messiego, CR7 i Bale''a, a drugiej połowie wprowadza wypoczętego Neymara.. ostatnio z takim składem wygrałem 4:2. A po meczu tym słabym polskim składem już jestem pewien, że gra "oszukuje". Powiem, tak mając też słabszy skład nie wylosuje Cię z mega dobrymi, raczej z słabszymi. Odkąd kupiłem kilku bardzo dobrych graczy, którzy staty może mają słabe, ale ogólny współczynnik wysoki to gra mi się gorzej. Podsumowują za dobrego skład nie warto mieć. Lepiej kozaków z niskim poziomem ogólnym, ale z dobrymi statystykami np. tempa 90+ itp. Gra cheatuje, by dzieci które nie umieją w to grać, też czasem wygrały. A najlepsze swego czasu grając w 1 lidze do mistrzostwa tej ligi brakowało mi jednego meczu!? wygrywałem go 2:0 - spokojna kontrola, druga połowa i gra mi padła, a potem czytam, że to ja zerwałem połączenie i walkower, od tego czasu miałem długo przerwę, bo się zwyczajnie wkurzyłem. Teraz gram ciągle w 2 lidze, bo w 1 lidze pełno tych frajerów co oszukują i mi zjada kontrakty, a dwa ciężko awansować mimo, że nigdy nie miałem lepszego składu :D Z tego co mówisz wcale nie jest lepiej w 16. Tak to już zrobili byś się denerwował i chciał się odegrać, zresztą ja sobie chciałem wygrać tą 1 ligę, sprzedać skład i kupić polski słabszy i promować polskich graczy :D ale mnie EA oszukało o czym wyżej pisałem i tak naprawdę w ogóle nie chce mi się w to grać. Zresztą poprzednie FIFA działały tak samo, np. w karierze łatwiej się grało z topowymi zespołami niż ze słabymi i często przez poprzeczki i słupki, a po jednej akcji przegrywałem w karierze mecze na legendarnym - ewidentne oszustwo, to same zasady stosują w FUTcie. To jest marketing. Tak naprawdę to gra hazardowa, a dzieci często potrafią wydać na tą grę sporo kasy, bo myślą, że mają za słaby skład, a to gra oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowa fifa jest jakoś przystosowana do pada z ps2 na pc? Pamiętam jak kilka lat temu grałem w fife na pc używając tego pada to musiałem jakieś dziwne programy ściągać aby mi tego pada wykrywało jako xboxowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało się komuś kupić fife 16 w tej switecznej pronocji? Ja od dwóch dni próbuje ale co chwile wywala błąd 10048 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
aktualnie jestem za granicami naszego panstawa i pytanie jest takie posiadam fife 16 na Pc i czy jest mozliwosc grania z kumplem lub kimkolwiek ale posiadajacym konsole PS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować