Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - Żołnierz 76 nowym bohaterem

7 postów w tym temacie

Bo ja wiem, Heartstone to teraz jedna z najpopularniejszych gier i bardzo przyjemna karcianka, w Heroes of the Storm zagrywam się codziennie, ot taka niezobowiązująca przyjemna MOBA, która nie wymaga tyle czasu spędzonego na szlifowaniu umiejętności aby być na w miarę dobrym poziomie. Diablo 3 idzie już w dobrym kierunku, i następny patch może poprawić grę jeszcze bardziej. Overwatch może być też przyzwoitą grą, spoko grało się kiedyś w TF2, a tutaj mamy ewidentnie ten sam gatunek, gameplaye może póki co nie porywają, ale to może być kolejna dobra gierka, widać już mnóstwo ciekawych odmiennych postaci, nacisk na kooperację i masę różnych synergii pomiędzy skillami bohaterów. Czekam na betę, wtedy będzie można ocenić, czy gra ma potencjał. Mi kojarzy się mocno z Unreal Tournament i TF2, a są to dobre skojarzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:52, luQ_89 napisał:

Co do za mini gierka? Kolejny bubel z pod szyldu Blizzarda ala Diablo III?


Inni producenci wrecz wznosza modly zeby wydawac takie buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 12:56, TigerXP napisał:

Inni producenci wrecz wznosza modly zeby wydawac takie buble.


Niestety, żeby można było tak robić, trzeba być Blizzardem ;)
Swoją drogą jak tak dalej pójdzie to Overwatch pod względem wyboru postaci będzie bardziej różnorodny od HotSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 13:36, Adjatha napisał:

Swoją drogą jak tak dalej pójdzie to Overwatch pod względem wyboru postaci będzie bardziej
różnorodny od HotSa :P

Chyba że zaczną przerzucać postacie z Overwatch do HotSa, ale to pewnie dopiero po premierze tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować