Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael K. Williams w obsadzie filmu Assassin`s Creed. Będzie sequel?

6 postów w tym temacie

Znając Ubisoft sequel to za mało. Myślę, że oni planują już całą trylogię, po czym zrobią reaktywację by wypuścić spin-offy, a następnie dołożą serial rozbity na kilka sezonów. I jednocześnie będą się modlić, by ta krowa o imieniu "Asasyn" przypadkiem po drodze nie zdechła...
A tak już bardziej serio film może się okazać kompletną klapą, a oni już myślą ile na tym zarobią. Po prostu UBI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 12:33, Szatansky napisał:

Znając Ubisoft sequel to za mało. Myślę, że oni planują już całą trylogię,


Myślę, że nie jesteś jedynym, któremu to samo przyszło do głowy.
Moja pierwsza myśl była dokładnie taka: "To pachnie trylogią".
Mimo tego, jak napisałeś, że film może być fiaskiem, ale szansa na zarobienie na marce kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jedną mają być czasy templariuszy, drugą – współczesność. " Włąściwie to w uniwersum AC Templariusze istnieją we współczesności.
> Znając Ubisoft sequel to za mało. Myślę, że oni planują już całą trylogię, po czym zrobią
> reaktywację by wypuścić spin-offy, a następnie dołożą serial rozbity na kilka sezonów.
> I jednocześnie będą się modlić, by ta krowa o imieniu "Asasyn" przypadkiem po drodze
> nie zdechła...
Znając Ubi to oni dadzą DLC do filmu :) W sumie da się. Wydać na płytkach i w EK dać rozwinięte wersję niektórych scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając ekranizacje gier raczej nic zadowalającego graczy z tego nie wyjdzie. I raczej też nie zadowoli niedzielnych kinomanów. Pewnie co najwyżej wyjdzie z tego jakiś średniak pokroju Księcia Persji czy cuś.

Ale macie wyżej rację, Asasyn to niesamowicie dojna krowa, jak wychodziła jedynka to nawet bym nie pomyślał, że taki tasiemiec z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować