Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonenci Xbox Live Gold od lipca będą otrzymywać po dwa darmowe tytuły na Xboksa One

22 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2015 o 20:22, Ceicob napisał:

AC 4 - pierwsza "duża" gra w GWG na XO ! Oł jeaaaa! :D

Pierwszy był Rayman Legends :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Xboxa a jaram się takimi grami w zestawie. Zwłaszcza, ze te gry potem na dysku zostają forever. A w takiego Gearsa będzie za pół roku można pograć na Xboxie. Propsuję jako posiadacz PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:29, Kirabaxior napisał:

Nie mam Xboxa a jaram się takimi grami w zestawie. Zwłaszcza, ze te gry potem na dysku
zostają forever. A w takiego Gearsa będzie za pół roku można pograć na Xboxie. Propsuję
jako posiadacz PS4.

Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz opłacony abonament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:41, Henrar napisał:

Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz opłacony
abonament ;)

A przypadkiem na Xbox Live nie ma tak, że trzeba mieć wykupiony abonament w momencie pojawienia się gry, a potem te gry można odpalać i bez XBL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:50, Kirabaxior napisał:

> Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz opłacony

> abonament ;)
A przypadkiem na Xbox Live nie ma tak, że trzeba mieć wykupiony abonament w momencie
pojawienia się gry, a potem te gry można odpalać i bez XBL?


Niestety w przypadku Xbox One zlikwidowano tę świetną funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag, 2 tygodnie temu kupiłem Black Flaga ;[ No nic, chyba na razie wstrzymam się z Goldem, skończę Wiedźmina na spokojnie i liczę na ciebie MS za miesiąc, nie zawiedź mnie Phil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 27 lipca kończy mi się abonament GOLD :(
> Kolejnym wydatkiem będzie EA access. :/ XBLG (3mies za 70zł) + EA Access (za 80 zŁ)
> 150zł :(
>
Poważnie za 3 miesiące golda dajesz aż 70 zł??? człowieku. Za 120-130 zł jest na 12 miesięcy gold z Allegro! wysyłają Ci w formie zdrapki 5 minut po przelewie paypal, wbijasz na konsolę kod i masz oficjalnie golda na cały rok. Ja tak robię od kilku lat. Weź nie kupuj w formie oficjalnej, bo się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poważnie za 3 miesiące golda dajesz aż 70 zł??? człowieku. Za 120-130 zł jest na 12
> miesięcy gold z Allegro! wysyłają Ci w formie zdrapki 5 minut po przelewie paypal, wbijasz
> na konsolę kod i masz oficjalnie golda na cały rok. Ja tak robię od kilku lat. Weź nie
> kupuj w formie oficjalnej, bo się nie opłaca.
I wychodzi jakieś 10 zł za miesiąc ;) czyli żaden koszt tak naprawdę, odłożyć 10 zł miesięcznie każdemu się uda :)
Ja od 3 lat mam już ciągle golda z allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie mam Xboxa a jaram się takimi grami w zestawie. Zwłaszcza, ze te gry potem na
> dysku
> > zostają forever. A w takiego Gearsa będzie za pół roku można pograć na Xboxie. Propsuję
>
> > jako posiadacz PS4.
> Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz opłacony
> abonament ;)

Gry zostają, dopóki ich sam nie wykasujesz. Natomiast grać w nie możesz dopóki płacisz abonament.
Abonament można już kupić na odpowiednich serwisach za 120zł (10zł /mc) więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz
> opłacony
> >
> > > abonament ;)
> > A przypadkiem na Xbox Live nie ma tak, że trzeba mieć wykupiony abonament w momencie
>
> > pojawienia się gry, a potem te gry można odpalać i bez XBL?
>
> Niestety w przypadku Xbox One zlikwidowano tę świetną funkcję.


Komu wy te bzdury opowiadacie... czy ktoś tu na forum poza mną wgl. ma XboxOne?

Jeżeli posiadasz aktualnie konto GOLD, dodajesz grę z GWG np. Assassin’s Creed 4 i ona podpina się pod konto z którego aktualnie korzystasz... dożywotnio! Gold konta ci się kończy, ale grę już zakupiłeś (za 0zł) i ściągasz ją kiedy chcesz, niezależnie od tego czy ją z dysku wywalisz. Gra jest po prostu przypisana do twojego konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 09:25, Kirlen napisał:

Komu wy te bzdury opowiadacie... czy ktoś tu na forum poza mną wgl. ma XboxOne?

Nie masz pojęcia, o czym mówisz: http://news.xbox.com/2014/05/xbox-delivering-more-choices

"Free Games Offer: For paid Gold members only. On Xbox One, active Gold membership required to play free games you’ve downloaded. Must download titles during designated window. Kinect and/or hard drive required for some games."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:50, Kirabaxior napisał:

> Na Xbox One gry nie zostają na dysku na zawsze. Masz je tylko wtedy, gdy masz opłacony

> abonament ;)
A przypadkiem na Xbox Live nie ma tak, że trzeba mieć wykupiony abonament w momencie
pojawienia się gry, a potem te gry można odpalać i bez XBL?

Jak już to ludzie pisali - tak jest na Xboksie 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować