Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Call of Duty: Black Ops III z mini-lodówką!

19 postów w tym temacie

Kiedy przeczytałem słowo "lodówka" od razu pomyślałem o takiej w kształcie automatu na napoje z trybu nazi zombie i jak widzę dobrze zgadłem :D całkiem spoko pomysł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie. Ale taka edycja nie jest dla większości polaków. Szczególnie, że za cenę tej kolekcjonerki na Xbox One można kupić Xbox One :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogę zrozumieć że można kupić normalną wersję ale serio, ludzie kupują EK tego tasiemca?? Przecież to zaczyna być gorsze od Assasin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawali koszulki i inne duperele. Teraz noktowizory, drony i lodówki. Dla zbieraczy gadżetów związanych z grami super sprawa, ale mimo wszystko... to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! I to jest dodatek do Edycji Kolekcjonerskiej, a nie jakieś koszulki czy figurki. Szczerze, ilu z Was tak się jarało popiersiem Geralta, a teraz co najwyżej ściera z niego kurz? A minilodówka? O panie, teraz to już na pewno można powiedzieć, że seria Call of Duty dokonała przełomowego kroku. Czekam na Asasyna z odkurzaczem i Watch Dogs z opiekaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta mini lodówka, na 12 puszek, będzie wymagała 110 V i 60 Hz ??
Czy może zrobią różne rodzaje, dla różnych regionów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdanie artykułu (nie licząc wstępu) już mnie wkurzyło. Nazywanie edycją kolekcjonerską takich wydań, które różnią się od wydania podstawowego jedynie ilością cyfrowych dodatków (i ewentualnie takim duperelem jak soundtrack), jest obrazą dla edycji kolekcjonerskich. Kiedyś EK zawierały mapy, figurki, przeróżne gadżety, a teraz? Zamów edycję kolekcjonerską naszego tytułu, która oprócz podstawowej wersji gry zawiera 3 nowe mapy, 5 skórek do postaci i artbook w postaci pliku PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się wydaje że w edycji kolekcjonerskiej nie ma samej gry ? to błąd czy activision się pokusiło oto żeby jeszcze więcej zarobić na graczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy dobrze mi się wydaje że w edycji kolekcjonerskiej nie ma samej gry ? to błąd czy
> activision się pokusiło oto żeby jeszcze więcej zarobić na graczach ?
Przypomina mi się edycja przedpremierowa (jakoś tak się nazywała) Dying Light, która zawierała wyłącznie koszulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy dobrze mi się wydaje że w edycji kolekcjonerskiej nie ma samej gry ? to błąd
> czy
> > activision się pokusiło oto żeby jeszcze więcej zarobić na graczach ?
> Przypomina mi się edycja przedpremierowa (jakoś tak się nazywała) Dying Light, która
> zawierała wyłącznie koszulkę

Zawierała koszulkę i zniżkę o wartość edycji przedpremierowej w momencie zakupy edycji premierowej, czy jakoś tak. W każdym razie nie płaciło się całej sumy za grę, przynajmniej nie w tym samym momencie. Nie był to pierwszy tego typu przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 08:21, drock napisał:

Czy dobrze mi się wydaje że w edycji kolekcjonerskiej nie ma samej gry ? to błąd czy
activision się pokusiło oto żeby jeszcze więcej zarobić na graczach ?

W tej branży to nie byłoby nic nowego (ostatni Wolfenstein np.). Ale akurat gra jest dołączona do tej kolekcjonerki, tylko jej w opisie nie ma (to samo Hardened Edition).

A ta lodówka będzie się ładnie komponować z moim domkiem z Dying Light

Spoiler

, którego nie mam :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 21:56, mafix92 napisał:

Jeszcze mogę zrozumieć że można kupić normalną wersję ale serio, ludzie kupują EK tego
tasiemca?? Przecież to zaczyna być gorsze od Assasin''s Creed.

Wprawdzie EK nie kupię, bo tego w ogóle nie robię (na półce mam tylko ME2 EK) ale nowe Call of Duty nabędę w pudełku jak co roku. I się tego nie mam zamiaru wstydzić - to dobre gry, z całym wzięciem odpowiedzialności za ewidentne błędy czy schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 23:46, Gumisiek2 napisał:

Drugie zdanie artykułu (nie licząc wstępu) już mnie wkurzyło. Nazywanie edycją kolekcjonerską
takich wydań, które różnią się od wydania podstawowego jedynie ilością cyfrowych dodatków
(i ewentualnie takim duperelem jak soundtrack), jest obrazą dla edycji kolekcjonerskich.
Kiedyś EK zawierały mapy, figurki, przeróżne gadżety, a teraz? Zamów edycję kolekcjonerską
naszego tytułu, która oprócz podstawowej wersji gry zawiera 3 nowe mapy, 5 skórek do
postaci i artbook w postaci pliku PDF.


Są takie na szczęście które to zawierają ale jest jeszcze gorzej niż to co piszesz, bo teraz wersje kolekcjonerskie sa sprzedawane cyfrowo. Kolekcjonerska gra cyfrowa. Ciekawe jak się delektuje czlowiek taką wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować