Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liczne problemy Batman: Arkham Knight na PC

56 postów w tym temacie

lol to Batman na więcej klatek na sekunde na PS4 niż na pc ?:D

Ogólnie gram New Game + i polecam grę ale lepiej pograć na konsoli gdzie gra działa bez problemów (w ciągu całego 119% gry (bo na razie tyle razem mam) chrupneło 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 17:00, pawbuk napisał:

Na razie mnie martwi brak kinowej lokalizacji (miała być), bo nie znam angielskiego na
tyle, żeby rozumienie tekstu mnie lekko nie rozpraszało.


Cenega cały czas bada problem, ale ten leży po stronie światowego wydawcy. Możliwe, że polska lokalizacja pojawi się na Steamie o 19:00 naszego czasu. Jeżeli nie, to trzeba czekać na komunikat Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto zamawiał pudełkową edycję (I w przeciwieństwie do mnie już ją dostał :() może potwierdzić czy kod na dodatek z Harley Quinn był zawarty w paczce? Pytam bo czytałem na steamie że różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 18:12, Sanders-sama napisał:

Czy ktoś kto zamawiał pudełkową edycję (I w przeciwieństwie do mnie już ją dostał :()
może potwierdzić czy kod na dodatek z Harley Quinn był zawarty w paczce? Pytam bo czytałem
na steamie że różnie z tym bywa.


Jest w pudełku z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 19:02, Pryka napisał:

Zaraz, zaraz...

Jak to gniot graficzny? Na filmikach gra prezentowała się bardzo ładnie.

Naprawdę jest taki downgrade?


Nie downgrade, ale chodzi o kwestie, że Batman nie jest przystosowany do platformy PC (brak rozbudowanych ustawień graficznych oraz kiepska optymalizacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie warto zamawiac preorderow nawet jezeli dodatkowo oferuja jakies super duper DLC ktore wiele do gry nie wnosza. To już 6 gra ktora kupilem w ciagu ostatnich 18 miesiecy jako preorder i sie zawiodlem. To juz nie te czasy kiedy preorder PC pozwala na wczesniejsza zabawe z nowym tytulem. Teraz preorder oznacza fale irytacji towarzyszaca oczekiwaniu na patche i fix''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie downgrade, ale chodzi o kwestie, że Batman nie jest przystosowany do platformy PC
> (brak rozbudowanych ustawień graficznych oraz kiepska optymalizacja).
Nie nie chodzi o brak wiecej opcji graficznych czy optymalizacje bo gra dziala mi w okolo 100 klatkach a w 4k w stalych 30 chodzi o to ze ta gra wyglada tragicznie przy 4k nawet :P poprostu gra jest gniotem fizyka to porazka nic z naturalnoscia to nie ma, graficznie porazka zdarzaja sie textury ktore wygladajak jak z konsoli i to nawet nie ps4 a ps2 w dodatku fabula dla dzieci przewidywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poprzednie gry od Rocksteady nie przysparzały użytkownikom pecetów większych problemów." taa, za wyjatkiem Arkham City ktore przez pierwszy miesiac bylo w rownie oplakanej formie co Assassin''s Creed Unity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak napisali "our external PC development partner" to przecież Rocksteady nie robiło wersji PC tylko dali komuś kod, a oni zrobili kopiuj wklej i jak widać fatalnie to wyszło. RS ma popsutą opinię, a port PC jest beznadziejny. Oczywiście cena pewnie jak z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 20:50, Revan91 napisał:

No jak napisali "our external PC development partner" to przecież Rocksteady nie robiło
wersji PC tylko dali komuś kod, a oni zrobili kopiuj wklej i jak widać fatalnie to wyszło.
RS ma popsutą opinię, a port PC jest beznadziejny. Oczywiście cena pewnie jak z konsol.


Cóż, dali komuś kod (tym kimś było 12 osobowe studio) i ci mieli zrobić port w 8... tygodni. Ja się dziwię że ta gra w ogóle się uruchamia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 20:50, Revan91 napisał:

No jak napisali "our external PC development partner" to przecież Rocksteady nie robiło
wersji PC tylko dali komuś kod, a oni zrobili kopiuj wklej i jak widać fatalnie to wyszło.
RS ma popsutą opinię, a port PC jest beznadziejny. Oczywiście cena pewnie jak z konsol.


Nie czytałem większej bzdury. Obstawiam że na 15 sztuk jakieś 14 sprzeda się na konsolach a hajs ze sprzedaży wersji PC posłuży developerom do podtarcia sobie pupki w przerwie między obsypywaniem się nawzajem gotówką ze sprzedaży konsol.

Poza tym - WB razem z developerem oddali wersję PC do developingu firmie 3rd party - czy to nie jest wystarczające plucie w twarz PC''towcom byście zgodnie wypieli się na ten mizerny port? Skorzystaliby na tym wszyscy.

Już nie raz gracze pokazali że pomyje które wylewają na forach nijak się nie mają do opini, zaufania i sprzedaży.

Arkham Knight sprzeda się kapitalnie i żadna zubożała wersja PC dla garstki odbiorców tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystraszony tymi wszystkimi wiesciami o zlej optymalizacji z pewna doza niesmialosci podszedlem do nowego Batka.
Ostatecznie okazalo sie, ze przynajmniej na mojej maszynie gra chodzi... bez najmniejszych problemow.

Pograłem 90 minut.

Trzyma 60 klatek. A jak wogole wylacze ograniczki to na max 80 wchodzi. Wszystko ustawione na High i wszystko powlaczane. Raz czy dwa zdazyla mu sie czkawka ale to wszystko.

I to bez nowych sterow zoptymalizownych pod Batmana.

Sprzet to I7-4790, GTX970, 16GB RAM.

Jedyne co mi sie nie podoba to malo opcji dotyczacych ustawien graficznych. A szczegolnie dotyczacych antialiasingu. Ten co jest to jest okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję graczom PC. Sam mam xboxa i gra jest normalnie po polsku i chodzi po prostu jak gra na premierze. Bezbłędnie. Grafika rzeczywiście przypomina mocno tę z poprzednich części. Może jest lekko podrasowana, ale lekko i tyłka nie urywa. Jednak dla fanów Batmana, którzy uwielbiają tę serię, a ja się do nich zaliczam, grafika nie ma znaczenia. Tylko ten Batmobil trochę na siłę wrzucony. Nagle Batman bez niego jak bez ręki i wszędzie go wpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować