Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdyby Ballmer nie przeznaczył miliarda na program naprawy RRoD, nie byłoby Xboksa One

22 postów w tym temacie

Że, jak? trzeba było miliarda by dać lepszą paste termoprzewodzącą i lepszy radiator by bga nie padały nagminnie jak w laptopach? Kogo oni tam w microsofcie zatrudniają? Samych takich amerykanów i angoli z IQ oscylującym na pograniczu debilizmu dwie odchyłki standaryzowane w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego zrobili na premierę kupę wrzucając do jednego worka kinect, podniesioną cenę, słabszy sprzęt, stałe połączenie z internetem i całą gamę dziwnych zasad odnośnie używek.
I w ten sposób tak czy siak ta marka przestała prawie istnieć. Zmiany na ostatnią chwilę troszkę jej pomogły a ostatnio robią co się da ale mleko się rozlało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Że, jak? trzeba było miliarda by dać lepszą paste termoprzewodzącą i lepszy radiator
> by bga nie padały nagminnie jak w laptopach? Kogo oni tam w microsofcie zatrudniają?
> Samych takich amerykanów i angoli z IQ oscylującym na pograniczu debilizmu dwie odchyłki
> standaryzowane w dół?

Miliard to raczej na wymianę uszkodzonych konsol z obsługą kurierską w systemie door-to-door. Sam FedEX dostał za to 240 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 11:47, SamaelvonHell napisał:

Że, jak? trzeba było miliarda by dać lepszą paste termoprzewodzącą i lepszy radiator
by bga nie padały nagminnie jak w laptopach? Kogo oni tam w microsofcie zatrudniają?
Samych takich amerykanów i angoli z IQ oscylującym na pograniczu debilizmu dwie odchyłki
standaryzowane w dół?


Myślałeś nad tym aby założyć własną firmę, która zdetronizuje Apple i MS jednocześnie? Najwidoczniej się do tego nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
>
> Myślałeś nad tym aby założyć własną firmę, która zdetronizuje Apple i MS jednocześnie?
> Najwidoczniej się do tego nadajesz.
>
Mam firmę, a chleb mam z poprawiania po tych wszystkich MS, Asusach, HP itp. Sprzęt o żywotności obliczonej na 2 lata, a ja po tym okresie wymieniam jeden mosfecik czy kondensatorek i z prawdziwą przyjemnością psuje im szyki oddając klientom sprzęt działający kolejnych kilka lat. Na Hawaje sobie nie pojadę z tego, a miliard co najwyżej może mi się przyśnić, ale satysfakcja gwarantowana ;]
RRoD też sporo naprawiłem, przy okazji zapobiegając jego ponownemu wystąpieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miliard nie kosztuje sama wymiana i koszty podzespolow. MS przedluzyl okres gwarancji o rok, koszty zatrudnienia i przeszkolenia pracownikow w kazdym kraju gdzie xbox byl sprzedawany, koszty diagnozy, koszty wysylki xboxow... Te miliard 150mln to jest diagnostyczna kwota, pamietaj ze MS przez dodatkowy rok musialo odbierac od ludzi uszkodzone konsole a potem produkowac tez nowe bez wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mam firmę, a chleb mam z poprawiania po tych wszystkich MS, Asusach, HP itp. Sprzęt o
> żywotności obliczonej na 2 lata, a ja po tym okresie wymieniam jeden mosfecik czy kondensatorek
> i z prawdziwą przyjemnością psuje im szyki oddając klientom sprzęt działający kolejnych
> kilka lat. Na Hawaje sobie nie pojadę z tego, a miliard co najwyżej może mi się przyśnić,
> ale satysfakcja gwarantowana ;]
> RRoD też sporo naprawiłem, przy okazji zapobiegając jego ponownemu wystąpieniu...

Żeby nie było. Mówię bez złośliwości.
Skoro jesteś tak dobry w tym co robisz może przerzuć się na naprawę bardziej drogich urządzeń dla firm? Wtedy i Hawaje będą w twoim zasięgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No cóż, szkoda. A mogło być tak pięknie. :-(

Szkoda to by było jakby na rynku został jedynie półbankrut ze swoim wykastrowanym prototypem zwanym potocznie ps4.
Wlazłbym wtedy na niezłą minę a i ich 4 the gamers wywalił przez okno po niecałej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 17:41, trancefresh napisał:

Szkoda to by było jakby na rynku został jedynie półbankrut ze swoim wykastrowanym prototypem
zwanym potocznie ps4.
Wlazłbym wtedy na niezłą minę a i ich 4 the gamers wywalił przez okno po niecałej godzinie.


Jak raz jeszcze zobaczę posta, w którym próbujesz wywołać wojenki między platformowe i inny flame war zostaniesz zdegradowany tym razem grzecznie proszę nie wywołuj wojenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam obie konsole a te wojny konsolowe są żałosne
Która lepiej działa jako konsola do gier z padem? Myślę nad zakupem PS4 do Dark Souls 3. Kinect mnie nie interesuje - gdybym miał brać Xboxa, wziąłbym wersję bez. Która z konsol szybciej ładuje etapy, szybciej działa i na której jest mniej ścinek gier? Na której jest więcej gier, których nie ma na PC? Abstrahując tu od strzelanin, tych nie trawię. Mam PS3, ale praktycznie grałem na niej w Dark Souls 2, Lego LOTR i Lego Piratów z Karaibów. Bioshock, Lost Planet 2 i Dead Space 2 odpadły z powodu potrzeby celowania (chociaż mam adapter pozwalający korzystać z myszki i jest boski, pewnie wrócę do tych gier). Interesują mnie tego typu gry jak te pierwsze trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jave-dla mnie powinieneś wziąć ps4 bo skoro masz ps3 powinieneś się szybko przyzwyczaić do nowej wersji konsoli .obie konsole dobrze dzialaja a co do gier obie mają ich dużo więc się o to nie martw ale ekskluzywnych gier dla samych konsol to chyba ma ich więcej xbox jednak pamiętaj że na xbox one jak i na ps4 trzeba placic za gre online w ps4 chyba kupujesz za około 170 zl jakiś pakiet i masz go na caly rok a wy dodatku chyba co miesiąc dostajesz 3 darmowe gry a wy xbox one to nie wiem chyba sa jakies brazowe,srebne,zlote pakiety nie wiem po ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Że, jak? trzeba było miliarda by dać lepszą paste termoprzewodzącą i lepszy radiator
> by bga nie padały nagminnie jak w laptopach? Kogo oni tam w microsofcie zatrudniają?
> Samych takich amerykanów i angoli z IQ oscylującym na pograniczu debilizmu dwie odchyłki
> standaryzowane w dół?

Chyba nie ogarniasz... Przecież to co mówisz to było robione aby uratować stara konsole. Jak sie nie dało trzeba było wymienić. Też była zmiana procesu produkcji procesora dzięki czemu mogli dać "mniejszy" zasilacz = mniejsze generowanie ciepła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



>Jak raz jeszcze zobaczę posta, w którym próbujesz wywołać wojenki między platformowe
> i inny flame war zostaniesz zdegradowany tym razem grzeczn proszę nie wywołuj wojenek.

A poprzednik nie wywoływał wojenki? Nie żeby coś, ale obie strony powinny być winne. But that''s none of my business.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 12:19, SamaelvonHell napisał:

Mam firmę, a chleb mam z poprawiania po tych wszystkich MS, Asusach, HP itp. Sprzęt o
żywotności obliczonej na 2 lata, a ja po tym okresie wymieniam jeden mosfecik czy kondensatorek
i z prawdziwą przyjemnością psuje im szyki oddając klientom sprzęt działający kolejnych
kilka lat. Na Hawaje sobie nie pojadę z tego, a miliard co najwyżej może mi się przyśnić,
ale satysfakcja gwarantowana ;]
RRoD też sporo naprawiłem, przy okazji zapobiegając jego ponownemu wystąpieniu...

Jak możesz napisz mi na priv jak naprawić RROD bo mam konsole X 360 zepsutą z RROD''em, wymieniałem pastę termo przewodzącą plus robiłem ten trik z gumką do mazania ale nie działa. Będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować