Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liczne problemy Batman: Arkham Knight na PC

56 postów w tym temacie

No tak, najlepiej wersje pctową zrobić na odwal, napchać kieszenie pieniędzmi, wypuścić na rynek i zapomnieć. Przecież jak to mówią "na PCtach grają tylko głupki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że najlepiej jest opóźniać premiery wersji PC, skoro pierwsze Batki takie obsuwy miały i nie było z nimi problemów. Tutaj, ledwo wydali tego samego dnia i wyszło jak to "dopracowywana" była wersja PC. Bezczelny port z PS4, lock na 30FPSach, mało opcji graficznych, brak napisów PL, ikonki od pada mimo grania na klawie itp.. Szczerze nie spodziewałem się tego, mieli u mnie duży kredyt zaufania, bo poprzednie nie były takimi gniotami, ale teraz w pełni zasłużyli sobie i następnych (o ile AK to rzeczywiście ostatni od nich) gier od nich nie kupuję w ciemno, ani przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin 3 przy nowym Batmanie to perełka, a Redzi przy Rocksteady to mistrzowie kodu.
Ubi poszedł po rozum do głowy i kolejny AC ma być dopieszczony. Zobaczymy ile w tym prawdy, a póki co wracam do Ziemi Niczyjej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz i przestrzege gra jest tragiczna i nie chodzi o optymalizacje bo ja w 4k mam stałe 30 fps z paroma dropami do 28 a w fhd jest minimum 70 a tak srednio okolo 100. Chodzi o grafike ktora nawet 4k to gniot jakich malo fizyka gry to samo jak z przed 5-6 lat zero naturalnosci, fabuła to opowiesc dla dzieci przewidywalna i nic ciekawego... Jednym slowem wyszedl nam wielki gniot radze nie kupować chyba że sie jest zagorzałym fanem batmana ale to takim fest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie problem zostanie skończony patchem, który tylko zamaskuje problem + darmowe pseudo dlc w ramach przeprosin... Tak teraz rozwiązuje się problemy w wielu firmach.

edit:
http://steamcommunity.com/app/208650/discussions/0/594821545180309431/

"Hi all
We're aware that some users are reporting performance issues with the PC version of Batman: Arkham Knight.
This is something that Rocksteady takes very seriously.
We are working closely with [size="3"]our external PC development partner[/size] to make sure these issues get resolved as quickly as possible.
We'll update this thread when we've got more info to share.
Thanks
CODA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zainstalowałem i na razie wygląda to tak:

Pad od X360 na razie działa ( menu gry )
Języka polskiego brak, nawet w opcjach na Steam
wiele opcji graficznych ma tylko poziom low i normal ( min. tekstury )
weryfikacja plików wykazała niespójność ponad 400 plików, zaczęło się coś pobierać ale nie ma postępów.
Edit: już jest postęp, cała gra pobiera się od nowa .... ciekawe, czy przed 18-stą uda mi się ją odpalić? ( mam nockę w pracy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak wygląda pożegnanie z trylogią...
Jeszcze nie miałem okazji gry uruchomić, liczę, że jak przy okazji Unity gra nie sprawi problemów i będzie działać płynnie na ultra. Heh... ciekawe teraz co powiedzą Ci co psioczyli na 3 część batmana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 15:56, lis_23 napisał:

Edit: już jest postęp, cała gra pobiera się od nowa .... ciekawe, czy przed 18-stą uda
mi się ją odpalić? ( mam nockę w pracy ).


Odpalić odpalisz ale mam nadzieję że nie nastawiałeś się na polską wersję językową. Bo tej nie ma w grze. Mimo info na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiedzmin 3 przy nowym Batmanie to perełka, a Redzi przy Rocksteady to mistrzowie kodu.
>
> Ubi poszedł po rozum do głowy i kolejny AC ma być dopieszczony. Zobaczymy ile w tym
> prawdy, a póki co wracam do Ziemi Niczyjej....
Póki co Rocksteady na zwieńczenie swojego największego dzieła po raz 1. zawiódł. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy ludzie mają taką krótką pamięć, takiego farta (że nie trafili na to, o czym za moment), czy jeszcze coś innego? Arkham City w dniu premiery miało tak samo skopany performance, że o znikających save''ach nie wspomnę. Dopiero kilka patchy i odłączenie od GfWL wyszło tej grze na zdrowie. Origins na starcie było jeszcze gorsze, a niektórych bugów do dziś nie naprawili (przykład pierwszy z brzegu: "czkające" szybowanie). Ba, wydawca powiedział w pewnym momencie, że patchom dość, skupiają się na DLC. Arkham Knight tylko podążą tą niechlubną tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem tylko chwilę i widzę, że jest blokada na pececie na 30 kl/s, choć większych spadków nie zauważyłem (FRAPS pokazuje spadki do 29 kl/s).
Gra wygląda nieco lepiej niż Arkham City, choć kolosalnej różnicy nie zauważyłem.
Na razie mnie martwi brak kinowej lokalizacji (miała być), bo nie znam angielskiego na tyle, żeby rozumienie tekstu mnie lekko nie rozpraszało.
Czekałem na grę tyle, że jeszcze jakiś czas na dopracowanie poczekać mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pograłem tylko chwilę i widzę, że jest blokada na pececie na 30 kl/s, choć większych
> spadków nie zauważyłem (FRAPS pokazuje spadki do 29 kl/s).
> Gra wygląda nieco lepiej niż Arkham City, choć kolosalnej różnicy nie zauważyłem.
> Na razie mnie martwi brak kinowej lokalizacji (miała być), bo nie znam angielskiego na
> tyle, żeby rozumienie tekstu mnie lekko nie rozpraszało.
> Czekałem na grę tyle, że jeszcze jakiś czas na dopracowanie poczekać mogę :D
Odblokuj sobie wiecej fps mozna to zrobic w 2 sekundy w pliku konf... Chociaz i tak to nie zabardzo pomaga temu gniotowi graficzno fizycznemu i fabularnemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 17:05, ripdanger napisał:

Odblokuj sobie wiecej fps mozna to zrobic w 2 sekundy w pliku konf... Chociaz i tak to
nie zabardzo pomaga temu gniotowi graficzno fizycznemu i fabularnemu ;)


Pewnie bym sobie odblokował, gdybym miał zamiar w to grać :) Chyba na razie sobie odpuszczę i poczekam na polską wersję językową :)
Gdyby jednak się okazało, że po odblokowaniu mam spadki z 50 do 30 kl/s, to pewnie bym zablokował na 30 kl/s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować