Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Filmy dodawane do czasopism

95 postów w tym temacie

Coraz częściej w kioskach w najróżniejszych gazetach w formie dodatku można znaleźć filmy na DVD. Ten temat mógłby służyć wymienianiu informacji jakie filmy, w jakim czasie i w jakiej gazecie się ukazują, bo czasem można przegapić naprawdę ciekawą okazję

Na przykład wczoraj w "Vivie" dorwałem "Vinci" Juliusza Machulskiego. Może nie jest to najlepszy film tego reżysera, ale ogląda się go naprawdę przyjemnie, dobry jest też dobór aktorów. Z pewnością to jeden z ciekawszych polskich filmów ostatnich lat, który warto mieć w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:34, Arxel napisał:

Coraz częściej w kioskach w najróżniejszych gazetach w formie dodatku można znaleźć filmy na
DVD. Ten temat mógłby służyć wymienianiu informacji jakie filmy, w jakim czasie i w jakiej
gazecie się ukazują, bo czasem można przegapić naprawdę ciekawą okazję

Na przykład wczoraj w "Vivie" dorwałem "Vinci" Juliusza Machulskiego. Może nie jest
to najlepszy film tego reżysera, ale ogląda się go naprawdę przyjemnie, dobry jest też dobór
aktorów. Z pewnością to jeden z ciekawszych polskich filmów ostatnich lat, który warto mieć
w swojej kolekcji.

ostatnio jakiś mieśniąc temu dorwałem teksańska masakra piła łańcuchowa naprawde fajny film straszny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2006 o 12:38, sylka30 napisał:

ostatnio jakiś mieśniąc temu dorwałem teksańska masakra piła łańcuchowa naprawde fajny film
straszny :)))


Hmm, a w jakim czasopiśmie? Ale w sumie to i tak nie dla mnie, nie lubię takich filmów. Masakra, Piła, Hostel... Nadmierna brutalność na ekranie do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:43, Arxel napisał:


> ostatnio jakiś mieśniąc temu dorwałem teksańska masakra piła łańcuchowa naprawde fajny
film
> straszny :)))

Hmm, a w jakim czasopiśmie? Ale w sumie to i tak nie dla mnie, nie lubię takich filmów. Masakra,
Piła, Hostel... Nadmierna brutalność na ekranie do mnie nie przemawia.
premiera czy premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny temat, jezeli sie rozkreci i ludzie beda pisac w jakich gazetach jakie sa filmy... w najnowszym ckmie jest resident evil 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:43, Arxel napisał:

Masakra, Piła, Hostel... Nadmierna brutalność na ekranie do mnie nie przemawia.

Hostel to faktycznie tragiczny film i epatowanie przemocą było tam juz za granicami "krwawych" filmów - zupełnie bez sensu.
Piła to moim zdaniem bardzo dobry film (zwłaszcza część pierwsza). Mimo, że były tam brutalne sceny, ale fabyła była znakomita i genialne zakończenie :)
Tekasańska Masakra byłaby czymś pokroju Hostel (choć mimo wszystko trochę lepszy to film), gdyby nie jeden wielki atut - ten film jest oparty na faktach i dlatego po obejrzeniu naprawdę można sie pobać :)

A wracając do tematu, to jakiś czas temu kupiłem jakąś gazetę z programem TV i był dodawany "Skazani na Shawshenk" - film genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:47, Abi Dalzim napisał:

A wracając do tematu, to jakiś czas temu kupiłem jakąś gazetę z programem TV i był dodawany
"Skazani na Shawshenk"
- film genialny!


I to jest właśnie ta "gratka", która przeszła mi koło nosa. :( Chyba, że gazeta jest jeszcze w sprzedaży?

Z innych rzeczy, to kolega parę dni temu kupił wydanie specjalne "Naj" z dwoma filmami: "Terminator 2" i "Nieśmiertelny". Prawdziwa klasyka! Natomiast już w następnym numerze wszystkie części "Jak rozpętałem II wojnę światową". Ja już zacieram ręce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:26, Arxel napisał:

Chyba, że gazeta jest jeszcze w sprzedaży?


Raczej na pewno nie, bo to było kielceckie Echo Dnia i to jakieś 3 tyg. temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, zwłaszcza, że można do niektórych filmów ściągnąć specjalne okładki z logiem czasopsma, w którym dany film był. Ja wolę okładki z logiem czasopisma(jeśli film w nim był), bo jakoś lepiej to wygląda. Jedyny film jaki kupiłem w Naj(i w ogóle w gazecie)to Leon Zawodowiec. Obok tego po prostu nie można przejść obojętnie. Totalna klasyka! Reszta mnie jakoś nie pociąga :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy film jest w pudełku DVD czy w zwykłej tekturce? Oraz podaj cenę tej gazety.

Ja z filmów dołączonych do gazet/czasopism mam:
- Z podniesionym czołem [Kino Akcji]
- Riders [Kino Akcji]
- Balilistic Ecks vs. Sever [Kino Akcji]
- Regulamin zabijania [Kino Akcji]
- Desperaci [Kino Akcji]
- G.I. Jane [Kino Akcji]
- Smakosz 2 [Kino Grozy]
- Boogeyman [Kino Grozy]
- Inni [Kino Grozy]
- Good night and good luck [Oliwia]

Oraz wszystkie numery Informator Filmowy Play DVD a także kilka numerów Premiery (wszystkie części Straszny Film + wszystkie częsci Taxi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:50, Markus89 napisał:

Ponawiam pytanie: w jakim wydaniu jest film Vinci? Czy w tekturce czy w pudełku DVD? I ile
wynosi cena gazety?


Sorki, poprzednio jakoś mi umknęło twoje pytanie. Płytka jest w zwykłej, tekturowej kopercie. Gazeta kosztuje 12,95 zł ale nie wiem czy to jest normalna cena tej gazety, bo nie ja ją kupuje tylko moja mama. :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 10:59, Arxel napisał:

Sorki, poprzednio jakoś mi umknęło twoje pytanie. Płytka jest w zwykłej, tekturowej kopercie.
Gazeta kosztuje 12,95 zł ale nie wiem czy to jest normalna cena tej gazety, bo nie ja ją kupuje
tylko moja mama. :) Pozdro.


Dzięki, a swoją drogą denerwują mnie niektóre gazety... no bo jak można wydać film w tekturce...? Ostatnio trafiło mi się fajne wydanie (w pudełku DVD) w gazecie Olivia - Good night, and good luck, ale już patrzę: następny numer a w nim Kill Bill w... tekturce :(
Teraz w Vivie ma być Aleksander na 2 dvd ale jak w tekturce to podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:02, Markus89 napisał:

Dzięki, a swoją drogą denerwują mnie niektóre gazety... no bo jak można wydać film w tekturce...?
Ostatnio trafiło mi się fajne wydanie (w pudełku DVD) w gazecie Olivia - Good night, and good
luck, ale już patrzę: następny numer a w nim Kill Bill w... tekturce :(
Teraz w Vivie ma być Aleksander na 2 dvd ale jak w tekturce to podziękuję...


To chyba zależy od rodzaju gazety, na przykład w zwykłych czasopismach dla pań przeważnie są filmy dodawane właśnie w tekturkach (ten GN&GL to musiał być jakiś przypadek), a w tych gazetach nastawionych typowo na wydawanie filmów ("Kino Akcji", "Kino Grozy" czy jak one tam się zwą) są właśnie pudełka DVD. Zresztą mi akurat jakoś specjalnie te tekturki nie przeszkadzają, choć po jakimś czasie na pewno się podniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie lubie wersji z gazet :| Nie za fajnie to na półce wygląda, a najlepszy film jaki dorwałem w czasopiśmie, ale już nie pamietam w jakim to DŁUG. Polecam go każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestalem sie wyosazac w ten sposob w fimy jak narazie ale swojego czasu zlapalem asterixa i kleopatre, siedem, rambo 1i2 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować