Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz110

IGI2 Help!

30 postów w tym temacie

Mam mały problem z grą IGI@ Covert Strike. Jest ona legalnie zarejestrowana na stronie Gram.Pl Niemogę ejść na server w trybie wieloosobowym.Gdy sie wbijam na serva nagle mnie przerzuca na okno gdzie wybiera sie servy. Niemoge grac w internecie? Czemu? Gra chodzi płynnie i jak robie swego hosta to wszystko jest cacy. Jakie powinny być dopuszczalne pingi? Czekam na pomoc i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:30, Lukasz110 napisał:

Mam mały problem z grą IGI@ Covert Strike. Jest ona legalnie zarejestrowana na stronie Gram.Pl Niemogę ejść na > server w trybie wieloosobowym.Gdy sie wbijam na serva nagle mnie przerzuca na okno gdzie wybiera sie servy.
Niemoge grac w internecie?
Czemu? Gra chodzi płynnie i jak robie swego hosta to wszystko jest cacy. Jakie powinny być dopuszczalne pingi? >Czekam na pomoc i z góry dziękuje.


O ile dobrze kojarze to mozesz miec trudnosci z pograniem w IGI2 po necie. Angielska wersja gry jest w wersji 1.3 (po pobraniu patcha ze strony Codemasters, nie działa z polską wersją). W Polsce dostępny jest jedynie patch 1.2. Jeżeli ktoś załozył serwer (info obok nazwy serwera) w wersji 1.3 to z wersją 1.2 lub 1.1 nie pograsz.
Nie musi byc to ten problem, ale jest wysoce prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam wersje 1.2 i servery są do niej przystosowane. Niewiem czemu niemogę na dany server wejść. Normalnie ładuje potem chwile poczekam pojawi się plansza i wywala mnie do menu z servami. Nieznalazłem serverów z wersją 1.3 ale gdy ściagne z tej strony co mówisz to znajde servy z wersją 1.3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobny problem, kupiłem grę, zrejestrowałem i nie mogę się zalogować na serwer (wywala mnie). Zwróciłem się już z tym do pomocy technicznej, ale na razie przysłali mi tylko zapytanie o szczegółowe parametry łącza internetowego a pograć dalej nie mogę :-( Jest to o tyle bardziej denerwujące, że kumpel u którego pierwszy raz zobaczyłem grę ma piracką wersję, która działa bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal niemoge sie połączyć lecz gdy sobie robie hosta to jest wszystko dobrze. Ten problem mnie bardzo denerwuje a przez internet chce sobe zagrać z innymi i niemogę. Popytam popatrze i dam znać jakbym coś wiedział ale nie jestem przekonany, że się coś dowiem. Swoją drogą niewiem czy to niezależy od jakiejś konfiguracji w systemie operacyjnym lub w opcjach. Gdybyś mógł zapytać kumpla o jakieś szczegóły odnośnie konfiguracji był bym ogromnie wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam ten sam problem.Jak juz dostaniesz informacje od pomocy technicznej to bylbym wdzieczny jakbys umiescil je na forum.

Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze inny problem .. mianowicie .. klikajac zeby wyszukal liste serverow w internecie pisze mi ze ma problemy z polaczeniem do internetu .. a przeceiz jest polaczony napwno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Może zwróć sie do pomocy technicznej ale zaloguj gre na www.gram.pl jak oni ci poradzą a ci niwyjdzie to weź szukaj dalej ale wątpie by ci pomogli.Ja czekam na rozwiązanie mego problemu i myśle że twój problemik jest b.podobny do mego. Spróbuj zrobić własny Host i zobacz czy ci działa bo mi tak ale do innych dobiś na server się niemogę. Pomocy!!! Czekam na odpowiedz jak najbardziej wyczerpującą od wszystkich na temat mego problemu. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 21:37, Kredus napisał:

ja mam jeszcze inny problem .. mianowicie .. klikajac zeby wyszukal liste serverow w internecie pisze mi ze ma problemy
z polaczeniem do internetu .. a przeceiz jest polaczony napwno :(


Połączony może i jest ale poprostu straciłes kontakt ikonka otoczenia sieciowego pokazuje ci że neta masz jednak jego uzytkowanie jest bardzo zaniżone dzieki czemu nie możesz si epołączyć z serverami ja tez tak miałem, jedyny sposób na zwalczenie tego to dzwonić do kola z neta i mu chaje targać ze net nie chodzi jak powinien.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:39, hate napisał:

Witam.Mam ten sam problem.Jak juz dostaniesz informacje od pomocy technicznej to bylbym wdzieczny jakbys umiescil je na
forum.

Z gory dzieki

Witam,

Niestety pomimo wysłania do pomocy technicznej danych dotyczących łącza (28.10.) do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, po prostu jestem ignorowany.
Sądząc po ilości postów dotyczących tego problemu śmiem twierdzić, że na rynek została wypuszczona jakaś wadliwa seria i nikt teraz nie chce się do tego przyznać. Może jakby pomoc techniczna dostała kilka pytań dotyczących tego problemu od różnych osób to się wtedy ktoś zainteresuje. Pozdrawiam wszystkich graczy i proponuje zadać pare pytań do pomocy, może ktoś otrzyma jakąś sensowną odpowiedż. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zapytanie do pomocy wysłałem właśnie ponownie, jak mi coś odpiszą to napewno wszystkich o tym poinformuję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już mordowałem z grą i teraz zabiorę się za pomoc techniczną. Może razem coś zdziałamy lecz musimy się informować o postępach naszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem odpowiedź tej treści:

Dzień Dobry!

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD
Projekt.

Proszę skontaktować się z administratorem Pana sieci z zapytaniem czy na
routerze nie są zablokowane porty (lub przekierowane porty), z których
korzysta program GameSpy Arcade. Na poniższej stronie internetowej znajdzie
Pan listę potrzebnych portów:
http://www.gamespyarcade.com/

Proszę również sprawdzić czy taki sam problem występuje jeżeli wyłaczy Pan
program antywirusowy.

W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.

Pozdrawiam,

Igor Kowalski
Asystent w Dziale Pomocy Technicznej

CD Projekt Sp. z o.o.
Ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Tel.: (0-22) 519 69 66, Fax: (0-22) 519 69 51
e-mail: pomoc@cdprojekt.info
http://www.cdprojekt.info

Jeżeli komuś to pomoże to powodzenia, bo ja powyłączałem wszystkie zabezpieczenia i nic. Nie jest to wina portów bo inna wersja tej gry działa na moim kompie w sieci bez zarzutu. Jeżeli tak ma wyglądać pomoc techniczna to równie dobrze mogłoby jej nie być! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram cie w zupełności bo pomoc techniczna nic nie pomaga. Czy to jakiś błąd czy nie? wielu graczy ma podobny problem ale niektórym działa. Co najgorsze gra jest oryginalna. Ja nadal nieustępuje i będe walczył. Co to ma być??? Płace, żądam i wymagam!!! Jeśli ktoś potrafi mi pomóc to prosze dać odpowieź na forum bo mnie krew już zalewa gdy widze bezradność moją i pomocy technicznej (bez urazy oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja skolei mam nastepujacy problem z patchem 1.2. Sciagnalem patcha i po jego instalacji gra nie znajduje plyty w napedzie i nic nie mozna zrobic, poza ponownym zainstalowaniu gry. Gre mam oczywiscie oryginalna. Chodzi mi tylko o wylacznie gre na multi... a niestety na wersji 1.1 juz nikt nie gra, najwiecej gier jest na wsponianych 1.2 i 1.0. Z gra i ustawieniami raczej wszystko w porzadku bo calkiem sporo pociskalem dawniej na necie w wersji 1.1. Jesli ktos ma jakis pomysl o co chodzi to prosze o kontakt na gg 1896316. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem 2 dni temu kupiłem igi2 i nie działa w sieci jezeli rozwiązaliście juz ten problem to dajcie znac, a jak nie to ide reklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować