Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda: nie mogliśmy wcześniej wypuścić Fallout Shelter, byłby lincz

13 postów w tym temacie

Chyba w Beth zatrudnili jakiś dobrych speców od PR bo ich poczynania w ostatnim okresie można nazwać bardzo przemyślanymi (no może nie licząc płatnych modów do Skyrim).
Ogłoszenie F4, gdy już jest prawie ukończony, pokazanie F Shelter jako dodatkowa zabawka w oczekiwaniu na duży tytuł.
Panowie, myślcie i postępujcie tak dalej a wyjdzie wam to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 15:51, Phobos_s napisał:

Chyba w Beth zatrudnili jakiś dobrych speców od PR bo ich poczynania w ostatnim okresie
można nazwać bardzo przemyślanymi (no może nie licząc płatnych modów do Skyrim).
Ogłoszenie F4, gdy już jest prawie ukończony, pokazanie F Shelter jako dodatkowa zabawka
w oczekiwaniu na duży tytuł.
Panowie, myślcie i postępujcie tak dalej a wyjdzie wam to na dobre.


Haha, może nie licząc płatnych modów mówisz? Przecież to była totalna katastrofa i najgorsze posunęcie pijarowe od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 10:20, Zb4wiciel napisał:

Powinni zostać zlinczowani za to, że w 2015 roku wypuszczają czasowego exclusive''a na
iOSa ;)

A co w tym niby takiego nienormalnego? Większość gier tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powinni zostać zlinczowani za to, że w 2015 roku wypuszczają czasowego exclusive''a na
> iOSa ;)

Jeżeli masz androida, to i tak kiedyś pograsz w tą gierkę. Mam Windows Phone''a, nie zagram w tą grę i jakoś nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 11:00, Henrar napisał:

> Powinni zostać zlinczowani za to, że w 2015 roku wypuszczają czasowego exclusive''a
na
> iOSa ;)
A co w tym niby takiego nienormalnego? Większość gier tak wychodzi.


Nie jestem super rozeznany w świecie gier na mobilne, ale większość gier, które mnie interesowało (GTA 3 - San Andreas, Max Payne, pojedyncze inne) jeśli w ogóle miało "obsuwę" na Androida to maksymalnie 1-2 tygodnie, a nie kilka miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować