Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - singla nigdy nie było nawet w planach

33 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2015 o 11:42, piorko90 napisał:

Singla to może dorobią jacyś moderzy zapewne :D Srodze zacieram ręce na tą grę :D


Naprawde myslisz ze ta gra bedzie otwarta dla modderow?!?!?! Przeciez mowimy tutaj o EA oraz myszce miki.
W zyciu to nie przejdzie!

Mnie wkurza to ze mimo "nawet nie bralismy pod uwage singlea" to multi wyglada potwornie ulomnie...
Jak juz nie robicie singla to skoncentrujcie sie na multi i zrobcie z tego perelke z kosmicznymi bitwami itd. a nie jakas strzelanke na szynach, z kartami i powerups!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie klasyczny motyw:
> "Nie planowaliśmy trybu single player"
>
> "Ojej, nie spodziewaliśmy się, że tak bardzo chcecie tryb dla jednego gracza"
> "Jako, że dbamy o klienta to wyciągamy z magicznego kapelusza tryb jednoosobowy, stworzony
> specjalnie dla Was drodzy fani, dodatek kosztuje jedyne 30$"


Co to za bzdury i wymysły?

Bardzo dobrze robią. Niech ten tryb zostanie dla gier single zamiast znowu na siłę wciskać 5h kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kosmicznych bitew są X-Wing i TIE Fighter (gry), a nie jakiś tam FPS. Nawet pomimo tego, że wszelkie narzekania na trudność pilotażu myśliwców w BF-ach są wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieda z nędzą. Są tacy, którzy twierdzą że w Battlefieldzie/Battlefroncie to niepotrzebne, ale to błąd. Wielkie studio na smyczy wielkiego wydawcy potrafi zrobić i jedno i drugie, co z resztą nie jest zjawiskiem osobliwym. Pozwalamy się grabić z zawartości a płacimy co raz więcej. Albo EA nauczy się szacunku dla klienta (wiem, lol), albo dalej sram na ten ich aktualny model biznesowy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 11:07, Ryciuu napisał:

Ja nadal czekam na kontynuacje Jedi Academy i Outcast, nawet tylko z odnowioną grafią,
ale chyba nigdy się nie doczekam ;/


Też na to czekam i mam coraz mniejszą nadzieję, że kiedyś kontynuację dostanę :D Obie wymienione przez Ciebie gry przeszedłem po kilka razy (a demo Outcasta kilkanaście razy) i są dla mnie wręcz legendarne - jedne z pierwszych gier, w które grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 11:07, Ryciuu napisał:

Ja nadal czekam na kontynuacje Jedi Academy i Outcast, nawet tylko z odnowioną grafią,
ale chyba nigdy się nie doczekam ;/


Nie doczekasz, poniewaz wydarzenia i postaci z tych gier nie naleza juz do kanonu, sa czescia "Legends", czyli de facto przestaly istniec. W "nowym, lepszym" uniwersum Gwiezdnowojennym miejsce jest tylko na kanon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcieliśmy, by bawili się niczym w filmach z oryginalnej trylogii." Czy oni nie zwrócili uwagi, że tam oglądamy pojedynczych bohaterów którzy są z nami przez cała sagę i to właśnie oglądanie fabularnych przygód tych bohaterów dawało tyle frajdy :)
Nie pamiętam bym się przejmował losem pojedynczych rebeliantów czy trooperów :P i nie jestem przekonany czy mając wybór grania jakimś fabularnym bohaterem a zwykłym trooperem to wybrał bym tego drugiego.
W BF3 grałem (nie tylko w singal, który nie był rewelacyjny) i jakoś jak wyszedł BF4 to nawet się nim nie zainteresowałem, bo i multik w BF3 mi się znudził po 40 którymś poziomie.
Szczerze liczyłem na singla w świecie SW który potem przeniósł by mnie na pola bitew z filmów w multiku, ale jak wiem, że to będzie tylko multik to już tak nie ciągnie :(
"Fani chyba mimo wszystko podzielają wizję twórców gry, bo jej gameplay został najchętniej oglądanym materiałem z E3." nie wiem czy to jest wyznacznik bo pewnie część jak ja liczyła na singla, no i w sumie to kolejna strzelanka w świecie SW wiec samo to stwierdzenie bije inne gry na starcie :P
Na Origin jest też taka jedna gra co ma tylko multik od startu i w której nikt nigdy nie planował singla :) TitanFall czy jakoś tak, ale nie przypominam obie by o tej grze było jeszcze "głośno" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dziękuję Dice za rozwianie wątpliwości czy grę kupować :)
Nie gram w multi i choć SW:B wygląda obłędnie to dla samego wyglądu gry sobie nie zafunduję.
Od growych trolli dużo wyżej cenię sobie ciekawą fabułę i możliwość zgłębiania fajnie opowiedzianej historii.
W takim razie papa Battleroncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, czy wiecie, że Battlefront jest częścią oficjalnego kanonu ;) Mówię bardzo serio! -> http://uk.ign.com/videos/2015/04/08/exploring-the-new-star-wars-canon-rebel-base

Tylko teraz pojawia się pytanie: czy oznacza to, że będą w tej grze jakieś informacje, które będzie można zaliczyć do kanonu, czy wprost przeciwnie - poza faktem, że sobie postrzelamy na paru planetach, gra do kanonu nie wniesie absolutnie nic, więc nikomu nie robi różnicy, że się zakwalifikowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować