Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Baldur`s Gate zostanie zapowiedziany już w przyszłym tygodniu

23 postów w tym temacie

> Chwila, czyli to jest zapowiedź zapowiedzi? Co za pomylone czasy nastały...

Były już trailery trailerów itd itp... ja też tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że między I i II była luka w której nie wiadomo co się działo, ale czy wykorzystywałbym to do stworzenia nowej gry? Nie wiem. Rozmachem i tak nie przerośnie oryginalnej opowieści bo przecież historia było nie było dodatkowa nie nie może być bardziej epicka niż główna...

Ciekawe co z tego wyjdzie, ale generalnie jestem daleki od napalania się na cokolwiek. Już lepiej by pociągnęli wątek Bezimiennego i stworzyli Torment 2 bo jedynka miała dość otwarte zakończenie z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2015 o 16:41, PrinceLaCroix napisał:

Spieprzą to. Nikt nie jest w stanie wejść na taki level jak w przypadku BG I i II.

nostalgia nostalgią, ale nie przesadzajmy z tą jedynką, serio. Dzisiaj to naprawdę nudna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> nostalgia nostalgią, ale nie przesadzajmy z tą jedynką, serio. Dzisiaj to naprawdę nudna
> gra

No, jedynka nie powala, jest dobra, ma swój klimat i jest porządnym wstępem do legendarnej dwójki, no i na swoje czasy była ekstra (tylko zestarzała się słabo). Kupiłem nawet jedynkę na tableta i mam problem, żeby wyjść z targowa, tak totalnie mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę jak oni żerują na BG! Nic dobrego z tego nie może być, minęły już gry za które się płaciło i miało wszystko (np. Heroes III i cała seria Baldur''s Gate) a założę się, że w ramach "promocji" będzie milion DLC, oczywiście płatnych. Może nawet za chomika Boo trzeba będzie dopłacić? Swego czasu napaliłam się na Enchanted Edition ale jak zobaczyłam dodatkowe postacie w cenie 3$ za sztukę... Dziwnym trafem fani byli w stanie zrobić wiele ciekawych postaci za darmo... Dziękuję, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2015 o 18:11, dark_master napisał:

> Spieprzą to. Nikt nie jest w stanie wejść na taki level jak w przypadku BG I i II.

nostalgia nostalgią, ale nie przesadzajmy z tą jedynką, serio. Dzisiaj to naprawdę nudna
gra


Piszesz, jakby to był jakiś powszechny pogląd. Mów za siebie. Dla Ciebie może i jest nudna, może taka była zawsze. Może to kwestia nostalgii, może fanatycznego zamiłowania do klasycznych erpegów, ale mnie i tysięcy ludzi na świecie ta gra nigdy nie będzie nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz, jakby to był jakiś powszechny pogląd. Mów za siebie. Dla Ciebie może i jest
> nudna, może taka była zawsze. Może to kwestia nostalgii, może fanatycznego zamiłowania
> do klasycznych erpegów, ale mnie i tysięcy ludzi na świecie ta gra nigdy nie będzie nudziła.
>

Święta prawda! Baldur''s Gate jest grą starą, ale za każdym razem wracam do niej z tym samym zapałem. Nie ma tu mowy o nostalgii, gdy do serii powracam regularnie i nie nudzi mi się ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować