Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W DiRT Rally pojawią się licencjonowane zawody w Rallycrossie

12 postów w tym temacie

Na aktualizację z Rallycross można liczyć pod koniec tego miesiąca, jako że zazwyczaj tak właśnie wypuszczają aktualizację. W sierpniu natomiast dodadzą tryb PvP (nie zwykłe MP, tylko w końcu coś bardziej e-sportowego) oraz dodatkowe wozy i trasę do trybu Rallycross, natomiast wrzesień to powrót na trasy szutrowe w formie legendarnej Finlandii. Październik ma zaprezentować nową klasę wozów, najprawdopodobniej najnowsze wozy rajdowe, ciężko cokolwiek więcej wywnioskować z nazwy "Modern Masters". Natomiast w Listopadzie dostaniemy "Winter Wonderland", więc prawdopodobnie Szwecja zagości. Należy dodać że przy każdej nowej mapie/trasie zawsze dochodzą nowe samochody.

Dla tych którzy chcą wiedzieć skąd te informacje pochodzą, zapraszam na stronę gry i kliknięcie w "DiRT Rally Timeline". Na sam koniec dodam, że informacja o współpracy Codemasters z FIA WorldRX wyszła z twittera tego drugiego (@FIAWorldRX).

Pierwszy Early Access do którego się "wkupiłem" ale zdecydowany warty ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wait, co? Monster trucki? I didn''t ask for this.

Myślałem jednak, że będzie to 100% rajdowa gra na którą czekało wielu fanów. Zamiast dodawania monster trucków powinni skupić się nad dodaniem większej ilości rajdów, samochodów czy nad usprawnieniem modelu uszkodzeń, bo to ostatnie jest największą i moim zdaniem jedyną bolączką tej świetnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wait, co? Monster trucki? I didn''t ask for this.
>
> Myślałem jednak, że będzie to 100% rajdowa gra na którą czekało wielu fanów.
Ekhem, Rallycross to nie "monster trucki". https://en.wikipedia.org/wiki/Rallycross

Jakby nie patrzeć, Rallycross nawet w samej nazwie zawiera słowo "rajd". Tory na których się ścigają są typowo rajdowe i to samo tyczy się wozów, z tą główną różnicą że mają więcej mocy.
Innymi słowy, Rallycross jest tak samo rajdowe jak Hillclimb, jak nie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W rallycross jeżdżą teraz identyczne auta co w WRC. ;)

Mylisz się i to bardzo. W rallycrossie samochody mają prawie dwa razy większą moc niż samochody WRC. Wrc ma gdzieś ponad 300 koni a w rallycrossie ponad 550. Co do reszty samochodu, skrzynia, napęd, hamulce, zawieszenie czy sama buda to nie wiem bo nie mam takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widać newsa się nie czytało, polecam ostatnie zdanie. :3
Taa, zauważyłem to po czasie i nie mam pojęcia dlaczego autor tak ujął tą informację. Wyssana z palca bez żadnego pokrycia. Można się doszukać nutki ironii w źródłowym tekście wręcz.

> Co do reszty samochodu, skrzynia, napęd, hamulce, zawieszenie czy sama buda to nie wiem bo nie mam takich informacji.
Skrzynia, napęd, zawieszenie i hamulce są jeśli nie te same, to niezwykle zbliżone (głównie pzystosowanie do większej ilośći mocy). Nadwozie natomiast jest dostosowane aby wytwarzać większy docisk powietrza. Po za tymi różnicami są to ogólnie rzecz biorąc wozy WRC tylko z większym "kopytem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DiRT Rally coraz bardziej się rozrasta. Poczekam jeszcze z dwa-trzy miesiące (wyklikam
> całe F1 2015) i pewnie zakupie :D
W wyższej cenie, z każdą aktualizacją gra drożeje zgodnie z ich obietnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > DiRT Rally coraz bardziej się rozrasta. Poczekam jeszcze z dwa-trzy miesiące (wyklikam
>
> > całe F1 2015) i pewnie zakupie :D
> W wyższej cenie, z każdą aktualizacją gra drożeje zgodnie z ich obietnicą

Od czego są przyjaciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gram.pl skąd to info o monster truck-ach? Mam 60 godzin w tej grze, codziennie sprawdzam twitera etc. i nie widziałem takiego info, ale może coś przegapiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować