• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mingus1045

Problem: Batman Arkham Knight

Pytanie

Witam, mam problem z tą grą: po uruchomieniu ekran gry jakby "migocze" na czarno, w tle gdzieś tam słychać przerywane dźwięki z filmików, potem z menu gry, jednak obraz cały czas migocze jak flesz. Wie ktoś, jak temu zaradzić ? Za pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.07.2015 o 13:20, mingus1045 napisał:

Witam, mam problem z tą grą: po uruchomieniu ekran gry jakby "migocze" na czarno, w tle
gdzieś tam słychać przerywane dźwięki z filmików, potem z menu gry, jednak obraz cały
czas migocze jak flesz. Wie ktoś, jak temu zaradzić ? Za pomoc z góry dziękuję.


Przenoszę do działu Pomocy Technicznej. Jaka platforma, jeśli na PC, podaj specyfikację komputera.

+ jeśli PC, istnieje możliwość, że póki co tego nie naprawisz. Gra została wycofana ze sprzedaży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2015 o 13:26, Rick napisał:

> Witam, mam problem z tą grą: po uruchomieniu ekran gry jakby "migocze" na czarno,
w tle
> gdzieś tam słychać przerywane dźwięki z filmików, potem z menu gry, jednak obraz
cały
> czas migocze jak flesz. Wie ktoś, jak temu zaradzić ? Za pomoc z góry dziękuję.


Przenoszę do działu Pomocy Technicznej. Jaka platforma, jeśli na PC, podaj specyfikację
komputera.

+ jeśli PC, istnieje możliwość, że póki co tego nie naprawisz. Gra została wycofana ze
sprzedaży. :P


Na PC, słyszałem właśnie, że gra ma takie błędy, ale nie wiedziałem, że wycofano ze sprzedaży :( czyli będę musial poczekać. A mój sprzęt spełnia wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.07.2015 o 13:56, mingus1045 napisał:

Na PC, słyszałem właśnie, że gra ma takie błędy, ale nie wiedziałem, że wycofano ze sprzedaży
:( czyli będę musial poczekać.


Wycofano, z tego co wiem możesz grę bezproblemowo oddać do sklepu. Nawet cenega wprowadziła taką usługę co do wersji pudełkowych. Poczytaj o tym w internecie, sporo tego znajdziesz, bo to w sumie ewenement na skalę światową.

Dnia 04.07.2015 o 13:56, mingus1045 napisał:

A mój sprzęt spełnia wymagania :)

Jakbyśmy dostawali złotówkę za każdego posta, w których ktoś twierdzi, że spełnia wymagania, a później się okazuje, że jednak nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2015 o 13:56, mingus1045 napisał:

Na PC, słyszałem właśnie, że gra ma takie błędy, ale nie wiedziałem, że wycofano ze sprzedaży
:( czyli będę musial poczekać. A mój sprzęt spełnia wymagania :)


Spełnianie wymagań w tym tytule nie ma znaczenia - jest pełno użytkowników które mają komputery za 5-12 tysięcy złotych i... to jest niegrywalne. Zresztą średnia ocen rzędu 1.5/10 ( http://www.metacritic.com/game/pc/batman-arkham-knight/critic-reviews) i tak dużo zwrotów gry do sklepów że samo Warner Bros zdecydowało o wycofaniu gry ze sprzedaży (co jest ewenementem na skalę ŚWIATOWĄ) oznacza że najlepiej zrobisz oddając Batmana do sklepu. Bo zanim to będzie w jakimkolwiek stopniu grywalne (bo o tym że dobije do jakości PS4 nie ma co liczyć) to zdąży upłynąć kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować