Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Filmy dodawane do czasopism

95 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 11:55, Black Dog napisał:

A ja nie kupuje takich czasopism!

Ja też. Kupuję raczej "film z dołączoną gazetą" ;)
Tak na marginesie. Brat kumpla ma wypożyczalnię filmów DVD. Przeklina ten dzień kiedy do czasopisma dołączono pierwszy film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leon jest nie w Tinie tylko w "naj" - wiem, bo kupilem i żałuję, bo jest to wersja kinowa (110 minut) i do tego raczej nieciekawie wydana od strony technicznej. Jednak film to nie powinien być tańszy niż te 20 zł (ewentualnie 12, bo ostatnio kupiłem Balistic i jestem zadowolony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym rozruszać temat, bo mam DVD, a czasami w gazetach można dorwać naprawdę dobry film!
Proponowałbym, jeżeli to możliwe dawać krótki opis filmu, gatunek, może aktórów no i czy warto.

Ostatni, gdzieś z dwa miesiące temu trafił mi się film "12 Małp" bodajże w Gali. Nieweim czy trzeba komuś ten film przedstawić, bo już leciał pare razy w TV i jest dość stary(ale dobry). wyk Bruce Willis, Brad Pitt(nie lubię gościa, ale tu pokazał klasę, podobnie jak w Fight Club:-) )
Film zaczyna się w przyszłości, w której ludzie zeszli do podziemi w obawie przed śmiercionośnym wirusem, który wybił 90% ludności. "Ochotnik"(Bruce Willis) zostaje wybranym do zbadania powierzchni. Potem zostają mu przydzielone kolejne zadania - zbadanie przyczyn zagłady ludzkości. Wtedy rozpoczyna sie jego właściwa podróż w czasei...

Jakiś czas temu też był film dokumentalny przedstawiajacy prawdziwą historię z ataków z 9 września 2001. Opowiadanie o nim nie ma sensu, bo trzeba to zobaczyć, by sie przekonać o co hcodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem jakieś badziewne piśmidło tylko dlatego że była dołączona do niego płyta DVDz 2 i 3 częścią Nieśmiertelnego , wszystko byłoby OK ( bo za 9,99 to super okazja ) gdyby nie dźwięk , jest tak zjehany że aż żal , w 2 części dźwięk faluje tzn. lektora słychać raz głośniej raz ciszej , w trzeciej części nie wiem jak jest bo jeszcze jej nie oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę podupadł, ale warto go odświeżyć i podyskutować trochę o tej kolekcji: http://www.kolekcjafilmowa.pl/sf/

Moim zdaniem jak najbardziej warto! Filmy może nie pierwszej świeżości, ale dla wszak dla fana sf każda z tych pozycji jest obowiązkowa. Fajnie będzie mieć taki wybór filmów na zbliżające się długie jesienne wieczory. Cena magazynu z filmem to 11,99 zł, a więc niedużo jak za pozycje typy Terminator 3 czy Ja, Robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz z tym entuzjazmem. Już samo nazwanie tego cyklu "The Best o f Science Fiction" jest grubą przesadą - co tu robi denny Predator? A Dzień Niepodległości? Gdzie jest Blade Runner czy Odyseje Kosmiczne? Czemu w zestawie nie ma Terminatora 2, skoro pozostałe filmy z tego cyklu są (to samo dotyczy Obcego i Facetów...)? A ten film z Van Dammem to jakiś niesmaczny żart :/. Wygląda na to, że do tej serii po prostu upchnięto to, na co się dało w miarę tanio wykupić licencję i miało jakikolwiek związek z sf :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:43, Blackhand napisał:

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz z tym entuzjazmem. Już samo nazwanie tego cyklu "The Best
o f Science Fiction" jest grubą przesadą - co tu robi denny Predator? A Dzień Niepodległości?
Gdzie jest Blade Runner czy Odyseje Kosmiczne? Czemu w zestawie nie ma Terminatora 2, skoro
pozostałe filmy z tego cyklu są (to samo dotyczy Obcego i Facetów...)? A ten film z Van Dammem
to jakiś niesmaczny żart :/. Wygląda na to, że do tej serii po prostu upchnięto to, na co się
dało w miarę tanio wykupić licencję i miało jakikolwiek związek z sf :(.

Ej ej, od Predatora wara! Jeden z najlepszych filmow akcji jaki ogladalem. Dzien niepodleglosci to takie zwykla papka, ale Predator to jest cos. Na szczescie kupilem sobie w Anglii (za 10 funtow) wydanie kolekcjonerskie. Notabene w Polsce jest wersja super hiper wypas za 700 zl z dolaczana glowa Predatora:)
Blade Runnera tez bym chcial, bo film swietny. Odyseja tez
Obcego 2 mam znowu z Anglii (za 3 funty), wiec Obcy 1 jest dla mnie w sam raz.
Tylko pytam do kurczy nedzy, czemu reklamowali sie w przekroju, a dla terminatora musialem kupic VIve??

Ja kupie na pewno: Terminator 3, Raport Mniejszosci, może Pojutrze, Obcy, Ja Robot, Faceci w Czerni II, Z Archiwum X, Bliskie spotkania 3 stopnia, Mucha, może Człowiek WIdmo, Głębia, Solaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 11:18, Arxel napisał:

Temat trochę podupadł, ale warto go odświeżyć i podyskutować trochę o tej kolekcji: http://www.kolekcjafilmowa.pl/sf/

Moim zdaniem jak najbardziej warto! Filmy może nie pierwszej świeżości, ale dla wszak dla fana
sf każda z tych pozycji jest obowiązkowa. Fajnie będzie mieć taki wybór filmów na zbliżające
się długie jesienne wieczory. Cena magazynu z filmem to 11,99 zł, a więc niedużo jak za pozycje
typy Terminator 3 czy Ja, Robot.


Naprawdę bardzo fajne w tej serii będą filmy :) Chyba skuszę się na Terminator 3 i Men in Black, ale to jeszcze się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 11:18, Arxel napisał:

Temat trochę podupadł, ale warto go odświeżyć i podyskutować trochę o tej kolekcji: http://www.kolekcjafilmowa.pl/sf/

Moim zdaniem jak najbardziej warto! Filmy może nie pierwszej świeżości, ale dla wszak dla fana
sf każda z tych pozycji jest obowiązkowa. Fajnie będzie mieć taki wybór filmów na zbliżające
się długie jesienne wieczory. Cena magazynu z filmem to 11,99 zł, a więc niedużo jak za pozycje
typy Terminator 3 czy Ja, Robot.

Moim zdaniem nazwanie kolekcji "Najlepsze filmy S. F." jest grubą przesadą a gdzie Matrix, Star wars, Łowca Androidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na prenumeratę Kolekcji The Best of Science Fiction i widzę, że cena kolejnych zeszytów wzrośnie :(

22 zeszyty będą kosztować w prenumeracie 396zł. Dzieląc wychodzi 18zł za zeszyt, ale to nie wszystko. W prenumeracie ponoć można zaoszczędzić ponad 220zł, co podwyższa jeszcze cenę sklepową do jakichś 19-20zł za zeszyt...
W sumie i tak nie dużo jak na takie pozycje, ale jednak... Nie mniej jednak interesuje mnie pierwszych 12 filmów jakie się pojawią, kolejne już zdecydowanie mniej, ale postaram się uzbierać kolekcję.

Mam nadzieję, że powstaną inne tego typu kolekcje np. filmów akcji, komedii itp.

PS: do VIVY w przyszłym numerze mają zostać załączone dwa filmy genialne filmy: Pan życia i śmierci oraz Miasto gniewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:39, Master Miroy napisał:

Moim zdaniem nazwanie kolekcji "Najlepsze filmy S. F." jest grubą przesadą a gdzie Matrix,
Star wars, Łowca Androidów


Do ciebie, a także do Blackhanda - zgadzam że nazwanie tej kolekcji "Best of S.F." jest grubą przesadą. :) To oczywiście chwyt marketingowy i nawet nie ma co na to zwracać uwagi. Gdyby to brać na poważnie to rzeczywiście brakowałoby w niej wymienionych przez was tytułów. Faktem jednak niezaprzeczalnym jest, że dobór tytułów jest ciekawy, czy to z racji wartości artystycznych filmów, czy też ich sławy i rozgłosu czy też innych walorów. A kolekcję można przecież uzupełnić o tytuły ukazujące się w innych czasopismach, trzeba tylko być uważnym i rozglądać się po półkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:24, Markus89 napisał:

PS: do VIVY w przyszłym numerze mają zostać załączone dwa filmy genialne filmy: Pan życia i
śmierci oraz Miasto gniewu.


No, to rzeczywiście ciekawy news. Warto, tym bardziej że raczej nie będzie zbyt wielu okazji obejrzec je w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:01, Erton napisał:

...
Ej ej, od Predatora wara!

A co, może nie jest tak, że jedyną atrakcją tego filmu jest Yatuja i jego "zabawki"? (a dwójka to już totalna żenada, dobrze, że jej w tej serii nie upchnięto)

Dnia 07.09.2007 o 18:01, Erton napisał:

Jeden z najlepszych filmow akcji jaki ogladalem.

NC :D.

Arxel
Wiesz, to jest taki chwyt jak w tym skeczu Ani Mru Mru :). Gdyby to było coś mniej nadętego, to jeszcze byłoby do przełknięcia, ale "The Best Of ..." zobowiązuje. Choć z drugiej strony to sformułowanie mocno się ostatnimi czasy zdewaluowało (taka np. "gwiazda muzyki" nagra ze dwie płyty i już wypuszcza "swojego" "The Best Of ..." :/). Ja po tym, jak się parę razy przejechałem na filmach "z gazet", podchodzę do takich wydawnictw bardzo nieufnie (niektóre wyglądają, jak materiał z VHS zrzucony "żywcem" na DVD). Jedyny przypadek, gdy bez namysłu wyciągnąłem kasę (całe 10 zł xD) z portfela to pierwszy numer Play DVD (z filmami A&O Misja Kleopatra i Equilibrium - fakt, reklamy są "trochę" uciążliwe, ale z odpowiednim odtwarzaczem to nie problem ;), poza tym są to pełnoprawne wersje DVD z kilkoma ścieżkami dźwiękowymi do wyboru itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:59, Baluk25 napisał:

Dziś sobie kupiłem terminatora który był dołączony do jakieś gazety na V (nie pamiętam ;/)
i dziś sobie wieczorem obejrze

Też go kupiłem,i chyba będękupywał do końca serii te 22 filmy.

Ps.Jeśli chcesz oglądac film na kompie to musisz koniecznie ściągnąc i zainstalowac dekoder DVD,Przynajmniej ja musiałem.No chyba że fiml odpalisz na playerze DVD w telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:45, Kolumb22 napisał:

Ps.Jeśli chcesz oglądac film na kompie to musisz koniecznie ściągnąc i zainstalowac dekoder
DVD,Przynajmniej ja musiałem.No chyba że fiml odpalisz na playerze DVD w telewizorze.


Power DVD dołączany do chyba każdego napędu DVD-ROM powinien w zupełności wystarczyć - przynajmniej tak jest u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:39, Master Miroy napisał:

Moim zdaniem nazwanie kolekcji "Najlepsze filmy S. F." jest grubą przesadą a gdzie Matrix,
Star wars, Łowca Androidów


Nie wiem, czy wiesz, ale nie każdy dystrybutor (zarówno filmów jak i gier) chce aby jego filmy lądowały w czasopismach. Matrix jest wydawany przez Warner Bros, który bardzo się ceni (cena filmu to ciągle chyba 39zł!). Nie wiem jak reszta, ale chyba ten jeden przykład da Ci do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować