Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 - wywiad z Alkiem Sajnachem z CI Games [wideo]

7 postów w tym temacie

Bardzo fajny wywiad. Przynajmniej możemy się z niego dowiedzieć czgoś więcej o samej grze i jak ma ona wyglądać. Bardziej chodzi mi o tryb gry i możliwości jakie ma Nam dać gra niż o samą grafikę. Bo tutaj CI Games bez wątpienia wykorzystuje potencjał silnika graficznego Cy Engine 3, na którym tworzona jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ten wywiad zmiótł mnie z nóg! Chyba to chciałem usłyszeć o tej grze, co Alek powiedział. Tyle mocnych stron będzie miała ta gra, że nie wierzę że im się nie uda! Kurde, mają sporo czasu na to, oczywiście optymalizacja graifki, i te inne pierdy są ważne, ale system sztucznej intgeligencji, przeciwnicy którzy będą pojawiać się w kilku lokacjach!! system pogodowy, fajnie, gruzja o różnych porach roku, to bardzo ciekawa perspektywa. czekam na więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocyzwiście teraz wszystko zależy od tego, czy CI Games dotrzyma słowa. Wiemy doskonale po różnych firmach - ostatnio nóż mi się w kieszeni otwiera na myśl o Ubisoft i tym, co zrobili Assassinowi - że różnie to bywa. Mam jednak nadzieję, że to też okazja, żenby pojawiła się nowa polska firma poza CDP licząca się na rynku i produkująca fajne gry. LOTF mi się podobał. Sniper to inna forma strzelanek i chętnie zobaczę, jak będzie wyglądał SGW3/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad - fakt że już go słyszałem ale czasami warto posłuchać drugi raz. Co do dotrzymania słowa grzychu666 oni nie dali żadnego słowa z tego co słychać to wszystko mają w planach a plany zawsze mogą się zmienić. Mimo to gra wygląda bardzo interesująco, a te wszelkie dodatki o których tu mówi z pewnością dodadzą jej smaku. Lubie serie SGW obojętnie czy to się komuś podoba czy nie ale uważam że ta gra jest naprawdę udana nawet ze swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Sniper to inna forma strzelanek - ztego co w wywiadach mówią i dociera z innych materiałów, nie strzelanko będzie w grze najciekawsze a "dojście do strzału" i przyznam, że to własnie mnie do tej gry ciagnie, a nie strzelankowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować