Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 najlepszą grą targów E3 2015

12 postów w tym temacie

Po tym co pokazali to rzeczywiście Fallout 4 górą. Doczekać sie nie mogę jako fan poprzednich części, liczę że poprawią błędy z poprzednich części i będzie mniej sztywna jak 3/4 gier Bethesdy. Nie, żebym źle mówił o bethesdzie, ale powinni się postarać bardziej. Od tes IV po FNV silnik fizyczny tak samo wygląda (chodzi o animacje) . Coś może się zmieniło W tes V, ale nie znacznie. Jest 2015 rok i liczę na nich. Mam nadzieje, że nie zawiodę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To będzie naprawdę wyrównana walka Wiedźmina 3 i Fallouta 4 o tytuł gry roku :D
Trudno zgadywać, bo F4 jeszcze się nie pojawił, ale po tym co widziałem nie nastawiam się na ciekawego cRPG. Co do Wiedźmina 3, w mojej opinii Pillars of Eternity było od niego lepsze pod wieloma względami. Dzieło Obsidianu GOTY pewnie nie dostanie, bo wygra mainstream tak jak w zeszłym roku tytuł zgarnęła Inkwizycja.

Zresztą GOTY to nie tylko RPG (chyba że o tę kategorię wyłącznie chodzi). Z tego co słyszę to Batman się udał nadzwyczaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, z wyżej wymienionych czekam na Uncharted 4: A Thief''s End, DOOM, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz The Last Guardian. Ciekawie zapowiada się również Unravel.
I te gry ja bym wyróżnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Falloutem 4 i tak nas czeka jeszcze gównoburza :)

Z przecieków wynika, że usunęli skille % i postać opiera się teraz wyłącznie na atrybutach SPECIAL + perkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z Falloutem 4 i tak nas czeka jeszcze gównoburza :)
>
> Z przecieków wynika, że usunęli skille % i postać opiera się teraz wyłącznie na atrybutach
> SPECIAL + perkach.

Moim zdaniem bardzo dobrze, nie będzie sytuacji jak rozwinięte wszystkie skille na 100. Teraz będziesz tworzyć postać specjalizującą się w danej dziedzinie, snajper będzie się skradał i cechował crytem czy co oni tam wymyślą itd. itp. Będziesz w czymś mocny a w czymś słaby :P Jak dla mnie, gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Moim zdaniem bardzo dobrze, nie będzie sytuacji jak rozwinięte wszystkie skille na 100.
> Teraz będziesz tworzyć postać specjalizującą się w danej dziedzinie, snajper będzie się
> skradał i cechował crytem czy co oni tam wymyślą itd. itp. Będziesz w czymś mocny a w
> czymś słaby :P Jak dla mnie, gitara.

A wystarczyło przywrócić stary dobry system z dwójki, w którym liczba buildów była ogromna i też nie można było mieć wszystkiego. Czyli na level dostajemy skill pointy w ilości zależnej od traitów, perków i inteligencji, które rozkładamy wedle uznania. Od Morrowinda Bethesda coraz bardziej zubaża rozwój postaci, jeszcze kilka gier i nie będzie pewnie nawet można wybrać imienia.
Dla mnie pokazali zbyt mało, żeby F4 zostało grą E3. Szczególnie, że to co zostało przedstawione nie było jakieś nowatorskie. Graficznie bez szału, gameplay też nic nowego ot taka trochę ładniejsza wersja tego co już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4 <333

@Kijkowaty Bardzo dobry pomysł z tymi skillami, bo jedną z rzeczy które najbardziej mnie wkurzały w poprzednich częściach, było to, że po pewnym czasie byłem mistrzem we wszystkim... Tu tego, mam nadzieję, nie będzie. A poza tym skille miały progi 25, 50, 75, 100 (na przykład otwieranie zamków). Więc jaki problem skill otwieranie zamków zastąpić perkiem z czterema poziomami? Dzięki temu, jak już pisałem, nie ma czegoś takiego, że pod koniec gry kończysz jako arcymistrz wszystkich dziedzin, tylko przeznaczasz tyle punktów ile chcesz, na to co chcesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na Uncharted 4: A Thief''s End halo 5 fallout 4 Horizon Zero Dawn Metal Gear Solid V The Phantom Pain Star Wars Battlefront tylko jak dzała xD przygoda z bf4 w dniu premiery na pc starczy mi na pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować