Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batgirl w akcji na nowym zwiastunie DLC do Batman: Arkham Knight

8 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2015 o 10:40, Goozer86 napisał:

Super nowe DLC, a Batman na PC dalej chodzi jak pokraka. No ale DLC jest ważniejsze.

Za DLC i port na PC odpowiadają dwa różne zespoły. :P To tak jakby siedzieć w Krakowie i słysząc o modernizacji drogi w Warszawie narzekać, że Warszawa jest wazniejsza, a Kraków dalej rozkopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jeżeli Batman na konsolach to super gra, to nagle mamy nie pisać o DLC do niej, tylko dlatego, że pecetowy port jest skopany? Rozumiem rozgoryczenie, ale ludzie grają nie tylko na PC. Serio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jasne, nietoperkowe logo na piersiach wygląda przy odpowiednim oświetleniu i na pierwszy rzut oka jak dosyć mocno wycięty dekolt. :3
Niech ktoś powie, że to nie tylko mnie tak wzrok myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie była to rozrywka czasowo taka sama jak dodatek z Harley: 10-15 minut "zabawy"
> i 100% ukończenia...

No to było dobre i tragiczne zarazem :D ja tu sobie myślę, że dostanę kampanię na 1h-1.5h, zacząłem też przeglądać napisy na ścianie, bo a nuż to jakieś znajdźki, chwila, osiągnięcie i 100% zrobione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczyli RPG jako granatnik, a nie rakietnica? Gratulacje! Ktoś na reszcie sprawdził co to!
W sumie wygląda fajnie. szkoda tylko, ze nie mam kompa pod to (no i nie ma gry pod kompa).
No i duet Joker + Harley tak jakoś nie w stylu Arkham. Tacy bardziej klasyczni. Ale to akurat nie tyle przeszkadza co dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować