Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Don`t Starve doczekało się wersji na tablety

8 postów w tym temacie

I znowu trzeba czekać na wersję na androida, dziwi mnie to skoro nawet w stanach ios i android idą łeb w łeb a w wielu badaniach android zaczyna wyprzedzać ios. Nie wspominając w ogóle o rynku światowym gdzie ios radzi sobie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie to na tablety z Androidem i wyjmuje kase z portfela bez zastanowienia. Dziwilo mnie to, ze ta gra nie wyszla juz dawno na mobilki bo pasuje idealnie.
[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 19:30, Dan14NR napisał:

Dajcie to na tablety z Androjudem i wyjmuje kase z portfela bez zastanowienia. Dziwilo
mnie to, ze ta gra nie wyszla juz dawno na mobilki bo pasuje idealnie.

Kilka lat na forum i niemal pół tysiąca postów to doświadczenie wystarczające do opanowania regulaminu. Przekręcanie nazwy i to w sposób mogący stanowić obrazę grup wyznaniowych. Dwa złamane punkty Regulaminu - degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 17:56, Afgncap napisał:

I znowu trzeba czekać na wersję na androida, dziwi mnie to skoro nawet w stanach (...)


A mnie kompletnie nie dziwi, skoro zyski ze sprzedaży z AppStore biją na łeb to co daje android. Dziwi mnie natomiast jak to możliwe, że użytkownicy androida - których jest nieporównywalnie więcej - tak mało kupują. Pewnie nie ma to nic wspólnego z opcją pozwalającą instalować programy z "innych źródeł" ;)

Z przyjemnością sprawdzę grę jutro podczas podróży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A mnie kompletnie nie dziwi, skoro zyski ze sprzedaży z AppStore biją na łeb to co daje
> android. Dziwi mnie natomiast jak to możliwe, że użytkownicy androida - których jest
> nieporównywalnie więcej - tak mało kupują. Pewnie nie ma to nic wspólnego z opcją pozwalającą
> instalować programy z "innych źródeł" ;)
>
> Z przyjemnością sprawdzę grę jutro podczas podróży :]

Ja bym to bardziej łączył z tym, że duża ilość urządzeń z androidem jest po prostu zbyt słaba na gry. Telefony czy tablety budżetowe zwyczajnie ich nie uciągną a często i optymalizacja jest słaba. Poza tym ceny, które w Polsce osiągają nawet 60 zł (chociaż teraz większość spadła do 45) skutecznie odstraszają. Nawet na zachodzie wielu ludzi zastanowi się dwa razy nim wyda kilkanaście dolców na grę na telefon. No i trzeba też pamiętać, że google store jest tragicznie zaśmiecony ciężko czasem coś znaleźć i łatwo się zniechęcić podczas przedzierania przez masę syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować