Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabularne dodatki do Wiedźmina 3 będą ogromne

41 postów w tym temacie

Pierwszy z dodatków, Serce z Kamienia ukaże się jeszcze w tym roku (październik 2016).

News z przyszlosci ? :D ja nabijam 170h w podstawce a dopiero doplynelem na skellige wiec do paz skoncze i kupie takie DLC z checia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 12:18, Gohan1989 napisał:

Nabijamy portfele


Bezsensu podejście. A co lepiej, jakby zostawili grę bez wsparcia po premierze? Albo za darmo mieliby takie dodatki rozdawać? To biznes, mimo wszystko. Nie chcesz, nie kupujesz - w czym problem. :)

Cały gamedev to "nabijanie portfeli", ale co tak naprawdę dziś tym nie jest. Kupujesz samochód, mieszkanie, idziesz do kina - "nabijasz komuś portfel", ale jednocześnie pracujesz, by nabić swój. I tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bezsensu podejście.

Ale polski gracz nie był by polskim graczem gdyby nie zaczął się mazgać i ryczeć że ktoś ośmiela się zarabiać na swojej ciężkiej i uczciwej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nabijamy portfele
Jak cię nie stać to przynajmniej nie marudź, że chcą zarobić na swojej grze. Jeszcze jakby Wiedźmin 3 był beznadziejny to mógłbyś marudzić, że chcą zarobić na swojej grze. Jakby CDPR kradło nasze pieniądze półproduktem to mógłbyś marudzić, że chcą zarobić na swojej grze. Zrzędzenie dla zasady wyszło z mody kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Pierwszy dodatek zapewni około dziesięć godzin zabawy, drugi natomiast około 20..." - dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Speedrun trójki też miał być absolutnie niemożliwy w czasie poniżej 25 godzin - a udało się go skończyć w czasie 5x krótszym... Marketingowy bełkot zawsze takim pozostanie do momentu możliwości jego skorygowania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 13:17, Pajonk78 napisał:

Marketingowy
bełkot zawsze takim pozostanie do momentu możliwości jego skorygowania. :P


Bełkot to przedstawiasz ty ględząc o tym jakoby speedruny były jakimkolwiek wyznacznikiem czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwszy z dodatków, Serce z Kamienia" - powinno być Serca :)

Jak zmienię kompa to biorąc pod uwagę ile mam czasu na granie i jak duży jest Wiedźmin to ta gra starczy mi na cały rok 2016 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to dawać patch 1.07 i skrytki bo nie mogę ukończyć gry! Pochowałem rynsztunki na wzniesieniu gdzie nie znikały przez dłuższy czas, zrobiłem 3 zlecenia wiedźmińskie wracam i JEB nie ma armorów i znów trzeba cofać savy. PORAŻKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 13:32, Nagaroth napisał:

/ciach/

Widać, że nie wiesz o co chodzi, więc po co głos zabierasz? CDRP szedł w zaparte, że wątek główny nawet, gdy przeklikasz wszelkie dialogi jest NIEMOŻLIWY do ukończenia w czasie <25 godzin. Koleś ukończył wątek główny w czasie <5 godzin. Teraz mówią ile będzie potrzeba czasu na każdy z dodatków, więc...
Miło mi, że masz własne zdanie, ale zgódźmy się co do tego, że się w tym przypadku nie zgadzamy, ok? :P A ja kiedyś jeszcze napiszę: a nie mówiłem? :)

BTW: w którym miejscu napisałem, że speedrun jest wyznacznikiem czegokolwiek? Klapki z oczu zdejmij i czytaj ze zrozumieniem nie dodając bzdur do wypowiedzi innych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 13:49, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Widać, że nie wiesz o co chodzi, więc po co głos zabierasz? CDRP szedł w zaparte, że
wątek główny nawet, gdy przeklikasz wszelkie dialogi jest NIEMOŻLIWY do ukończenia w
czasie <25 godzin. Koleś ukończył wątek główny w czasie <5 godzin. Teraz mówią
ile będzie potrzeba czasu na każdy z dodatków, więc...
Miło mi, że masz własne zdanie, ale zgódźmy się co do tego, że się w tym przypadku nie
zgadzamy, ok? :P A ja kiedyś jeszcze napiszę: a nie mówiłem? :)

BTW: w którym miejscu napisałem, że speedrun jest wyznacznikiem czegokolwiek? Klapki
z oczu zdejmij i czytaj ze zrozumieniem nie dodając bzdur do wypowiedzi innych. :P


O ile dobrze pamiętam mówili także, że gra ma zajmować około 100h i faktycznie tyle trwa, mam już w tej chwili 110h i jeszcze trochę do zrobienia
Czyli pomijając speedrun, który każdy może rozumiec jak chce, to nie mylili się co do czasu przejścia podsawowej wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 14:09, asay napisał:

/ciach/

Może mnie jeszcze nie znasz, więc proszę: zapamiętaj - nigdy nie piszę/mówię rzeczy, które nie mają potwierdzenia - tutaj link do informacji CDPR o speedrunie Wieśka 3: http://uk.ign.com/articles/2015/04/09/report-speed-run-of-the-witcher-3-wild-hunt-takes-25-hours - sam speedrun znajdziesz i na Gramie, więc pozwolę sobie nie szukać tegoż. ;)
Ja również mam na liczniku >100 godzin, dopiero niedawno popłynąłem na Skellige i... znudził mnie Wiesiu niestety - nie jestem nawet w stanie ukończyć wątku głównego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować