Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowała zbiórka na Project CARS 2 - w planach 200 aut, kooperacyjna kariera i rajdy terenowe

12 postów w tym temacie

Off-road to to czego brakuje mi w pCARS... szczerze mówiąc to spodziewałem się dodania kilku takich tras jako patcha lub tanie DLC do pierwszej części a nie dopiero jako element dwójki. No ale cóż... Mam nadzieję że w kontynuacji poprawią tryb kariery i wprowadzą elementy, które by nas pchały do przodu jak na przykład popularyzowanie nowych zawodów i zbieranie fanów jak w GRID 2. Albo chociaż klasyczne zarabianie kasy w celu ulepszania i kupowania nowych samochodów (Shift 2). No i przydało by się więcej typów zawodów. W pCARS jeździ się bardzo przyjemnie a prowadzenie różni się w zależności od auta więc najważniejsze elementy gry wyścigowej zostały zachowane. Mam nadzieję że druga część wprowadzi tę różnorodność, której brakuje jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mizeria widac. Albo sie jedynka kiepsko sprzedala w takim razie jaki sena robic dwojke albo przewalili kase bo skoro zrobili z Crowdfundingu to nie mieli sponsora ktory odcina Im kasę od sprzedanej sztuki. Nie podoba mi sie ich założenie i na pewno nie wesprę. Zbiorka powinna być na cos nowego. Na kazda swoja grę chca zydzic od ludzi a za zysk ze sprzedaży stawiają marmurowe łazienki ? Az musiałem skomentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nie mają pojęcia o biznesie tutaj. Skoro zabierają się za dwójkę to właśnie oznacza to, że jedynka sprzedała się bardzo dobrze ;) A że zbierają z crowd fundingu to więcej kasy z zysków z gry dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 08:36, Mrocz napisał:

Widzę, że niektórzy nie mają pojęcia o biznesie tutaj. Skoro zabierają się za dwójkę
to właśnie oznacza to, że jedynka sprzedała się bardzo dobrze ;) A że zbierają z crowd
fundingu to więcej kasy z zysków z gry dla nich ;)


Albo wydawca stwierdził, że zeszła tak kiepsko, że studio musiało się ucieć do fundowania spolecznościowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować