• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafi19954

Windows 7 64bit

Pytanie

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem systemu a dokładnie co kilka minut wyskakuje komunikat :eksplorator windows przestał działać win 7.Szukałem na forach rozwiązań robiłem różne skany naprawiania blędów skan antywirusem a teraz nawet nie mogę wejść w panel sterowania żeby coś odinstalować .Ma ktoś lekarstwo na ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.06.2015 o 11:02, Rafi19954 napisał:

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem systemu a dokładnie co kilka minut wyskakuje
komunikat :eksplorator windows przestał działać win 7.Szukałem na forach rozwiązań robiłem
różne skany naprawiania blędów skan antywirusem a teraz nawet nie mogę wejść w panel
sterowania żeby coś odinstalować .Ma ktoś lekarstwo na ten problem ?

Format C i instalacja od nowa windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przed formatem można jeszcze spróbować podziałać coś combofixem.
Najlepiej jak udasz się na forum pclabu do działu gdzie wkleja się logi do analizy, zrobisz logi w OTLu i poprosisz o poradę.
Siedzą tam pasjonaci grzebania w takich pierdołach, powinni ci pomóc w ciągu kilku godzin. ComboFix to swego rodzaju ostateczność, ale potrafi naprawdę odratować czasem system przed kompletnym zgonem i formatem.
Ja niestety nie jestem obecnie już na bieżąco w kwestii analizowania logów i nowych syfów jakie krążą w necie, ale jest tam sporo naprawdę spoko osób które chętnie ci przegrzebią system =)

Tu instrukcja jakie logi i jak je zrobić :

http://forum.pclab.pl/topic/893302-WA%C5%BBNE-Wymagane-logi-systemowe-w-tym-dziale/

A tu link do odpowiedniego działu na forum :

http://forum.pclab.pl/forum/55-Internet-sieci-i-bezpiecze%C5%84stwo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować