Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liczne problemy Batman: Arkham Knight na PC

56 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2015 o 23:52, Jester napisał:

I to bez nowych sterow zoptymalizownych pod Batmana.


To jak najszybciej je zainstaluj. Chociażby Gamezilla robiła testy i wyszło, że sterowniki pod Batmana robią w tej grze różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 07:19, Illidian napisał:

Gdyby grę portowało Rocksteady a nie Iron Galaxy to by do tego pewnie nie doszło i gra
byłaby mega miodna na wszystkich platformach.


Nope. Z bardzo prostego powodu - to nie Iron Galaxy zawiniło. To samo studio odpowiadało chociażby za PC-tową wersję Bioshock Infinite. I co, takie złe było? Ale jeśli dajesz temu niewielkiemu studiu grę klasy AAA do konwersji w ciągu, a co tam, 80 dni (tyle dni temu Iron Galaxy otrzymało klucz developerski na Steamie) to nieważne kto by się zajmował tą konwersją, to nie miało prawo wypalić. Ja się dziwię że ta gra w ogóle w obecnej formie się uruchamia i ma TYLKO problemy z wydajnością i wycieki pamięci.

Winne jest podejście Warner Bros które daje taki niemożliwy do zrealizowania deadline. Samo Iron Galaxy nie zawiniło, zresztą normalką jest powierzanie zewnętrznym studiom tworzenie wersji PC-towych. Co wcale nie kończy się źle jeśli tylko mają dość czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Trzyma 60 klatek. A jak wogole wylacze ograniczki to na max 80 wchodzi. Wszystko ustawione
> na High i wszystko powlaczane.

Tekstury też na high? Podobno wyżej niż normal się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 09:32, lem0n napisał:

>
> Trzyma 60 klatek. A jak wogole wylacze ograniczki to na max 80 wchodzi. Wszystko
ustawione
> na High i wszystko powlaczane.

Tekstury też na high? Podobno wyżej niż normal się nie da.


Wiadomo, ze to taki bardziej skrot myslowy. Po prostu włączylem wszystko co się dalo. Tekstury Normal. Wyzej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 09:25, Wojownik616 napisał:

Na cholere Iron Galaxy dawają skoro,wogóle nie znają się na portowaniu gier,takich to
za jaja powiesić za przeproszeniem.


Wiesz problem polega na tym że nie mieli wystarczająco dużo czasu na dopieszczenie wersji PC. W Przypadku arkham origins mieli ponoć nie co ponad miesiąc (a tak dokładnie 40 dni.) i wszyscy znamy tego Dfekt. druga sprawa Iron Galaxy jak ma czas potrzebny na zrobienie porta to robią to zazwyczaj porządnie. Dla przykładu na PC są odpowiedzialni za Bioshock Infinite, na PS3 za Destiny oraz Borderlands 2 na PS Vita.

Druga sprawa Iron galaxy ponoć jedynie odpowiada za łatanie gry nie za sam port, bo ten to wina rocksteady i WB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na cholere Iron Galaxy dawają skoro,wogóle nie znają się na portowaniu gier,takich to
> za jaja powiesić za przeproszeniem.
Tu przytoczę tytuł wymieniony przez ziptofaf - Bioshock: Infinite. Mi chodził dzień po premierze na 3 sprzętach płynnie, z czego dwa miały athlony. Jedyną winą Iron Galaxy jest fakt, że nie zaśmiali się prosto w twarz tym cudakom z WB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2015 o 16:42, ziptofaf napisał:


Odpalić odpalisz ale mam nadzieję że nie nastawiałeś się na polską wersję językową. Bo
tej nie ma w grze. Mimo info na pudełku.


Język polski już ponoć dodali, przynajmniej pojawił się na Steam.
Mnie najbardziej rozwalił niejaki Alex, że na kartach, które mają więcej niż 6 a docelowo 12GB VRAM jest bardzo dobrze i nie ma problemów. Cóż, każdego z Nas stać na Titana X ;) Jemu ponoć w 4K gra zjada 12GB VRAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 10:31, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Tu przytoczę tytuł wymieniony przez ziptofaf - Bioshock: Infinite. Mi chodził dzień po
premierze na 3 sprzętach płynnie, z czego dwa miały athlony. Jedyną winą Iron Galaxy
jest fakt, że nie zaśmiali się prosto w twarz tym cudakom z WB.


A ty byś się śmiał w twarz ludziom, którzy Ci płacą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 15:35, ripdanger napisał:

Powtórze jeszcze raz i przestrzege gra jest tragiczna i nie chodzi o optymalizacje bo
ja w 4k mam stałe 30 fps z paroma dropami do 28 a w fhd jest minimum 70 a tak srednio
okolo 100. Chodzi o grafike ktora nawet 4k to gniot jakich malo fizyka gry to samo jak
z przed 5-6 lat zero naturalnosci, fabuła to opowiesc dla dzieci przewidywalna i nic
ciekawego... Jednym slowem wyszedl nam wielki gniot radze nie kupować chyba że sie jest
zagorzałym fanem batmana ale to takim fest !



Sorry, gościu, ale już chyba w trzecim temacie piszesz dokładnie to samo, co robi się nudne.

Po pierwsze, to jest UE3 - co prawda mocno ulepszony, ale nikt tu nie obiecywał super grafiki, jak to obiecywał CDP RED w W3 ;) Nowy Gacek wygląda dosyć podobnie, jak poprzednia część, ale tego się można było spodziewać ( chyba, że na prawdę są problemy z jakością tekstur, itp. ponoć ultra jest znowu zablokowane w ini ).

Po drugie, jak możesz oceniać fabułę gry po jednym dniu i jak doczytałem, pięciu godzinach spędzonych z grą? Fabułę poprzednich części oceniasz podobnie, jako " dla dzieci "? Co to w ogóle oznacza? Chodzi o to, że Batman nie zabija?

Po trzecie, fizyka ( poza Physx ) nigdy nie była tu jakimś ważnym elementem gry, przede wszystkim liczy się fakt bycia Batmanem i świetnie zrealizowana walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 16:03, ziptofaf napisał:

/.../
A po czwarte, nowy Batman ścina na podkręconym i chłodzonym wodą Titanie X:
http://pclab.pl/art64500.html ;) Użycie GPU nawet 70% nie przekracza, CPU też nie. Jakaś
zaawansowana blokada żeby zbyt szybko nie było :P


Przed chwilą trochę pograłem, u mnie jest płynnie ( nie zmieniałem nic w ini i mam blokadę na tych 30 kl/s ), mam już batmobil i nie mam żadnych ścinek animacji, itp. Jest za to inny problem.
Batman AK to kolejny tytuł, który uruchamia się u mnie w oknie, zamiast na całym ekranie ( wczoraj było dobrze ). Po kilku próbach przeskoczenia na pełen ekran wyskakiwał komunikat, że " program przestał działać " i gra się zamykała. Potem pobrał się jakiś patch, gra nadal uruchamia się w oknie, ale komunikat wyskakuje już po wyjściu z gry, więc da się grać ;) Nie da się za to przewinąć początkowych reklam i logów, pfff.
Aha, jest polski język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka najmniej problemów mają posiadacze win 7 a jak ktoś ma win 8 i 8.1 to kaplica - ci to często nie mogą gry wogóle odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować