Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrrior 3 - wrażenia z prezentacji

16 postów w tym temacie

Poprzednie Snipery też zapowiadały się na dobre gry, a wyszło jak wyszło. Aż do premiery i recenzji nie ma co się napalać, pamiętajmy że to nadal CI.

Pokaz był też "hands-on", czy tylko prezentacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:46, Bangomop napisał:

Gram sobie w tego snipera 3 i to takie same kalectwo jak poprzednie 2 cześci

Mhm.

Ale wiesz, że ta gra jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to CI Games udostępniło na targach E3 wersję pre-aplha dla redaktorów z portali więc coś już tam sobie pogli pograć. Wiadomo że gra w tej fazie jest mocno okrojona i ma błędy ale ważne że w końcu coś z tej gry pokazali. Ja czekam na jakiś fragment z rozgrywki, który pokażą oficlajnie wszystkim. Póki co jest duża szansa na najlepszą część serii, także mam nadzieję że będzie warto czekać na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia przednie, Zachodnie media bardzo dobre opinie puszczają jak na razie to bardzo udany start CiGames sobie zrobiła z tym materiałem, Mam nadzieję że pójdą za ciosem i niedługo pokażą coś więcej, fakt że sporo jeszcze czasu zostało do wydania gry, i na pewno będzie więcej możliwości o tym żeby pokazać grę, ale no jak się zrobiło krok jeden, to zróbmy ten drugi ;) pokażcie coś w końcu mocniejszego! No i ten otwarty świat, system pogodowy, pierdyliard szczegółów.. robi się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:56, Bangomop napisał:

> Ale wiesz, że ta gra jeszcze nie wyszła?
To chyba gram w early access


Nie wyszedł, dlatego jeśli masz ochotę potrollować, to przeczytaj trochę o faktach dotyczących gry, żebyś nie wyszedł na pajaca. Dotarły do nas na razie pierwsze recenzje grywalnego demo dla dziennikarzy, trochę screenów, zapowiedź i parę wywiadów. Na temat gry znane są tylko ogólniki, lecz na ich podstawie właśnie twierdzę, że trzecia część będzie niepomiernie lepsza od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry materiał, dobry. Parę rzeczy mi rozjaśnia, choćby kwestię OS i zachęcający moment, w którym gość mówi o związkach pogoda/balistyka. Bardzo często ten aspekt leży w strzelankach nawet tych całkiem niezłych, a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować