Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.05 do Wiedźmina 3 dostępny na konsolach od dziś

17 postów w tym temacie

Nie miałem żadnego z tych błędów, ale jeśli komuś to poprawi czerpanie radości z rozgrywki to dobrze.

Btw. Mogliby coś zrobić z ujeżdżaniem konia, bo mimo tego, że da się przyzwyczaić do takiego sterowania to nadal pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawili by quest na Skellige pt. ""dostarcz list do kowala z kaer trolde" i o zgrozo od kiedy zainstalowałem łatkę bodaj 1.04 niemiłosiernie dostaje crashe do pulpitu z różnymi komunikatami takimi jak sterownik ekranu przestał działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie miałem żadnego z tych błędów, ale jeśli komuś to poprawi czerpanie radości z rozgrywki
> to dobrze.
>
> Btw. Mogliby coś zrobić z ujeżdżaniem konia, bo mimo tego, że da się przyzwyczaić do
> takiego sterowania to nadal pozostawia wiele do życzenia
Grałeś na PS4 czy XboxOne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie miałem żadnego z tych błędów, ale jeśli komuś to poprawi czerpanie radości z rozgrywki
> to dobrze.
>
> Btw. Mogliby coś zrobić z ujeżdżaniem konia, bo mimo tego, że da się przyzwyczaić do
> takiego sterowania to nadal pozostawia wiele do życzenia
E tam, mi osobiście lepiej się kierowało Płotką na padzie PS4 niż na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że zrobią coś z tym autopilotem płotki, bo niby wystarczy przytrzymać A na padzie i płotka ma jechać do celu, ale co skrzyżowanie, czy jakieś rozstaje to ona musi skręcić źle i jeszcze irytujące jest to, że zdarza jej się płoszyć na pustej drodze -_-

Co nie zmienia faktu, ze jutro czeka na mnie finałowa misja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A naprawiono już problem z sejwami na Xbox One?

Nie, radze wyłączać grę przed usypaniem konsoli, wczoraj odrabiałem 2h, bo byłem święcie przekonany że skoro patchują to zaczną właśnie od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałem żadnych błędów, tak zaczęły się dziwne glitche po zainstalowaniu tego patcha. Ciała ubitych wrogów unoszą się masowo w powietrzu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 09:30, Kirlen napisał:

Nie, radze wyłączać grę przed usypaniem konsoli, wczoraj odrabiałem 2h, bo byłem święcie
przekonany że skoro patchują to zaczną właśnie od tego...


To jest przegięcie. Na takie błędy powinno się wypuszczać patche zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować