Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - singla nigdy nie było nawet w planach

33 postów w tym temacie

Szkoda, bo u mnie tryb dla pojedynczego gracza stoi o wiele wyżej niż multi. Gdyby zrobili minimum przyzwoitego singla na 5h, byłby to dla mnie must have, a tak chyba się wstrzymam jak cena spadnie do stówki (na PS4). Generalnie mam wrażenie, że w tej generacji dostajemy "połówki" gier i to jeszcze z powycinanym contentem pod DLC.
Albo gry tylko singlowe (The Order 1886, Wolfenstein), albo gry multiplayer-only (Evolve, Titanfall, Destiny, SW:Battlefront).
Zanim któryś geniusz dojdzie do wniosku, że lepiej jeden dopracowany element rozgrywki, niż dwa słabe - od razu odpowiadam - lepiej, by OBA elementy były dopracowane (Gears of War, Uncharted - Można? Można!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kolejna gra wypadła z listy zakupów ;d.

Trochę mnie martwi ten wszechobecny trend multiplayerowy. Fajnie jest się pobawić z innymi ludźmi, ale tryb single ma w sobie coś, czego żadne multi nie zastąpi (klimat, filmowość, historię itd). Niestety coraz więcej gier idzie w stronę multi-only, MMO, co-opa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie ma singla bo singlową kampanią stoi ten drugi niezapowiedziany tytuł ze stajni EA? Jeśli czegoś nie pomyliłęm. W końcu po co robić konkurencję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie klasyczny motyw:
"Nie planowaliśmy trybu single player"

"Ojej, nie spodziewaliśmy się, że tak bardzo chcecie tryb dla jednego gracza"
"Jako, że dbamy o klienta to wyciągamy z magicznego kapelusza tryb jednoosobowy, stworzony specjalnie dla Was drodzy fani, dodatek kosztuje jedyne 30$"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od rozgrywek single beda inne gry ze swiata Star Wars. Przeciez na tej jednej sie nie skonczy. Szal na SW dopiero wraca, a od grudnia bedzie mozna zarobic na praktycznie wszystkim z tym logo. Ja mam nadzieje na kolejna gre w stylu Jedi Outcast, do tego moze jakies wskrzeszenie wyscigow tj. SW Racer. Pamietajmy ze Battlefront to nie nowe epizody, one tez dostana wysokobudzetowe produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 12:16, robertkorkor napisał:

Hmm... Szkoda, bo kampania 501 Legionu w Star Wars: Battlefront 2 była świetna :D

Przecież to były w większości mecze z botami rozgrywane na mapach z multiplayera z nieco zmodyfikowanymi zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze w poprzednich częściach to i tak byłby tylko mecze z botami tu w sumie będzie podobnie. Mi najbardziej szkoda trybu galactic conquest. Ogólnie patrząc na to co oferuje nowy Battlefront widać że bardziej idą w strony starej jedynki. Możliwe że jeśli dobrze się sprzeda to za 2 lata wydadzą Battlefronta 2 z walkami w komosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyrzucać grze, która od zarania dziejów była multi-playerowa to, że nie jest dla singli. :D

Tryb single-player jakiś tam będzie, nawet jeśli to tylko gra z botami. Ja rozumiem utyskiwania gdyby to był np. Jedi Knight III pozbawiony kampanii dla jednego gracza, ale Battlefront?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hmm... Szkoda, bo kampania 501 Legionu w Star Wars: Battlefront 2 była świetna :D
>
> Przecież to były w większości mecze z botami rozgrywane na mapach z multiplayera z nieco
> zmodyfikowanymi zasadami.

Niby tak, ale jednak mimo to bardzo mi się podobało przedstawienie historii z punktu widzenia żołnierza Republiki/Imperium. To było coś wyjątkowego w SW:B2.
Mimo wszystko i tak pewnie kupie nowego Battlefronta, ale z zakupem poczekam na opinie, bo to jednak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 14:14, Kaerobani napisał:

Nie ma to jak wyrzucać grze, która od zarania dziejów była multi-playerowa to, że nie
jest dla singli. :D

Tryb single-player jakiś tam będzie, nawet jeśli to tylko gra z botami. Ja rozumiem utyskiwania
gdyby to był np. Jedi Knight III pozbawiony kampanii dla jednego gracza, ale Battlefront?


Taki Bad Company 2 miał świetnego singla, więc i tutaj mogli coś takiego zrobić.
Szkoda - jestem fanem SW ale w multi nie gram i grał nie będę, więc gry nie ma w moich planach zakupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 13:03, Kijkowaty napisał:

Będzie klasyczny motyw:
"Nie planowaliśmy trybu single player"

"Ojej, nie spodziewaliśmy się, że tak bardzo chcecie tryb dla jednego gracza"
"Jako, że dbamy o klienta to wyciągamy z magicznego kapelusza tryb jednoosobowy, stworzony
specjalnie dla Was drodzy fani, dodatek kosztuje jedyne 30$"


Jaka gra miała tryb dla pojedynczego gracza w formie płatnego DLC/dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować