Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2015

21 postów w tym temacie

Miałem nadzieje na pokazówkę Dead Island 2. Mam nadzieje, że ktoś raczy stworzyć grę Star Wars choć trochę podobna do kotora. O kinecta sie nie martwię, on jeszcze dostanie swoje produkcje. I tak mało z tego korzystam. I tak uważam ze były to najlepsze targi od dobrych kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się nie zawiodłem :) Moja potrzeba została zaspokojona, czekałem tylko i wyłącznie na nowego ME oraz Fallout''a. Fajnie by było zobaczyć TES : Morrowind Remastered, ale ktoś tam już podobno się tym zajmuje jako duży mod do Skyrima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zadowolony i uważam targi E3 2015 za bardzo udane.

Jak napisałeś, ponieważ Valve było wielkim nieobecnym, właściwie nie było dla mnie żadnych zaskoczeń.
Nawet gdyby Valve brało udział w E3 2015, na ogłoszenie Half-Life 3, bym nie liczył, bo to mało realne, chociaż wielka szkoda.
Za to Portal 3 zobaczyłbym z wielka chęcią. Może zatem na Gamescomie 2015 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem usatysfakcjonowany poziomem tegorocznego E3...chcialem zobaczyć Dooma, Fallouta 4, Rise of the Tomb Raider, Uncharted 4 i nowe Gearsy...dostałem co chcialem plus gameplay z The Last Guardian i udowodnienie ze gra nie została porzucona ....Z nieobecnych to jak co roku brak Half-Life''a 3, Beyond Good & Evil 2 i nowego Prince of Persia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na Konami, jak ogłosili światu, że skasowali Silent Hills. Liczyłem na jakiś gameplay z tej gry na tegorocznych targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło chyba naprawdę wielkiej zapowiedzi, czegoś, co z miejsca byłoby jedną z najlepszych gier pokazanych na targach, a poza tym, oczekiwałem, że Rockstar jednak coś pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej żałuję że nie było zapowiedzi Red Deada 3 i Mafii 3, oraz że nie było pokazówki
> GT 7 i GoW IV.

Przecież była pokazówka GoW 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 16:35, Ecko09 napisał:

> Najbardziej żałuję że nie było zapowiedzi Red Deada 3 i Mafii 3, oraz że nie było
pokazówki
> GT 7 i GoW IV.

Przecież była pokazówka GoW 4.

Ale jemu chodzi o God of War 4 ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo gier które chciałbym zobaczyć, moze nie koniecznie na E3 ale m.in. RDR 2, GTA(wiem że za wcześnie, ale gdyby jakieś mini plotki były...), Mafia 3, Nowy Bully, myślałem że pokażą TES VI(patrząc na rok wydawniczy) ale zapomniałem o tym że niedawno wyszło TESO. L.A Noire 2, Max Payne 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakowało Prince of Persia i God of War, uwielbiam slashery i liczyłem, że przynajmniej jedna z tych marek się pojawi w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z której części Gran Turismo jest zamieszczony screen? Bo taki niby ładny, ale jakby nie do końca, więc chyba nie najnowsza część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem, że R* się przełamie i jednak zapowiedzą następcę RDR. Stało się jednak inaczej ;/ Ból pupy osłodził mi jednak gameplay z nowego Deusa , który zapowiada się wprost wybornie :). Zresztą... na tegorocznych targach zapowiedziano tyle świetnych gier, że nie wiadomo co brać w pierwszej kolejności... a co z żalem odpuścić ;-)

Sequel RDR byłby dla mnie jednak "kropką nad i"... no ale mówi się trudno, kocha (i czeka) się dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - największym nieobecnym tych targów był... Mass Effect. Bo za "obecność" po tak długim czasie oczekiwania na JAKIEKOLWIEK konkretniejsze informacje trudno uznać ten zlepek ujęć, który przedstawiono. Właściwie, to po obejrzeniu tej zajawki mam jeszcze więcej pytań i wątpliwości, niż przed nią. Najbardziej niepokoi mnie, że całość przedstawionego materiału można opisać jednym słowem: akcja. Młóca, sieczka, rozpierducha. Popylanie Mako po planetach i biegające, strzelające ludki. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować