Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrorecenzja: Spyro the Dragon

10 postów w tym temacie

Ahh te czasy przy zbieraniu wszystkich diamencików w gierce, a na koniec się okazało że gdzieś pominęliśmy jakąś ukrytą jaskinie i brakło z 10-20 kryształów by mieć full w gierce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSX miał najwiecej świetnych exclusive''ów ze wszystkich konsol. Wspomniane Crashe, Medievil, Nightmare Creatures, Colony Wars, G-police i masa innych. Posiadanie PSX w owych czasach było czymś niesamowitym. Obecnie każdy wie jak jest z tymi konsolami nowej generacji... Leżą i kurz zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale gra się w gierki z PSX na PSP. Niewielki ekran sprawia, że umykają nam wszelkie niedoskonałości graficzne. Właśnie zagrywam się na PSP w drugą część Spyro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to Croca... kiedyś mnie młodsze kuzynostwo zamęczało, żebym w to grał i przechodził im bossów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PSX miał najwiecej świetnych exclusive''ów ze wszystkich konsol. Wspomniane Crashe,
> Medievil, Nightmare Creatures, Colony Wars, G-police i masa innych. Posiadanie PSX
> w owych czasach było czymś niesamowitym. Obecnie każdy wie jak jest z tymi konsolami
> nowej generacji... Leżą i kurz zbierają

No muszę się z tobą zgodzić nowy Xbox strasznie zbiera kurz, to chyba przez design obudowy na której strasznie wszystko widać (kurz, odciski palców itp.), ale nie mogę powiedzieć żeby moja konsola bezczynnie leżała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 21:30, mogar napisał:

Przyjemnie się czytało tę recenzję.Mam nadzieję,że kolejne części wydane na psx-a też
zrecenzujecie :]


Nie wykluczam, aczkolwiek staram się opisywać różnorodne tytuły, a starszych gier do opisanie jest BARDZO dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować