Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najbardziej oczekiwanych gier drugiej połowy tego roku

48 postów w tym temacie

> Na serię Forzy zalecam uważać, bo łatwo o pomyłkę w którą sam wpadłem. Grałem na Xboxie
> 360 w demo Forzy Horizon 2 i byłem wniebowzięty. Zakupiłem więc konsolę Xboxa One z Forzą
> w pakiecie i cieszyłem się, że będę miał przyjemną samochodówkę w pięknie odwzorowanym
> świecie do zaliczenia. Szybko jednak zleciałem na ziemię gdy okazało się, że gram ęty
> raz w jakiś betonowy tor i zaliczam jakieś nudne i kompletnie przeciętne okrążenia przy
> muzyce poważnej w tle. Do licha, kiedy wyjadę na miasto?? ciągle się zastanawiałem.
> Okazało się, że mam Forzę, ale Motosport!! która nijak się ma do Horizon! dlatego przestrzegam:
> patrzcie na tytuły, bo łatwo o pomyłkę a ja żałuję, bo jakbym wiedział, to bym komuś
> sprzedał, jak Fifę 15.

Nie no gościu, dobrze, że celowałeś w Forzę, bo przy takim roztargnieniu to kupując Xbox One wziąłbyś PS4, no bo w końcu konsola, też w kolorze czarnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mgs, "hirołsy", nfs i fallout. Reszta niegodna uwagi. ;d
> W sumie 2 część tego roku będzie miodna w gry.
>
> Btw
> Ktoś jeszcze grywa w cod''y? Przecież ta gra jest tak oklepana i nudna. Na dodatek konkurencja
> w postaci bf3 i bf4 bije o głowę gry z serii cod. Rozumiem jakby nie było żadnej gry
> z tego gatunku, tak jak heroes (jedyny konkurent to disciples, który umarł już dawno).
>
Jeśli powrócą do klimatu pierwszych CoD''ów lub części typu BO 1, MW 1, MW2 to zagram, gdyż to była moja ulubiona strzelanka, póki jest "future" nie gram w to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowy Hitman to restart popularnej serii. Twórcy zdecydowali się na ten popularny ostatnio ruch, by na nowo rozpocząć kreślenie historii popularnego łysego zabójcy na zlecenie."

Dużo tu popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie Halo 5!!!???

Tez się zastanawiam bo w sumie to pewniak ze się będę dobrze bawil na drugim miejscu fallout później TR2. Reszte spróbujemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nie uwzględnić w zestawieniu największej premiery roku, czyli Fallouta...w tomb raidera też bym pograł, ale póki co xbox exclusive, trzeba będzie pewnie z pół roku poczekać przynajmniej na wersję PC bo z PS4 ciągle nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co ja czekam:
Need for Speed - zapowiada się świetnie i liczę że ta część mnie nie zawiedzie. Tym bardziej, że jedzie mocno po nostalgii. Tuning i nocne wyścigi - klimaty Undergroundów, to na co od dawna czekałem.

Star Wars Battlefront - nie podoba mi się parę decyzji co do kształtu rozgrywki co nie zmienia faktu że czekam

Mad Max - kompletnie nie trawię post apo i dlatego nie czekam na Fallouta... no ale Mad Max to Mad Max. Z chęcią w to pogram.

Just Cause 3 - rozwałka!!!

MGS V - nigdy nie grałem w MGS ale klimat tej gry jakoś mnie pociąga

Halo Online - od dawna chciałem wypróbować multi Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę mocno grał w Mad Maxa. Bo tam jest twarda mechanika pojazdowa, resory, sztywne mosty i kompresory bez intercoolera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex :Mankind divided,Fallout 4,MGSV,DOOM,Just Cause 3,Need For Speed,dark souls 3
kolejność przypadkowa i dodam ,że Deus ex najmniej mnie ciekawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman, MGS, NFS (zobaczymy co z niego wyjdzie), Just Cause 3, Mad Max, F1 2015(nie jestem pewien czy to sie liczy do drugiej połowy), Rise of Tomb Raide z chęcią przyjże się gameplayom już z samej gry na X1 a być możliwe skminie skądś konsolę i grę oraz przejdę ją no i AC Syndicate które chyba nie zostało wymienione w tym spisie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Illidian AC Syndicate zapewne nie zostało uwzględnione z tego samego powodu dla którego ja już nie gram w ową serię. Byłem fanem AC, przeszedłem w 100% wiele części, nie ruszyłem tylko Rogue, zwyczajnie już mi się przejadła ta seria, nie mogę na nią patrzeć. Ostatnią częścią jaką przeszedłem było Unity ( najgorsza dla mnie część ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same strzelanki i ścigałki...
Aaaaa, bo to taka zupełnie subiektywna lista jednego z redaktorów. Fajnie fajnie, czy teraz każdy pracownik gram.pl będzie sobie taką listę zamieszczał byśmy mogli podziwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te odnośniki do sklepu tekst wygląda jak zwykła reklama. Wymienione gry to też tytuły, które w założeniu mają się najlepiej sprzedać, a niektóre opisy jakby wyjęte z wiki, słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować