Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alfa Star Wars: Battlefront na PC. Są wymagania sprzętowe

25 postów w tym temacie

Kilka miesięcy do premiery a tutaj alpha, oj coś czuje, że będzie się działo. Spokojnie poczekam na otwartą betę - pewnie na miesiąc przed premierą gry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to nawet zapisać się nie mogę, jakiś komunikat, że nie mam dostępu -,-''

Ja też, może coś źle robię, albo moja grafa r9 270 nie spełnia wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo biorą ludzi tylko z USA, albo szukają dość różnorodnych konfiguracji sprzętowych. Też się nie mogę zapisać :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 12:06, Shinigami napisał:

Kilka miesięcy do premiery a tutaj alpha, oj coś czuje, że będzie się działo. Spokojnie
poczekam na otwartą betę - pewnie na miesiąc przed premierą gry ;D


I jeszcze kilka miesięcy po premierze. Nie zapominajmy, że to EA i Dice. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Testy tylko dla mieszkańców USA. Reszta może się obejść smakiem lub czekać na wycieki
> filmów z gry.

bzdury.

Normalnie kliknąłem "confirm your application" , zalogowałem się, następnie kliknałem coś tam i zapisałem się do newslettera na wszelki wypadek ^^


up: Co z tego, że alpha kilka miesięcy wcześniej? Raz, że mają swoich ludzi do testów. Dwa, testy do których biorą zwykłych ludzi służą głównie do testów funkcji sieciowych, bo 99,99% osób nie nadaje się do testów - zgłaszają się żeby sobie pograć, a jak już się udzielają na jakiś temat to tylko "to i tamto jest OP" <a co z tego, że biorą broń na daleki/średni dystans, a ta op broń jest szybkostrzelna idealna do cqc>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kilka miesięcy do premiery a tutaj alpha, oj coś czuje, że będzie się działo. Spokojnie
> poczekam na otwartą betę - pewnie na miesiąc przed premierą gry ;D
A co w tym dziwnego że alpha jest mniej więcej pół roku przed premierą ? Jeśli dobrze pamiętam to Evolve miała alpha testy w październiku a premiera była w lutym. Często między finalnym buildem alphy a betą są minimalne różnice, . Po za tym zamknięta apha trwa już pewnie jakiś czas a to co pokazali na E3 wygląda lepiej niż nie jedna beta. No ale wydawać jest EA trzeba pomarudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mamy Was, którzy robicie nowe gry w każdy piątek i wiedzie kiedy mają się zacząć testy :P

Alpha to testy działającej gry. Zakłada się że jest wszystko co ma w niej być, działa ale jest pewnie pełna błędów.

Beta to testy które zakładają że wszystko jest jak należy i łapie się błędy które w normalnych warunkach trudno wykryć. Żadne studio nie ma środków żeby testować każdą możliwą konfigurację. Konsole nie sprawiają tego problemu ale przy PC masz kwestia systemu operacyjnego, architektury, zewnętrznego oprogramowania, sterowników, modeli i producentów kart i wiele innych rzeczy.

RC (tzw release candidate) to (chociaż w tej branży się ich nie robi) to testy gdzie wszystko jest dopięte i robi się ostateczne testy przed wypuszczeniem produktu na rynek. Się upewnia że nie ma jakiejś grubszej wpadki.

To że zaczynają teraz to raczej dobry znak. To nie MMO które w becie potrafi być cały rok albo i więcej. Strzelanki nie są tak złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie otwarta beta, tak jak w przypadku BF4 czy Hardline - można wtedy sobie spokojnie pograć i decydować o kupnie ;)
W dodatku sprawdzamy od razu czy nasz sprzęt grę uciągnie ;)
Lubię kupować gry pod multi od razu po premierze - wtedy jeszcze wiele osób nie ogarnia jak się gra i jest czas na naukę. Gdybym teraz zacząl grać w BF4 to pewnie po godzinie bym zrezygnował - są oczywiście serwery dla początkujących, ale na wielu serwerach mamy po kilkanaście osob w każdym teamie na maksymalnym poziomie :D
Przeglądam statystyki i widzę osoby z K/D ratio 0,1 albo niewiele wyższym - praktycznie cały czas giną. Na początku aż tak cięzko nie jest - ludzie nie znają map, nie wiedzą gdzie się zasadzić i nie potrafią strzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostania otwarta beta na jaką tak mocno czekałem to był Battlefield 3 i to ona ostatecznie przekonała mnie do zakupu. Z tego co czytam teraz nie ma sensu się zapisywać. Cóż czekamy na otwartą beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jednym z wymogów jest wydanie określonej kwoty w originie (zamiast aktywowania na koncie kluczy z retaili i bundlów) bądź posiadanie ostatniego DLC nazywanego przez twórców - BF:Hardline.
Bo akurat wątpię by origin nie przepuścił mnie do testów z powodu zbyt słabego sprzętu z kompem mającym 16GB RAM, GTX 970 i i7-4790k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh dajcie spokój

SORRY BUT YOU DO NOT HAVE ACCESS TO THE STAR WARS™ BATTLEFRONT™ CLOSED ALPHA
The Star Wars™ Battlefront™ Closed Alpha is a technical test and is available for a small number of users. Subscribe to our newsletter or follow our social channels to find out how you might be able to play Star Wars Battlefront before its November 17th release in North America.

czyli sobie pograli jak cholera,juz pozajmowane miejsca na alfę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie jednym z wymogów jest wydanie określonej kwoty w originie (zamiast aktywowania
> na koncie kluczy z retaili i bundlów) bądź posiadanie ostatniego DLC nazywanego przez
> twórców - BF:Hardline.
> Bo akurat wątpię by origin nie przepuścił mnie do testów z powodu zbyt słabego sprzętu
> z kompem mającym 16GB RAM, GTX 970 i i7-4790k...

znowu jakieś wymyślne brednie... nie ma żadnych wymogów. najbardziej denerwujące dla ludzi chcących się dostać do bety bf3/4 było to, że oni nie dostawali mimo posiadania wszystkich bfów, a dostawali ludzie co zakładali sobie nowe konta...


> ehhh dajcie spokój

> czyli sobie pograli jak cholera,juz pozajmowane miejsca na alfę

To znaczy tyle, że nie masz dostępu w tej chwili... myśl czasem, w jeden dzień sobie nie wybiorą ludzi do testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 14:19, saborcat-14 napisał:

A co w tym dziwnego że alpha jest mniej więcej pół roku przed premierą ? Jeśli dobrze pamiętam to Evolve miała alpha testy w październiku a premiera była w lutym.


Widzisz, niektórzy jeszcze pamiętają, że EA wydaje bety (oby tylko) które potem systematycznie doprowadzają przez miesiące (BF 3 & 4) do ładu. Dobrze, że gracze mają kiepską pamięć, bo tylko ''marudzą'' na biedne bogu ducha winne EA.

Evlove jest świetnym przykładem gry która umarła szybko, w sumie już w tydzień czy dwa po premierze, przynajmniej na PC - jednak tam powody byłby nieco inne. Zobaczymy jak będzie się trzymał nowy twór DICE ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować