Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy kolejne kody do Skyforge!

18 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2015 o 12:01, N_o_s napisał:

W 17 minut już nie ma kodów comone


Odśwież proszę stronę. Mechanizm mógł się przez chwilę nie wyświetlać, ale kody są dalej w bazie... choć schodzą szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są na sali ludzie, którzy w to grali?!

Ogólnie: jak wrażenia, czy to P2W, zbuggowane tak, że nawet ostatni Batman to perełka? Da się zjeść na sucho czy trzeba popić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i w sumie już mi się znudziło.
Grafika jest bardzo dobra, na ultra niemal cały czas stałe 60fpsów i nawet karty nie grzeje. Podoba mi się ten styl, wszystko bardzo fajnie jest zaprojektowane.
Walka w tej grze jest dla mnie tragiczna. Straszne drewno. Reklamują to na coś jak w gw2 czy dcuo ale to ściema. Żeby można było wyprowadzić atak trzeba mieć oznaczony cel a to się czesto gubi itp co jest dosyć irytujące i nie różni się niczym od gier takich jak wow czy swtor z tym że mamy co jakiś czas unik. Do tego masa tych irytujących znaczników, oznaczeń celu, questów itp które wyglądają strasznie tandetnie. No i samo robienie questów nudne jakieś. Słabo się to wszystko prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładacie konto na podanej stronie (oficjalna strona gry).
2. Wchodzicie na konto.
3. Odnajdujecie "REEDEM A PROMO CODE".
4. Kopiuj/wklej kod.
5. Ściągacie grę itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem trochę więcej w niego niż parę godzin . Nie jest to MMO dla wszystkich . Jeżeli ktoś liczy na coś w stylu "WoW" czy "Aiona" to niech sobie odpuści Skyforga . To jest gra nie typowa miesza rozwiązania z różnych gier i za tą inność się jej obrywa. Sama budowa Świata jest podzielona na cztery typy : solo instancję (które są dla jednego gracza ale można je robić ze znajomymi w 3 os.pt) ,grupowe instancję (5 os.dungeony których nie da rady zrobić solo) , areny PvP i regiony ( mapy dla wszystkich graczy im dalej w las tym te regiony są większe ).Jeżeli chodzi o walkę to nie zgadzam się z tym że jest słaba .W tym MMO nie ma unikatowych pasków butów itd bardziej chodzi o rozwój postaci i jej skilli a to jest zajęcie czasochłonne . Ilość części ekwipunku jest skroma są to ; pierścienie broń i np tarcza teraz dodano amulety plus sloty które się ulepsza . Nie jest tego dużo ale rozwijając postać wydajemy kryształy doświadczenia w np : skille ,pasywki ,symbole , bonusy do siły życia kryta itd.Więc im więcej zainwestujemy w dana klasę tym robi się ciekawej .Warto wspomnieć że inaczej się gra postaciami melee inaczej walącymi z dystansu , są też trzy poziomy trudności klas .Poziom normal to np :Palladyn , trudny to Slayer Archer itd a dla obcykanych i doświadczonych graczy są takie klasy jak Mnich czy Wiedźma .Nie wiem czy Skyforge będzie f2p czy b2w okaże się po starcie OB . Nawet jeżeli będzie można kupować klasy za kasę to taki gracz nie będzie mieć przewagi nad tymi co nie wydadzą ani grosza . Czemu?Bo jest tygodniowy limit kryształów doświadczenia których nie można kupić a bez nich nie da rady ulepszyć postać a postać bez skilli jest słaba i krucha .Skyforge to gra w którą można grać solo jak i w party nie ma takiej sytuacji że muszę spamować chat o party do dunga bo tego wymaga główny wątek fabularny a bez niego nie mogę pchnąć gry do przodu. Tu tego nie ma jak nie możesz pchnąć fabuły i gry do przodu to tylko dla tego że masz za słaba postać a nie jesteś na łasce innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować