Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 za dwa tysiące kapsli? Sprzedane!

21 postów w tym temacie

Pewnie podniosą się głosy oburzenia, że to niesprawiedliwe, bo inni też mogą uzbierać tyle kapsli, ale miło, że Bethesda się tym nie przejęła i nagrodziła oryginalny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ich nie umył? Powinni mu wysłać ich zdjęcie w śmietniku, Poza tym na reddicie widziałem posta gościa która, ma 35 tysięcy kapsli w piwnicy, a jednak nie zrobił nic podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ze ma 35k kapsli w piwnicy? Jesli ja mam 100k np. na strychu to cos mi sie nalezy? Koles wpadl na pomysl, zaryzykowal i ma "darmowa" (jednak te 2 tysiace piw troche kosztowalo :P) kopie gry. A wpis "Tak, moje biuro pachnie piwem" moim zdaniem ma byc zartobliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie podniosą się głosy oburzenia, że to niesprawiedliwe, bo inni też mogą uzbierać
> tyle kapsli, ale miło, że Bethesda się tym nie przejęła i nagrodziła oryginalny pomysł.

A Bethesde to ani trochę nie obejdzie bo to korporacja a nie państwo socjalistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, a jak ja wyślę 3tys kapsli do Activision w zamian za Call Of Duty Black Ops 3 to jest szansa na pozytywny finał transakcji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że tak to się skończyło: niekiedy warto zaryzykować, żeby coś zyskać - pomysł był trafiony idealnie moim zdaniem.

BTW: drogi Gramie - nie rozpieszczasz swoich ewentualnych klientów za bardzo? Wersja cyfrowa Fallout 4 tańsza o całe 9 groszy w porównaniu do pudełkowej - normalnie szał: chyba się skuszę... za 133,31 PLN gdzie indziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej koledzy, a jak ja wyślę 3tys kapsli do Activision w zamian za Call Of Duty Black
> Ops 3 to jest szansa na pozytywny finał transakcji? :D
Zdaje mi się, że sporo ludzi nie kojarzy, że kapsle są walutą w Falloutach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej koledzy, a jak ja wyślę 3tys kapsli do Activision w zamian za Call Of Duty Black
> Ops 3 to jest szansa na pozytywny finał transakcji? :D
Nie grałem już w CoD od wielu części, walutą chyba są jakieś dolary, także wyślij 2 tysiące dolarów, może otrzymasz swoją kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 14:02, Paaavlo napisał:

Zdaje mi się, że sporo ludzi nie kojarzy, że kapsle są walutą w Falloutach..


To są właśnie Ci "fani" do których Bethesda kieruje swoje produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Mam nadzieję, że co niektórym eksplodują odbyty z zawiści :) Zwłaszcza tym filantropom, którzy przeliczali ile za to można dostać kasy na skupie złomu, ile potencjalnie zajęło czasu zbieranie, analizowali treść maila, itd. Boli? To świetnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet ich nie umył? Powinni mu wysłać ich zdjęcie w śmietniku, Poza tym na reddicie widziałem
> posta gościa która, ma 35 tysięcy kapsli w piwnicy, a jednak nie zrobił nic podobnego
Nie da się umyć kapsla tak, żeby nie było czuć piwa. Wiem, bo zbieram. W celach hobbystycznych, nie chcę za to gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować