Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najbardziej oczekiwanych gier drugiej połowy tego roku

48 postów w tym temacie

Na serię Forzy zalecam uważać, bo łatwo o pomyłkę w którą sam wpadłem. Grałem na Xboxie 360 w demo Forzy Horizon 2 i byłem wniebowzięty. Zakupiłem więc konsolę Xboxa One z Forzą w pakiecie i cieszyłem się, że będę miał przyjemną samochodówkę w pięknie odwzorowanym świecie do zaliczenia. Szybko jednak zleciałem na ziemię gdy okazało się, że gram ęty raz w jakiś betonowy tor i zaliczam jakieś nudne i kompletnie przeciętne okrążenia przy muzyce poważnej w tle. Do licha, kiedy wyjadę na miasto?? ciągle się zastanawiałem. Okazało się, że mam Forzę, ale Motosport!! która nijak się ma do Horizon! dlatego przestrzegam: patrzcie na tytuły, bo łatwo o pomyłkę a ja żałuję, bo jakbym wiedział, to bym komuś sprzedał, jak Fifę 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 18:11, Gohan1989 napisał:

Hmm ja oczekuje na Battlefronta ale cóż pewnie gimbaza głosowała


Czyli tylko dlatego, że czekasz na inną grę niż redakcja gramu, nazywasz innych "gimbazą"? Ostrzeżenie za brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie artykuł jest felietonem, więc dość dowolnie potraktowałem temat umieszczając gry, na które sam faktycznie czekam. ;) Pewnie, że brakuje tu wielu pozycji np. Fallout 4, Star Wars Battlefront, NBA 2K16 czy nawet FIFA 16, która może z co roku jest do siebie bardzo podobna, ale przecież świetnie się sprzedaje, więc i sporo osób na nią czeka. Ale ograniczona ilość miejsc i subiektywna ocena zaowocowały taką, a nie inną listą. :) Możecie mnie linczować, że nie czekam na tytuł X, ale nie będę przepraszać, że nasze gusty się nie pokrywają. :)

Prawda jest taka, że gier wychodzi multum - umieszczenie wszystkich wymagałoby zrobienie listy 50, a nie 10 gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NFS''y przestałem grać już bardzo dawno temu ( przerzuciłem się na symulatory ), ale tą część sprawdzę. Jedyne co rzuca się w oczy to dziwna praca kamery przy skręcaniu.

No Man''s Sky zapowiada się ciekawie, ale obawiam się po pewnym czasie rutyny. Wreszcie jakaś gra eksploracyjna, oby tylko nie wiało nudą.

Hitman jak Hitman, poproszę tylko więcej skradania i dużo wyborów przy eliminacji celu. Z tego co pamiętam w poprzedniej części wielu misji nie dało ukończyć się "po cichu". Czekam z niecierpliwością.

Mad Max, hmm oczekiwałem czegoś podobnego do niedocenionej przez wielu gry "Rage". Mam nadzieję na kozacko zrobioną fabułę.

Jednak u mnie na pierwszym miejscu ląduje Fallout 4, kolejna ulubiona seria po ME i Stalkerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DziaDD

Ta kamera przy skręcaniu to tylko jedna z dostępnych w grze, będziesz mógł sobie ją zmienić na zwykłą, przyklejoną za samochodem.

A co do oczekiwanych przeze mnie gier to ww. NFS, Mad Max, JC3, W3: Serce z Kamienia no i nowa FIFA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak widzicie...

Nie rozumiem po co się tłumaczysz? Za...fajdana poprawność już wszędzie swe macki zarzuciła. Wystarczyło przeczytać tłusty wstęp, by dowiedzieć się, że to TWOJA lista.
Boo Hoo nie ma Fallouta. CoD bardziej oczekiwany niż BF? Widocznie autor na te gry nie czeka. Deal with it. Ech, nie ma już w internecie oazy (względnej) normalności... Wystarczy mieć inne zdanie i się zaczyna płacz, zgrzytanie zębów i układanie stosu. Bądźmy wszyscy tacy sami, bo po co się wyróżniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 19:35, Waaazuuup napisał:

Nie rozumiem po co się tłumaczysz? Za...fajdana poprawność już wszędzie swe macki zarzuciła.
Wystarczyło przeczytać tłusty wstęp, by dowiedzieć się, że to TWOJA lista.

Tłusty wstęp został wyedytowany już po publikacji. Wcześniej był w liczbie mnogiej.

Swoją drogą komiczne, że próbując bronić autora oburzasz się bardziej niż "zgrzytający zębami i układający stos" adresaci twojego posta. "Źdźbło w cudzym oku" i tym podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 19:40, Dared00 napisał:

Swoją drogą komiczne, że próbując bronić autora oburzasz się bardziej niż "zgrzytający
zębami i układający stos" adresaci twojego posta. "Źdźbło w cudzym oku" i tym podobne...


Taa, dzisiaj mam taki dzień chyba :P O edycji nie wiedziałem, może faktycznie mnie poniosło :D

20150707195216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tłusty wstęp został wyedytowany już po publikacji. Wcześniej był w liczbie mnogiej.
>
> Swoją drogą komiczne, że próbując bronić autora oburzasz się bardziej niż "zgrzytający
> zębami i układający stos" adresaci twojego posta. "Źdźbło w cudzym oku" i tym podobne...

Dokładnie, dodałem dopisek we wstępie, by była jasność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mgs, "hirołsy", nfs i fallout. Reszta niegodna uwagi. ;d
W sumie 2 część tego roku będzie miodna w gry.

Btw
Ktoś jeszcze grywa w cod''y? Przecież ta gra jest tak oklepana i nudna. Na dodatek konkurencja w postaci bf3 i bf4 bije o głowę gry z serii cod. Rozumiem jakby nie było żadnej gry z tego gatunku, tak jak heroes (jedyny konkurent to disciples, który umarł już dawno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować