Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

People Can Fly ponownie lata pod własnymi skrzydłami

18 postów w tym temacie

> Dobra wiadomość ...
> To co może Bulletstorm 2 ?
> Chętnie zagrałbym na PS4 ;)
Raczej nie ma szans ponoć nie sprzedała się tak dobrze by myśleć o 2 części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nie ma szans ponoć nie sprzedała się tak dobrze by myśleć o 2 części :(

O Mirror Edge też tak mówiono a jednak powstaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 18:48, Longer napisał:

Dobra wiadomość ...
To co może Bulletstorm 2 ?
Chętnie zagrałbym na PS4 ;)


PC Gamer spekuluje podobne :D

http://www.pcgamer.com/bulletstorm-studio-people-can-fly-regain-independence-from-epic/

Ja bym chętnie zobaczył Bulletstorma uwolnionego od Origina i GfWL, ale na to raczej szans nie ma :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 20:21, Fang napisał:

O Mirror Edge też tak mówiono a jednak powstaję ;)

Mirror''s Edge stał się kultowy, a o Bulletstormie większość zapomniała bo był przeciętniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 21:02, Dared00 napisał:

> O Mirror Edge też tak mówiono a jednak powstaję ;)
Mirror''s Edge stał się kultowy, a o Bulletstormie większość zapomniała bo był przeciętniakiem.


Oj trochę za duzo chyba powiedziane. Mirror''s Edge tez oprocz tematyki wybitnym dziełem nie byl. Bulletstorm fabularnie nie szalał ale bez problemów wciągnął bardziej niz Killzone 3 z którym dzielił premierę a i wykonanie z ciekawą mechaniką walki z przeciwnikami byl świeżością w gatunku.
Za dobrze sie nie sprzedał ale wydaje mi sie ze w ogole na reklamę Epic poskąpił grosza a jak juz pisalem gra dzieliła premierę z killzone 3 wiec większość poszła w tytuł ktory znają i wiedza czego sie spodziewać ;) Tak czy inaczej chętnie zobaczyłbym Bulletstorm 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 21:21, Longer napisał:

Oj trochę za duzo chyba powiedziane. Mirror''s Edge tez oprocz tematyki wybitnym dziełem
nie byl.


https://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c

Mirror''s Edge jest kultowy, co do tego nie ma wątpliwości. Taki NieR też uchodzi za grę kultową, choć gra nie zebrała specjalnie wysokich ocen. Bulletstorm do tego grona na pewno się nie zalicza, choć miał swoją garstkę fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 21:31, Niflheim napisał:

> Oj trochę za duzo chyba powiedziane. Mirror''s Edge tez oprocz tematyki wybitnym
dziełem
> nie byl.

https://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c

Mirror''s Edge jest kultowy, co do tego nie ma wątpliwości.

Kwestia gustu...mi osobiście Mirror''s Edge nie powalił choc faktycznie od dawna gracze wołali o kontynuacje.
>Taki NieR też uchodzi za

Dnia 24.06.2015 o 21:31, Niflheim napisał:

grę kultową, choć gra nie zebrała specjalnie wysokich ocen.

Oj NieR byl kapitalny, klimatem i opowieścią porwał mnie na wiele godzin i zapamiętam go do końca zycia, tylko Torment w tym gatunku zrobił na mnie większe wrażenie ;)
>Bulletstorm do tego grona

Dnia 24.06.2015 o 21:31, Niflheim napisał:

na pewno się nie zalicza, choć miał swoją garstkę fanów.

Ja nie twierdzę, że Bulletstorm jest kamieniem milowym czy grą kultową. Pisalem tylko, że swego czasu zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Killzone 3 a serię bardzo lubię. Poprostu nie zawsze oczekuję od FPSów złożonej historii itp..nowy Wolfenstein, zapowiadany Doom, czy takowy wlasnie Bulletstorm 2 jest dla mnie idealnym przykładem fpsa w którym to rozgrywka i frajda jest na pierwszym miejscu. Choc do wymienionej dwójki raczej mu jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 22:14, Longer napisał:

Kwestia gustu...mi osobiście Mirror''s Edge nie powalił choc faktycznie od dawna gracze
wołali o kontynuacje.


Nikt tu nie mówi o subiektywnej jakości tej gry, tylko o jej kultowym statusie. ;P

Dnia 24.06.2015 o 22:14, Longer napisał:

Oj NieR byl kapitalny, klimatem i opowieścią porwał mnie na wiele godzin i zapamiętam
go do końca zycia, tylko Torment w tym gatunku zrobił na mnie większe wrażenie ;)


Nie grałem ale rzeczywiście słyszałem o tej grze dużo dobrego.

Dnia 24.06.2015 o 22:14, Longer napisał:

Ja nie twierdzę, że Bulletstorm jest kamieniem milowym czy grą kultową. Pisalem tylko,
że swego czasu zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Killzone 3 a serię bardzo lubię. Poprostu
nie zawsze oczekuję od FPSów złożonej historii itp..nowy Wolfenstein, zapowiadany Doom,
czy takowy wlasnie Bulletstorm 2 jest dla mnie idealnym przykładem fpsa w którym to rozgrywka
i frajda jest na pierwszym miejscu. Choc do wymienionej dwójki raczej mu jest daleko.


No, akurat w Wolfenstein: The New Order było tyle przerywników i znajdziek odnoszących się do alternatywnej wizji historii, że można odnieść wrażenie że twórcom jednak zależało na fabule. Co prawda była zrobiona z jajem, ale jednak był na nią widoczny nacisk. To nie do końca taka rozwałka jak Painkiller gdzie raz na jakiś czas gra przypominała po cholerę w ogóle się strzela do przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2015 o 22:33, Niflheim napisał:


Nikt tu nie mówi o subiektywnej jakości tej gry, tylko o jej kultowym statusie. ;P


A kto ten kultowy status nadaje, jakieś kolegium? Kultowy to jest np. Portal, a ME jest co najwyżej ciekawym epizodem w historii gier.

Dnia 24.06.2015 o 22:33, Niflheim napisał:

No, akurat w Wolfenstein: The New Order było tyle przerywników i znajdziek odnoszących
się do alternatywnej wizji historii, że można odnieść wrażenie że twórcom jednak zależało
na fabule.


Szkoda, że te przerywniki i niektóre elementy fabularne bardziej przeszkadzały niż pomagały. Zresztą fabuła w tej grze jest momentami mocno naciągana i bywa, że budzi zażenowanie. Nie mówię, że jest źle jak na growe standardy, ale trzeba patrzeć na to z przymrużeniem oka jak na film akcji klasy B. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 22:46, fenr1r napisał:

A kto ten kultowy status nadaje, jakieś kolegium? Kultowy to jest np. Portal, a ME jest
co najwyżej ciekawym epizodem w historii gier.


Nie, ale zanegowanie kultowego statusu "bo gra mi się aż tak nie podobała" to tylko przejaw ignorancji. Kult kultowi nierówny, mało która gra ma takich fanatyków jak Portal czy Half-Life.

Dnia 24.06.2015 o 22:46, fenr1r napisał:

Szkoda, że te przerywniki i niektóre elementy fabularne bardziej przeszkadzały niż pomagały.
Zresztą fabuła w tej grze jest momentami mocno naciągana i bywa, że budzi zażenowanie.
Nie mówię, że jest źle jak na growe standardy, ale trzeba patrzeć na to z przymrużeniem
oka jak na film akcji klasy B. ;)


To aż rzuca się w oczy, że taki był ich zamiar. Też nie byłem zachwycony przerywnikami. Regularnie ich oglądanie to kiepski pomysł, ta gra byłaby dużo lepsza z minimalistyczną fabułą (tak jak chyba większość gier), strzelało się w niej cudownie. Ale takie już są bolączki gier AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie autorze informacji. "Successful collaboration" to udana współpraca, nie zaś sukcesywna kolaboracja. Słowo "sukcesywny" oznacza dokonujący się etapami, następujący po sobie. Kolaboracja zaś ma we współczesnym języku polskim zabarwienie negatywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2015 o 23:11, Niflheim napisał:

To aż rzuca się w oczy, że taki był ich zamiar. Też nie byłem zachwycony przerywnikami.
Regularnie ich oglądanie to kiepski pomysł, ta gra byłaby dużo lepsza z minimalistyczną
fabułą (tak jak chyba większość gier), strzelało się w niej cudownie. Ale takie już są
bolączki gier AAA.

Dlatego dopiero dodatek do Wolfensteina...The Old Blood byl dla mnie najlepszym powrotem do staroszkolnych FPSów ;) klimat świetny a radochy z zabijania nazistow dawno nie byl tak przyjemny ;)
To jest wlasnie chcialbym Bulletstorma 2 bo choc z jedynki fabularnie nie pamietam nic to frajda z gameplay''u byla ogromna...ogolnie w FPSach mamy posuchę i czekam dopiero na nowego DOOM''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować