Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry kupione w GOG będą działały z Windows 10 bez problemu

12 postów w tym temacie

Pamiętam to jak dobrze mieć 2 pc jeden stary na old gamy a drugi nówka. Ostatnio chciałem pograć sobie w Bitwe o śródziemie to sie niezle zdziwiłem jak nie zadziałało mi win 7 64 i problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko... Oferują wręcz niedziałające buble (Orc Attack anyone?)... Zero kontroli jakości, ale to widać po Greenlight, gdzie też nie ma żadnej kontroli jakości i przez to dostają "zielone światło" takie dziwolągi jak Korwin The Game, coś, co powinno być darmową flashówką umieszczoną w jakimś rzadko odwiedzanym zakamarku Internetu. To samo Early Access, gdzie jedyne, na co ich było stać, to disclaimer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd też nazywają się już GOG, a nie Good Old Games. Szkoda, że tak jest, trzeba na czymś zarabiać, dlatego też biorą nowe indyki i niektóre gry AA lub AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 12:35, Bartasik1980 napisał:

Ciekawe kiedy polska firma zrobi polskie menu w swoim systemie GOG

Po pierwsze GOG to nie jest polska firma więc czemu miałaby robić polskie menu? Po drugie GOG nie był i nie jest kierowany do Polaków tylko do krajów zachodnich więc oprócz braku polskiego menu nie będzie zapewne na GOGu również płatności w PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 01:30, Gregario napisał:

Po pierwsze GOG to nie jest polska firma więc czemu miałaby robić polskie menu? Po drugie
GOG nie był i nie jest kierowany do Polaków tylko do krajów zachodnich więc oprócz braku
polskiego menu nie będzie zapewne na GOGu również płatności w PLN.

GOG został stworzony przez CDP Investment, który należy do holdingu CD Projekt, a więc jest polską firmą. Tak samo jak G2A. Polska firma, ale z orientacją na zachód. Ale założenie od początku było takie, że strona będzie skierowana bardziej na zagranicę. ;) Zresztą, w dobie bezproblemowych płatności przez paypala, komu to przeszkadza? ;P

Gohan1989 zainstalowałem Bitwe o Śródziemie dwa miesiące temu. Chodziła bez zarzutu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2015 o 07:58, Rick napisał:

GOG został stworzony przez CDP Investment, który należy do holdingu CD Projekt, a więc
jest polską firmą. Tak samo jak G2A. Polska firma, ale z orientacją na zachód. Ale założenie
od początku było takie, że strona będzie skierowana bardziej na zagranicę. ;) Zresztą,
w dobie bezproblemowych płatności przez paypala, komu to przeszkadza? ;P

Doskonale wiem kto stworzył GOGa i dlatego pewnie tak wiele osób myśli, że jest to firma polska. A niestety GOG jest firmą cypryjską bo jest tam zarejestrowany a nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować