Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jedynym końcem dla bohatera jest śmierć - premierowy zwiastun nowego Batmana

16 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Nie może on uwolnić innych od zagrożenia, ale na moment może sprawić, że przestaną się bać. Tego przynajmniej dowiadujemy się z premierowego zwiastuna nowej gry od Rocksteady Studios.

Przeczytaj cały tekst "Jedynym końcem dla bohatera jest śmierć - premierowy zwiastun nowego Batmana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 18:21, vako94 napisał:

Zamawiał ktoś na cdp.pl ? Wysłali wam już ? :/


Zamówiłem, nadal w realizacji. Znając życie gra już została przekazana kurierowi ale dopiero jutro dostanę maila że wysłano, lol.

Co do trailera: As if Im not hyped enough! I pewnie Batman umrze, skoro tak ciągle o tym w trailerach i spotach trąbią. Przygotowują graczy na to już zawczasu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 19:17, Sanders-sama napisał:

> Zamawiał ktoś na cdp.pl ? Wysłali wam już ? :/

Zamówiłem, nadal w realizacji. Znając życie gra już została przekazana kurierowi ale
dopiero jutro dostanę maila że wysłano, lol.

Co do trailera: As if Im not hyped enough! I pewnie Batman umrze, skoro tak ciągle o
tym w trailerach i spotach trąbią. Przygotowują graczy na to już zawczasu ^^


Gdybyś zamówił u nas, to mógłbym potwierdzić czy zamówienie zostało dziś wysłane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 19:38, pstarczynowski napisał:

Gdybyś zamówił u nas, to mógłbym potwierdzić czy zamówienie zostało dziś wysłane :P


Dzięki, ale wolałem nie przepłacać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś nazwę nuty z trailera? Bardzo bym prosił o podanie tytułu.

Mam nadzieję że batman na końcu fabuły nie umrze, licze na to w głębi serca że nie tak zakończą tą trylogię (Origins nie liczę bo nie była od Rocksteady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun genialny do połowy, taki, jakiego oczekiwałbym po Batmanie, a potem całkowicie zepsuty tą fatalną melodyjką, pasującą tu jak świni siodło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować