Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za mało krwi i flaków! Na co jeszcze narzekali betatesterzy Gears of War: Ultimate Edition?

9 postów w tym temacie

"Podkręcić czerwone lub niebieskie oznaczenia zespołów (Locust/COG)"
Czy aby na pewno? Wielu graczy w tym ja narzekało wlasnie na niebieska i czerwona poswiate wokół postaci - na moje powinna zostać usunieta z gry! Locusa od żołnierza COG potrafie jeszcze rozpoznać.
BTW. Przydało by się zródło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Podkręcić czerwone lub niebieskie oznaczenia zespołów (Locust/COG)"
> Czy aby na pewno? Wielu graczy w tym ja narzekało wlasnie na niebieska i czerwona poswiate
> wokół postaci - na moje powinna zostać usunieta z gry! Locusa od żołnierza COG potrafie
> jeszcze rozpoznać.
> BTW. Przydało by się zródło :P

Możliwe, że masz rację. :) Źródło jest pod newsem, zawsze obok tagów. W oryginale pisze "Tuned red/blue colours (...)", więc możliwe, że źle zinterpretowałem. Poprawione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem 10 minut i się zawiodłem (abstrahując od tego, że nie lubię trybów multiplayer, a w becie nie było niestety innej opcji). Ja wiem, że to beta, ale na gameplayach z targów grafika naprawdę sprawiała wrażenie a tutaj mamy po prostu zwyczajną, niczym nie wyróżniającą się grafikę podobną do poprzednich części. Było normalnie. Oczekiwałem efektów z targów. Dostałem zwykłą grę z mapką i biegnącymi graczami online. Na pewno nie zakupię. Według mnie jest średnia. Zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować