Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man`s Sky z kolejnym fragmentem rozgrywki

11 postów w tym temacie

Dla mnie prezentuje sie świetnie. Szczególnie cały system generowania proceduralnego. Jesli statki będą az tak sie róznic, wówczas kupuje gre. Całosc generalnie mnie bardzo interesuje, ale kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ma byc najlepsze w tej grze jest omawiane w teorii przez tworcow podczas gameplayow, lub pokazywane w bardzo malem dawce. Cos mi sie wydaje ze projekt ich przerosl i jak gra wyjdzie w tym roku to bedzie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zachęcające do grania jest stwierdzenie, że w centrum galaktyki czeka na nas Peter Molyneux. To taki elders scrolls bez questów, bez żadnej motywacji do grania, po prostu lecisz, strzelasz, sprzedajesz, kupujesz; bo możesz, ale nie ma w tym celu. Póki gry nie zaleją recenzje wychwalające jej magię i okaże się, że w głębi jest wciągająca fabuła to z pewnością tego nie ruszę. A szkoda, że coraz bardziej to wygląda na matematyczną wydmuszkę, bo na początku byłem bardzo zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się to wypowiem. Po 18 minutach gry to widzę eksplorację, badanie zwierząt, upload do jakiegoś centrum dowodzenia i od nowa. Wieje nudą na kilometr jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się szata graficzna, czy bezpośrednie wlatywanie w atmosferę. Natomiast nie podoba mi się, że innego gracza spotkasz raz na chiński rok i właściwie gra ma być nastawiona na samotność. Wolę jednak ideę mniejszego rozmiarowo Star Citizena ale wielu innych graczy na około. Nikt raczej nie jest nieśmiertelny i woli w czasie jednej sesji trochę polatać, postrzelać sobie w barze na jakiejś stacji kosmicznej i wykonać misję / misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdej planecie ma być życie? Fajnie by było wylądować na czymś z bardziej ekstremalnymi warunkami. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować