Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Warner wiedział o fatalnym stanie Batman: Arkham Knight na PC od miesięcy

33 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2015 o 11:58, SherryShep napisał:

Serio? łał ma jaskinie i gadżety, bez nich nie był by batmanem
Jak dla mnie za krótkie, wszystko naraz ukazane w noc wigilijną. Banalne tłumaczenie
że ludzi nie ma na ulicach. Nie wytłumaczyli dlaczego batman miała nagle te wszystkie
gadżety, skoro to jest początek kariery gacka, a w asylum zdobywał gadżety. Jedna rzecz
która mnie denerwowała to quicktime event podczas walki z bossem, i te zagatki enigmy
serio... lepsze były w poprzednich odsłonach. Błędy i nie jasności mogę wyliczać jeszcze
długo, ale lista plusów jest znacznie mała


Każda część serii toczy się podczas jednej nocy.
W AK też mamy banalne wytłumaczenie - ewakuacja ;)
W AA Gacek nic nie zdobywa, tylko bierze z półek / nie ma akurat przy sobie. Owszem, w innych grach to się powtarza ale jest to motywowane przez gameplay.
Dla mnie plusów Orgins jest więcej niż minusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem sposób na pozbycie się wywalania gry przez memory leak ;P Da się grać (mam jakieś 66%), ale to na pewno nie jest jakość jaką bym się zadowolił, bezczelne W(arn a)B(rother).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio? łał ma jaskinie i gadżety, bez nich nie był by batmanem
> Jak dla mnie za krótkie, wszystko naraz ukazane w noc wigilijną. Banalne tłumaczenie
> że ludzi nie ma na ulicach. Nie wytłumaczyli dlaczego batman miała nagle te wszystkie
> gadżety, skoro to jest początek kariery gacka, a w asylum zdobywał gadżety. Jedna rzecz

Wiesz, akurat to jest oczywiste więc albo w AA nie grałeś albo nie uważałeś :P W AA Batman był odizolowany od świata zewnętrznego i nie chciał czmychnąć do domu tylko od razu opanować kryzys. Dlatego nie skoczył do domu po zabawki. Dodatkowo brał zabawki w miarę potrzeb a nie obładował się nimi od początku.

W AO zwyczajnie masz od początku dostęp do zabawek bo zaczynałeś w jaskini. Swoją drogą muszę przyznać że AO grałem bardzo niedawno i podobało mi się. Zwłaszcza magia tego że Batman w AO jest "nowy" w mieście więc wszyscy nie traktują go jako coś oczywistego.

> która mnie denerwowała to quicktime event podczas walki z bossem, i te zagatki enigmy
> serio... lepsze były w poprzednich odsłonach. Błędy i nie jasności mogę wyliczać jeszcze
> długo, ale lista plusów jest znacznie mała

Akurat zagadki pana R wkurzały mnie we wszystkich częściach. W AK ich jest z 250. Tragedia. Pełne zakończenie obejrzałem na YT. Nie chciało mi się szukać wszystkiego żeby je odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czyli Rage już nie jest największym gniotem wydanym na PC? :)
> Nigdy nawet nie aspirował do tego.

aspirowało aspirowało! Po wydaniu miał tyle błędów, że mało kto mógł zagrać. A że to była świetna gra to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 20:33, majkel666 napisał:

aspirowało aspirowało! Po wydaniu miał tyle błędów, że mało kto mógł zagrać. A że to
była świetna gra to inna sprawa

Ja akurat mogłem - miejscami miałem tylko niebieskie linie. W przypadku Batmana los nie był aż tak łaskawy. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 20:33, majkel666 napisał:

aspirowało aspirowało! Po wydaniu miał tyle błędów, że mało kto mógł zagrać. A że to
była świetna gra to inna sprawa

Tyle błędów, że na każdej dostępnej wersji sterownika od grafy miałem inne problemy, aż do wydania nowego, ta*? :>

* Ta, wiem był patch który poprawiał grę w większym stopniu, but still.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > aspirowało aspirowało! Po wydaniu miał tyle błędów, że mało kto mógł zagrać. A że
> to
> > była świetna gra to inna sprawa
> Ja akurat mogłem - miejscami miałem tylko niebieskie linie. W przypadku Batmana los nie
> był aż tak łaskawy. : <
>

Na kartach ATI był niegrywalny przez kilka tygodni bo w Catalystach była jakaś bardzo stara wersja OpenGL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 23:46, leszeq napisał:

Na kartach ATI był niegrywalny przez kilka tygodni bo w Catalystach była jakaś bardzo
stara wersja OpenGL.

ja tam zrobiłem tweak do obsługi CPU i grałem na high detalach 1080p 60fps bez najmniejszych problemów - i to było na starych sterownikach AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2015 o 20:33, majkel666 napisał:


aspirowało aspirowało! Po wydaniu miał tyle błędów, że mało kto mógł zagrać. A że to
była świetna gra to inna sprawa


GTX 570 dawał radę ;)
jedna z pierwszych nowych gier po zmianie kompa w 2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować