Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us 2 powstaje - twierdzi Nolan North

13 postów w tym temacie

Nie zdziwię się, jeśli w nowej odsłonie TLoU w ogóle nie zobaczymy Joela i Ellie. Być może zdecydują się na opowiedzenie zupełnie nowej historii, która będzie dziać się w tych samych realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między wydarzeniami kiedy Joel traci córkę i poznaje Elie mija 20 lat więc kto wie... Naughty Dog może to wykorzystać i opowiedzieć historie Joela i Tess . Mają dużo możliwość, ale jak Naughty Dog się za coś zabierają to wychodzi im to zazwyczaj genialnie. Więc nie martw się o opowiedzianą historię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli prace nad Uncharted 4: A Tief''s End wydłużyłyby czas oczekiwania na ewentualną kontynuację, prequel, czy po prostu The Last of Us 2, to wolę dłużej poczekać, ale dostać grę dorównującą pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostanę Uncharted 4, pozniej dojdzie Tomb Raider...na The Last of Us 2 mogę śmiało poczekać ;)
Watpie by odpuścili takie uniwersum i sukces jedynki...raczej na 100% doczekamy sie kontynuacji. Pytanie polega na tym kiedy o tym usłyszymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.06.2015 o 19:36, Longer napisał:

Pytanie polega na tym kiedy o tym usłyszymy ;)


Może już w sierpniu wypuszczą jakiegoś newsa, zajawkę, kontrolowany przeciek ( screeny/arty, może nawet teaser ) ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 22:11, elmartin napisał:

>
Może już w sierpniu wypuszczą jakiegoś newsa, zajawkę, kontrolowany przeciek ( screeny/arty,
może nawet teaser ) ? ;))


Wydaje mi sie, ze do premiery U4 zadnego newsa nie dostaniemy...pewnie chcą by fani interesowali sie tylko nowym Uncharted...pewnie na E3 2016 dostaniemy zapowiedź. Chociaz fajnie gdyby na Gamescomie chociaz potwierdzili, ze kontynuacja powstanie...ot tak dla uspokojenia fanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 13:11, jachux22 napisał:

Między wydarzeniami kiedy Joel traci córkę i poznaje Elie mija 20 lat więc kto wie...


Wtedy to "2" w tytule byłoby średnim pomysłem, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie historia innego bohatera ale wpleciona jakoś w dalsze losy pierwszych bohaterów. TLoU to gra z porządną opowieścią i mam nadzieje, że 2 będzie prezentowała jeszcze wyższy poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować