Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 coraz lepszy, nowy Rayman i beta Street Fighter V - Gram informacji (5 - 8 lipca 2015)

7 postów w tym temacie

Musiałem specjalnie założyć konto: Gram co Wy robicie do jasnej #@##@#@#. Jeżeli chcecie pokazywać coś z wiedźmina unikajcie spoilerów. Brak mi słów. Ni by taka poważna redakcja a taki spojler. Pewnie dużo osób powie o co Ci chodzi a ja na to no przecież w żadnych materiałach nie było pokazanych tyle szczegółów. Osoba zaznajomiona z serią będzie wiedziała o co chodzi. Ja sam nie mogę się doczekać kiedy zagram w wieśka i fakt czytam info i staram unikać spoilerów jak ognia. W materiale było powiedziane że wiedźmin jest coraz lepszy - oczekiwałem informacji owszem a nie spoilerów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Musiałem specjalnie założyć konto: Gram co Wy robicie do jasnej #@##@#@#. Jeżeli chcecie
> pokazywać coś z wiedźmina unikajcie spoilerów. Brak mi słów. Ni by taka poważna redakcja
> a taki spojler. Pewnie dużo osób powie o co Ci chodzi a ja na to no przecież w żadnych
> materiałach nie było pokazanych tyle szczegółów. Osoba zaznajomiona z serią będzie wiedziała
> o co chodzi. Ja sam nie mogę się doczekać kiedy zagram w wieśka i fakt czytam info i
> staram unikać spoilerów jak ognia. W materiale było powiedziane że wiedźmin jest coraz
> lepszy - oczekiwałem informacji owszem a nie spoilerów.....

Dzięki za ostrzeżenie kolego. Nie będę oglądał powyższego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Musiałem specjalnie założyć konto: Gram co Wy robicie do jasnej #@##@#@#. Jeżeli chcecie
> pokazywać coś z wiedźmina unikajcie spoilerów. Brak mi słów. Ni by taka poważna redakcja
> a taki spojler. Pewnie dużo osób powie o co Ci chodzi a ja na to no przecież w żadnych
> materiałach nie było pokazanych tyle szczegółów. Osoba zaznajomiona z serią będzie wiedziała
> o co chodzi. Ja sam nie mogę się doczekać kiedy zagram w wieśka i fakt czytam info i
> staram unikać spoilerów jak ognia. W materiale było powiedziane że wiedźmin jest coraz
> lepszy - oczekiwałem informacji owszem a nie spoilerów.....

W materiale wykorzystany został oficjalny trailer premierowy gry. Widocznie twórcy nie uznali, że będzie on bardzo raniący spoilerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że dwa dodatki które CD-P ma jeszcze wypuścić do Wiedźmina to nie będzie koniec serii. Niby mówi się, że kolejnej części nie będzie, ale jakoś w to nie wierze. Gra wyszła im świetnie. Zyski pewnie są imponujące, a nie zabija sie kury znoszącej złote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś mi mówi, że dwa dodatki które CD-P ma jeszcze wypuścić do Wiedźmina to nie będzie
> koniec serii. Niby mówi się, że kolejnej części nie będzie, ale jakoś w to nie wierze.
> Gra wyszła im świetnie. Zyski pewnie są imponujące, a nie zabija sie kury znoszącej złote
> jaja.
To nie jest koniec gier w świecie Wiedźmina, tylko koniec historii Geralta, się zastanawialiśmy ze znajomymi i zgodziliśmy się, co do tego, że najprzyjemniejszy byłby erpeg, przedstawiony przed akcją cyklu, lub kilkaset lat po grze, tworzenie własnej postaci, rozwinięcie magii, która w książkach była całkiem ładnie nakreślona, w grze prawie zupełnie pominięta i tego typu sprawy. Przy takich założeniach nie trzeba by nawet ustanawiać kanonu. Jakby tak się zastanowić to żart mówiący o tym jakoby to Ciri miała by być główną bohaterką Cyberpunku, też ma sens. A opowieść o jej przygodach podczas kilkuletniej (z punktu widzenia Geralta, dla niej to może być znacznie więcej) wędrówce, czy wspominanym przez nią świecie, w którym nikt nie jeździ konno, wszyscy mają latające pojazdy, a ludzie zabijają się za pomocą urządzeń przypominających megaskopy (świat futurystyczny, czyżby ten z Cybepunku?), co więcej spędziła tam najwięcej czasu, byłaby dla mnie osobiście bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować