Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Jurassic World - recenzja

12 postów w tym temacie

A ja sam przechodzę grę na PC i się jakoś nie nudzę.

Szkoda trochę, że nie dano możliwości współpracy z kimś przez Internet. Bo niestety, pada do kompa nie mam (w sumie mam teraz motywacje), a granie na jednej klawiaturze przez dwie osoby kończy się zawsze zawieszeniem się kontrolki.

Bardzo fajna i pocieszna gra, pewnie gdybym nie obejrzałem wcześniej w kinie "Jurassic World" to bym tytułu nie zakupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za "pozycję obowiązkową" podziękuję. Nie wygląda to wcale ciekawie, formuła jest mocno wyświechtana i gra też niespecjalnie ciekawa. Momentami te filmowe franczyzy przerabiane są na klockową modłę wyjątkowo na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym momencie możemy już mówić o serii klonów, w której jedna gra jest powielana za każdym razem jak do kin wychodzi kolejny blockbuster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak. O ile jeszcze rozumiem Gwiezdne wojny czy nawet Władcę pierścieni, bo są to serie znakomicie przekładające się na klocki LEGO, tak Jurassic Park... No dobra, zestawy do własnoręcznego złożenia zrozumiem, ale filmy jako takie niezbyt się nadają na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili LEGO Stargate i wprowadzili jakieś popularnie przyjęte pomysły z innych gier to by było fajnie. Ziemia jako baza wypadowa, wybieramy misje na różnych planetach jak w terytoria w XCOM czy Battle For Middle-Earth II. Zdobywamy je. No nie wiem, COŚ. Coś kurna innego niż (grałem tylko w pierwsze LEGO Star Wars) zwykłe liniowe popychanie fabuły z misji na misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dabing. Hmm.. Żywcem głosy wycięte z filmu. Nijak to się ma do klockowych bohaterów, Kompletnie nie pasuje. Ogólnie gra jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować