Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trion Worlds wyda w Europie i w USA nowe MMO - Devilian

8 postów w tym temacie

gdyby ten model był taki sam jak w Rift to można by o tym tytule pomyśleć, ale pewnie zniszczą tą grę tak jak Archeage zniszczyli robiąc model p2w w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam p2w darek :) z archeage dość szybko odeszło sporo osób co zamawiali w przedsprzedaży pakiety za 500 pln bo przez masę cheaterów nie mogli nawet działki mieć, a jednak zdobywanie surowców/ handlowanie paczkami bez działek w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tam p2w darek :) z archeage dość szybko odeszło sporo osób co zamawiali w przedsprzedaży
> pakiety za 500 pln bo przez masę cheaterów nie mogli nawet działki mieć, a jednak zdobywanie
> surowców/ handlowanie paczkami bez działek w tej grze...

też prawa , ale najbardziej denerwował fakt że ktoś kto pracuje i nie wydaje prawdziwych pieniędzy na crafting jest w o wiele gorszej sytuacji niż ten co ma pieniądze lub bardzo dużo czasu na granie. A miało być tak pięknie... Sam znałem kolegów z gildii co mieli po 10 - 11 farm, niby też rodzinne ale nie bardzo mi się chciało wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tam p2w darek :) z archeage dość szybko odeszło sporo osób co zamawiali w przedsprzedaży
> pakiety za 500 pln bo przez masę cheaterów nie mogli nawet działki mieć, a jednak zdobywanie
> surowców/ handlowanie paczkami bez działek w tej grze...

Lepiej. Weź zapłać abonament. Nadal gra jest strasznie ograniczona i wymaga dalszego płacenia żeby różne rzeczy odblokować. Archage zabiła pazerność wydawcy. Ja się od ich gier trzymam z daleka. I z tą też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Trionu, ich głupi program zabezpieczający wykrywa aktywne programy takie jak Origin czy też Steam jako porgramy do cheatowania i zbanował mi 2 konta z Archeage. Tak samo po kiego dają w zadaniach jako nagrody itemy premium graczom f2p, których i tak nie mogą użyć. Dostałem 3 bana za" posiadanie w ekwipunku itemu niedostępnego graczom f2p, po za kupnem za walutę premium". Wg. Trionu posiadanie tych itemów to hacking. "Mind has BLOWN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynym udanym tytułem od Trionu był Rift , model freee był w nim akurat dobrze rozwiązany.
Archeaga to tak jak wyżej napisali , pazerność i chciwość Trionu zniszczyła w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować