Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Batman: Arkham Knight już w przyszłym tygodniu

18 postów w tym temacie

Powinni dostać bana na wydawanie czegokolwiek dopóki nie naprawią wersji pecetowej. Cholerne wyrobniki będą kroić tego biednego Batmana na kawałki i sprzedawać ochłapy frajerom za 10 euro.

Rzygać mi się chce od całej tej patologii zwanej DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 09:17, Undertaker napisał:

Z Harley dali ciała, bo to darmowy dodatek dla graczy PS4 - taki chwyt marketingowy.

Z DLC z RH było tak samo 10 min grania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 09:34, Unbeliever napisał:

Hehe wersji na PC nie potrafili zrobic na czas i porządnie ale DLC sypią jak z rękawa...

Chyba dwie inne firmy robią DLC i wersję PCtową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link i tak nie działa, a przecież wersje na konsole są świetnie zrobione technicznie. Ah ten polski internet, gdzie wszędzie się oburzają o wersję PC, gdzie większość świata czeka na DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 10:32, czaczi87 napisał:

Powinni dostać bana na wydawanie czegokolwiek dopóki nie naprawią wersji pecetowej. Cholerne
wyrobniki będą kroić tego biednego Batmana na kawałki i sprzedawać ochłapy frajerom za
10 euro.

Naprawa wersji PCtowej nie koliduje z wydaniem DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z Harley dali ciała, bo to darmowy dodatek dla graczy PS4 - taki chwyt marketingowy.
>

Nie chcę nic mówić, ale DLC z Harley Quinn był też dostępny dla graczy Xboxa One. I rzeczywiście, rozsiadłem się do tego dodatku jak głupi, myślałem, że to będzie fabuła Batmana, ale pokazana z oczu Harley, a tu 15 minut gry,

Spoiler

wyciągnięcie z więzienia Trującego Bluszczu

i do widzenia. Dobrze, że miałem to za darmo, bo 30 zł za to bym nigdy nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Naprawa wersji PCtowej nie koliduje z wydaniem DLC.

Jasne, że nie koliduje. Nic nie ma prawa kolidować z wypuszczaniem płatnych DLC! Dalej podtrzymuję moją opinię o patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 14:35, czaczi87 napisał:

Jasne, że nie koliduje. Nic nie ma prawa kolidować z wypuszczaniem płatnych DLC! Dalej
podtrzymuję moją opinię o patologii...

Nie koliduje, bo od DLC są zwykle inni ludzie niż od patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Naprawa wersji PCtowej nie koliduje z wydaniem DLC.
>
> Jasne, że nie koliduje. Nic nie ma prawa kolidować z wypuszczaniem płatnych DLC! Dalej
> podtrzymuję moją opinię o patologii...

A Ty myślisz, że cała firma będzie teraz ślęczała nad wersją PC i wszystko inne będzie z tego powodu stało? błagam Cię, nie rozśmieszaj mnie :D rozumiem Twój ból i rozczarowanie. Dałeś prawdziwą kasę za nieprawdziwą grę, ale uwierz, taka korporacja jak ich nie musi angażować w projekt i sprzątaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dobra może moje komentarze brzmią trochę zbyt agresywnie. Ja na to wszystko patrzę z przymrużeniem oka. Gdybym był wydawcą też wciskałbym co popadnie byleby jak najwięcej zarobić ;)

Wielka krzywda mi się nie stała - kiedyś tą batkupę na pc załatają. Znajdą jakiegoś programistę z odzysku, który będzie wiedział co reszta orangutanów zrobiła źle. Nie zmienia to faktu, że DLC w ogóle nie trawię i nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powinni dostać bana na wydawanie czegokolwiek dopóki nie naprawią wersji pecetowej. Cholerne
> wyrobniki będą kroić tego biednego Batmana na kawałki i sprzedawać ochłapy frajerom za
> 10 euro.
No ciężko stwierdzić, żeby historia nie mająca nic wspólnego z główną fabuła była wycięta. Choć co do 1. to racja. Dali ciała, nie dali nic w zamian nawet, a zamiast na gwałt poprawiać, żeby jak najszybciej było ok, to się bawią. Rozumiem, że nad DLC pracował inny zespół dawno przed wydaniem gry,ale po premierze, jak się okazało, że B:AK na PC to bubel powinni przerzucić wszystkich, którzy maja o tym pojęcie do napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nad DLC pracuje ekipa WB Montreal, ta sama, która zrobiła Batman: Arkham Orgins. Stwierdzenie, że "niech lepiej zajmą się załataniem wersji PC" jest zwyczajnie w świecie bzdurne. Grę łata teraz Rockstedy. Inaczej mówiąc inne studio robi DLC, a inne poprawia grę, więc zwyczajnie nie ma powodu do oburzenia. Co więcej historia przedstawiona w DLC nie została wycięta z gry. Akcja dzieje się przed wydarzeniami, a bohaterką jest Batgril.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować