• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
dudpaw

gra sie zawiesza

Pytanie

witam jestem tu nowy wiec jak cos zle zrobie to proszę o odrobine wyrozumiałości
Mam taki problem ze pod czasz gry w heroes 3 gra się zawiesza , kupiłem w grudniu nową maszynę do grania a ta gra mi się zawiesza jak już pisałem . Może ktoś cos poradzić?? Gra jest już stara jak swiat wiec może przez to ale i może można cos pozmieniać w ustawieniach i będzie okej
Proszę o jakiś porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 20.06.2015 o 11:51, dudpaw napisał:

Proszę o jakiś porady


Temat przenoszę do działu pomocy technicznej.

Podaj specyfikację swojego komputera i z jakiej serii jest gra (wydanie premierowe/extra klasyka/etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2015 o 21:47, dudpaw napisał:

intel pentium 7 cztero rdzeniowy 8 Giga ram grafka z nvidii jakis Gt system w8 a
gra zlota edycja z wszystkimi dodatkami bez WoGa


Zapewne gra nie działa, dlatego że jest za stara na obecna wersje Windows, pewnie sam posiadasz 64bitowa wersje. Dużo starych gier nie działa na najnowszym systemie.
Jesli chodzi o Heroes 3, najwygodniej będzie kupić Ci na allegro klucz do steam, na odświeżona wersje Heroes 3 w HD. Wydatek nie duży, ale gra napewno się uruchomi.
Dla przykładu sam posiadam stara premierowa wersje Pronce of Persia, nie działa, ale już klucz do steam i sam steam wspiera grę tak że wszystko jest OK.

http://allegro.pl/heroes-of-might-and-magic-3-iii-hd-pl-steam-i5400328258.html albo zamów sobie wersje podełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odświeżoną wersję na steam, która i tak będzie wymagała Uplay... W dodatku wersja "HD" zawiera tylko podstawkę i z tego co kojarzę nie zebrała zbyt pochlebnych opinii. Znacznie bardziej (w mojej opinii) opłaca się kupić grę na Gogu: http://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition

Teraz kosztuje niecałe 4 dolary, czyli ok. 15 zł, a później można doinstalować darmowe mody HD.

Co do samego problemu to może to gra rzeczywiście może mieć problemy z uruchomieniem pod windowsem 8. Poczekaj jeszcze na odpowiedź kogoś bardziej ogarniętego, a nuż bedzie wiedział jak rozwiązać problem, ale na wszelki wypadek zastanów się nad kupnem wersji z gog.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak to już jest z W7 i W8. Nie bardzo można pograć w gry naszej młodości.
Ostatnio naszło mnie na Commandos (1) i tu akurat steam przyszedł z pomocą.
P.S. Ale nie ma źle, Gothic działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować