Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Dawn of War III?

129 postów w tym temacie

Poproszę powrót do konceptu z jedynki + liczbę ras z Soulstorma z Tyranidami na dokładkę.

Pewnie jednak nawet wszystkich ras z poprzednich części się nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koncept dwójki to był reskin CoH, przeszedłem i zapomniałem, też wolałbym żeby bliżej było do jedynki w końcu dzięki niej seria zdobyła popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już myślałem ze DoW 1 był strategią typu wybuduj na maksa i atakuj .... to gra mi dała tak w kość za takie standardowe podejście rodem z warcrafta 2 i ... szczęka opadła
(dalej to już tylko zachwyty jaka DoW jest dla mniej najlepszą strategią wszechczasów).

DoW 2 zagrałem w demo i ... po uszczupleniu wszystkiego ominąłem szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, narzekacie tak bardzo na dwójkę, a to również była rewelacyjna gra, po prostu nastawiona na całkowicie coś innego niż jedynka. Postawiono maksymalnie ma mikrozarządzanie, pozycjonowanie małych drużyn, używanie umięjętności i taktyczną grę, wykorzystując wyspecjalizowane jednostki. Dwójka była bardziej wymagająca i przez to dla mnie ciekawsza, spędziłem masę godzin w multi dobrze się bawiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję, że może być u mnie w przypadku DoW III tak samo, jak było w przypadku CoH II - niby to samo, niby fajnie, ale to jednak nie to samo co jedynka i w nią właśnie gra mi się ciągle wspaniale mimo wielu lat na liczniku.

A Dawn of War II nadal uważam za duże nieporozumienie, a z pewnością grę, która do mnie kompletnie nie przemówiła, mimo że grało mi się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka to klon COHa którym każdy się zachwyca + bohaterowie. Tymczasem wy chcecie powrotu jedynki która mechaniką stoi za pan brat z rtsami typu c&c sprzed 15 lat. To będzie cofanie się zamiast kroku na przód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie mash-up dwójki i jedynki, bo lubię różnorodność.

Aha, zapomniałem o ironicznym uśmieszku na końcu zdania:
" :) ".
Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dow 2 to nie wypał i żadne tłumaczenie tej gry nie obroni. Może gdyby gra wyszła w takiej koncepcji pod postacią 1 to ludzie nie mieliby, aż tak wielkiego powodu do atakowania tej gry.

Dow 1 to przede wszystkim strategia z budowaniem, więc naturalnie oczekując na 2 będziemy myśleć o kontynuacji tej strategii.
Wyobraźcie sobie blizzarda. Po świetnym sc robią kontynuacje i wystawiają sc2. Z tym, że zamiast strategi, to wystawiają coś na twór podobny do dow 2. Ludzie by ich za to zjedli żywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] was ludzie. Dwójka była milion razy lepsza niż 1. Najlepszy system rts przeniesiony z genialnego CoHa do swiata warhammera. Zagrywałem się w multi przez około 1000h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyobraźcie sobie blizzarda. Po świetnym sc robią kontynuacje i wystawiają sc2. Z tym,
> że zamiast strategi, to wystawiają coś na twór podobny do dow 2. Ludzie by ich za to
> zjedli żywcem.

Faktycznie większość ludzi ich wielbi za SC2. Dla mnie to największy niewypał, po którym zacząłem zupełnie inaczej patrzeć na tę firmę. 10 lat rozwoju gatunku, innowacji a wychodzi Blizzard spod kamienia i mówi: macie tu drugą część StarCrafta. To samo, tylko grafika poprawiona!". Dla mnie to było jak splunięcie w twarz.

A to o co najwięcej ludzi się skarży, czyli brak budynków, to de facto tylko zniesienie ich z mapy, zaś drzewka technologiczne nadal pozostały. Odejście od nich miało na celu przyśpieszenie rozgrywki. Do pierwszych starć, od których może zależeć wynik gry w DoW2 dochodzi po 60s od rozpoczęcia gry online. Mogą je przywrócić, ale podstawą tej serii od teraz dla mnie są drużyny i bez nich nie widzę sensu nowego DoWa. I przeniesienie ulepszeń na te drużyny i danie im po kilka umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 12:20, Karkikalum napisał:

[m] was ludzie. Dwójka była milion razy lepsza niż 1. Najlepszy system rts przeniesiony
z genialnego CoHa do swiata warhammera. Zagrywałem się w multi przez około 1000h!


A nie można wyrażać swojego zdania w sposób kulturalny? Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować