Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ujawniono zawartość kolejnego darmowego dodatku

35 postów w tym temacie

Na Xbox Live jest już dostępne. Dołożyli jeszcze alternatywny wygląd dla Ciri jednak nie da się go pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mieliśmy już do czynienia z nowymi kartami do gry w gwinta"

Alternatywnymi skinami do kart gwinta. Bo żadnych nowych kart nie dodali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejna "misja" na 10 minut? Jupi...

Za darmo, do gry za którą nie muszą przepraszać (bo takie rozdawnictwo to zwykle przepraszanie po wtopie), faktycznie są powody do narzekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, cebulo, nie mam nic do gry, ale bronić takiego PR nie będę. To po prostu miało być w grze, a nie łaskawie udostępnione jako DLC. Koniec tematu, eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia kiedy wyjdzie patch 1.07 bo jestem jednym z tych którzy przestali w grę grać przez ten cholerne inventory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 13:35, Numenpl napisał:

Mnie bardziej zastanawia kiedy wyjdzie patch 1.07 bo jestem jednym z tych którzy przestali
w grę grać przez ten cholerne inventory.


Miał być tuż po wydaniu 1.05 na konsole, ale RED-zi najwyraźniej mają inne poczucie czasu niż reszta świata. Póki co nawet nie zdardzono części changeloga, więc w tym tygodniu nie ma co oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HamandaMasatoshi, @NoLafi, karać was za wyzywanie od cebuli nie będę(na tę chwilę), ale radze podchodzić z większą tolerancją do odmiennego zdania.

@NoLafi Czekaj, czekaj. Chcesz mi powiedzieć, że twórcy dają ci za darmo jakieś dodatki, a ty mówisz, że "ta zawartość powinna być w grze od początku"? Ja rozumiem jakby ktoś ci kazał za zadanie dopłacić 2 dolary, ale to jest autentycznie za darmo... :o No chyba, że z jakiegoś powodu nie możesz ściągnąć tych DLC, wtedy jeszcze bym zrozumiał narzekanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 13:31, NoLafi napisał:

Widzisz, cebulo, nie mam nic do gry, ale bronić takiego PR nie będę. To po prostu miało
być w grze, a nie łaskawie udostępnione jako DLC. Koniec tematu, eot.


Nie dość, ze za free to jeszcze marudzą... Pewnie byś się cieszył gdyby chcieli za to kasę tak jak EA tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, tutaj nie ma nic do rzeczy, że dają mi to za free czy za 2 dolary. Po prostu wszystkie te 16 DLC, które dostajemy mogły być od razu, w dniu premiery w grze, tymczasem, w mojej opinii jak i wielu innych osób, są one wycięte, aby PR się zgadzał - ot, patrzcie, dostaniecie od Nas 16 rzeczy, które w grze były, ale no cóż, wycięliśmy, abyście powiedzieli jak zarąbiście jesteśmy chojni, bo dajemy Wam za DARMO. Powiem tak, zamiast dawać jakieś DLC o znikomej wartości dla gry, poproszę patch, który ogarnie liczbę klatek na PS4 - wtedy nie będę marudził, a skoro kupiłem to mam do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, dla ekipy 200 osób ogarnięcie stroju dla Yenneffer to kwestia przecież 4 tygodni po premierze. Za nisko jednak oceniam CDPR ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 14:32, Henrar napisał:

Pracowałeś przy produkcji gier i wiesz?

Przecież każdy pracował! A przy okazji był trenerem piłkarskim, prezesem banku i specjalistą ds. żywienia. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 14:33, NoLafi napisał:

No tak, dla ekipy 200 osób ogarnięcie stroju dla Yenneffer to kwestia przecież 4 tygodni
po premierze. Za nisko jednak oceniam CDPR ; (

Zadanie nie ma priorytetu -> wszyscy skupieni na doszlifowaniu gry -> termin premiery ustalony i przekładać nikt go nie zamierza -> DLC wychodzą po premierze nawet jeżeli były tworzone jeszcze przed jej premierą.

To normalne w tej branży i logiczne, no ale wszyscy się tutaj na gamedevie znają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 22 fps nazywasz doszlifowaniem projektu chłopie, to kupuj dalej DLC, albo ciesz się, że dali Ci nowe skórki do kart, miast poprawić optymalizację. Może znowu będzie zaniedługo taki kwiatek z jakąś grą, jak z Batmanem, a potem płacz PC Master Race...

Nie wiem czy wszyscy bronią tak CDPR tylko dlatego, że to Polska firma czy jak? Nadmieniam, nie miałbym NIC przeciwko darmowym DLC od nich, ALE NIECH ZACZNĄ OD RZECZY WAŻNIEJSZYCH - czytaj, ogarną te 30 fps na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 14:42, NoLafi napisał:

Nie wiem czy wszyscy bronią tak CDPR tylko dlatego, że to Polska firma czy jak? Nadmieniam,
nie miałbym NIC przeciwko darmowym DLC od nich, ALE NIECH ZACZNĄ OD RZECZY WAŻNIEJSZYCH
- czytaj, ogarną te 30 fps na konsolach.


Bo wykonali kawał dobrej roboty? I proszę nie mów mi, że gra ma zwaloną optymalizację jak Wiedźmin 3 chodzi mi na laptopie z kartą graficzną, która nie jest wspierana oraz procesorze cztero-rdzeniowym z zegarem 1,8 GHz i gra działa mi w 20 klatkach, fakt ustawienia graficzne są na minimalnych, ale gra działa i można się bawić, optymalizacja jest akurat bardzo dobra. Pokaż mi grę, która ma podobne wymagania i po zjechaniu ustawieniami na minimum gra ruszy na laptopie: AMD Phenom II 4 cores 1,8 GHz, 6 GB RAM, AMD Radeon HD 6650M 1 GB wątpię byś znalazł taką grę...

Poza tym ekipa nadal wspiera swój produkt wydając łatki, więc Twój argument jest bezpodstawny. I Twoje marudzenie jak i innych, że DLC są wydawane i są darmowe są zwykłym hejtem, bo nie można się cieszyć z czegoś darmowego tylko narzekać, chyba że naprawdę wolisz płacić za każdy dodatek DLC tak jak w produktach EA, gdzie tych DLC jest milion i każdy jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na low działa dobrze na Windows Vista hp 64, Phenom II x3 720 oc 3,2 ghz,4 GB DDR2 1066mhz i hd 6770 1 GB w 720p więc optymalizacja jest porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować