Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doczekamy się zremasterowanych gier z serii Call of Duty?

24 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o mnie to chciałbym by zremasterowali coda 1 z dodatkiem oraz 2 i przeniesienie niedostępnej trójki z konsol również z ulepszoną grafiką na pc.A remasterowanie mw, waw oraz black ops nie ma najmniejszego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym COD to jest jakaś kpina. Niedość, że co roku nowa odsłona to jeszcze kosmici, zombie, przyszłość co jeszcze ?! Czy II Wojna Światowa jest na tyle uboga, ze nie umia wymyślić nic więcej ? Nie wydam ani grosza na CODa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że chcą odświeżyć którąś z pierwszych części serii jeszcze o WWII, gdzie jak na dzisiejsze standardy grafika rzeczywiście jest przestarzala. Ale black ops czy modern warfare? Dla kogo oni chcą to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktora co roku graficznie przechodzi tylko mały upgrade ?
To juz bedzie totalny wyzysk...
Rozumiem stare rytuły ale bez przesady. Choc nie powiem w pierwsze Modern Warfare nie grałem a słyszałem wiele dobrego ;) pozostałe mnie nie interesują. Dopiero Advanced Warfare przypadł do gustu. Ale do poziomu CoD''a 2 i tak jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech se robią te remastery. Ta seria zrobiła się tak nudna, że szkoda komentarzy. Już nawet żarty na ten temat przestały bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 20:59, Narkotyczny napisał:

EA będzie miało poważnego konkurenta do antynagrody od The Consumerist.

Nie.

Z prostej przyczyny - remastera kupować nie musisz a support Activision jest o wiele lepszy niż EA. Ich podejście do graczy również (tak, dobrze czytasz). Poza tym, Activision nie ma takiej afery na końcie jak ta z zakończeniem ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2015 o 22:08, Henrar napisał:

Z prostej przyczyny - remastera kupować nie musisz a support Activision jest o wiele
lepszy niż EA. Ich podejście do graczy również (tak, dobrze czytasz). Poza tym, Activision
nie ma takiej afery na końcie jak ta z zakończeniem ME3.


Jasne. Potworne lagi, brak dedykowanych serwerów, kiepska optymalizacja, brak podstawowych ustawień graficznych, drogie DLC z małą zawartością, słaby balans w multi, brak inowacji. Z tym kojarzy się CoD od Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani brak dedykowanych serwerów, ani brak podstawowych opcji graficznych graficznych (jakich? rozdzielczość w CoDach zmienisz, detale też, nowsze mają takie bajery jak HBAO, itp), ani drogie DLC ani słaby balans w multi ani brak innowacji to nie powód, by firma została najgorszą firmą w Stanach. Zwłaszcza, gdy konkurencją jest T-Mobile USA, Verizon czy Bank of America.

Ale lepiej pohejtować firmy growe, które generalnie nic złego nie robią.

I tak, firma growa wydająca remaster starej już nomen omen gry zasługuje na opinię najgorszej firmy w Stanach, gdyż tak uważają "gracze", podczas gdy konkurencją jest np. Goldman Sachs czyli bank odpowiedzialny za globalny kryzys xDDDDD Boże, jak skisłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią częścią w jaką grałem było MW3, więc trochę dawno, ale jeszcze jakiś czas po tym śledziłem co się z tą serią dzieje, więc jakieś wyobrażenie na ten temat mam.

> Ani brak dedykowanych serwerów,

listen servers - czyli potworne lagi, kiepska detekcja trafień, migracje hosta i wywalanie z gry. Nie wygrywał ten kto był lepszy tylko ten kto miał bardziej sprzyjającą kompensacje lagów.

> ani brak podstawowych opcji graficznych graficznych (jakich?

Blokada FOV na 60 i brak możliwości zmiany ustawienia.

> ani drogie DLC

Kilka mapek i broni to dobre DLC? Niektórzy takie rzeczy dają za darmo.

> ani słaby balans w multi

Killstreak - czyli lepsi stają się jeszcze potężniejsi. Problemy z balansem broni.

> ani brak innowacji to nie powód, by firma została
> najgorszą firmą

No nie, ale twierdzenie, że wsparcie Acti jest dobre, to zwyczajnie bzdura. Przynajmniej jeżeli chodzi o edycje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować